Ciągi - mieszanie - amfa,koks,koks syntetyczny, feta,mefa, leki nasenne i psychotropowe

Moderator: Zdrowie

Autor tematu

CzarnoWidze

Mery jest ze mną nieodłącznie od około 3 lat. Lubiłem przysmarowac coś do nosa ale noc i koniec. Później dłużej Max 2 dni bez mieszania i leków. Ostatnie imprezy zaczynają się od koksu, rozstawionych talerzy 5 każdy z czym innym, ziolko idzie non stop co kilkanascie godzin kilka psychotropow i usypiaczy z nadzieją na sen który najczęściej nie nadchodzi bo wchodzą leki i jest pięknie. Leci się dalej. Po takiej kilkudniowce kroplowka lub tad600 i wracam do formy bardzo szybko. Jak u Was z mieszaniem i ciagami? Co jeszcze pomaga się zregenerować? :old:

ziomek455

5
9

Ja na ogół biorę kreski z amph albo meth, potem joint lub dwa i na koniec piguła. Ostatnio zmieszałam hexan, zielsko, 3fpm, wódkę, amph. Kocham stymulanty ogólnie <3 Mixy fajnie wjeżdżają ale trzeba uważać na to, żeby pikawa nie wjechała, jak ma się 3 różne stimy to nie dziwota, że serce prawie wylatuje :)

Opracowanie względnie świeże i opublikowane w periodyku szacownym, czyli przynajmniej formalnie rzecz biorąc z tych poważnych. Sprawdźcie, jak ma się do wiedzy praktyczno-potocznej ;)
Wiedzcie, że OWOCOWY KARTEL nie zasypia nigdy...
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

AwatarZX  AwatarGanjaBot  AwatarSpOkOjNA  AwatarCzarli Hustle  Awatareasilybored  e8fc2b816ba2340a7cd07e1b37be3ef0astralvoyager  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  Awataritirritate  AwatarAlembik