Ciągi - mieszanie - amfa,koks,koks syntetyczny, feta,mefa, leki nasenne i psychotropowe

Moderator: Zdrowie

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Mery jest ze mną nieodłącznie od około 3 lat. Lubiłem przysmarowac coś do nosa ale noc i koniec. Później dłużej Max 2 dni bez mieszania i leków. Ostatnie imprezy zaczynają się od koksu, rozstawionych talerzy 5 każdy z czym innym, ziolko idzie non stop co kilkanascie godzin kilka psychotropow i usypiaczy z nadzieją na sen który najczęściej nie nadchodzi bo wchodzą leki i jest pięknie. Leci się dalej. Po takiej kilkudniowce kroplowka lub tad600 i wracam do formy bardzo szybko. Jak u Was z mieszaniem i ciagami? Co jeszcze pomaga się zregenerować? :old:
Rejestracja: 2017
  • 33 / 5 / 0


Ja na ogół biorę kreski z amph albo meth, potem joint lub dwa i na koniec piguła. Ostatnio zmieszałam hexan, zielsko, 3fpm, wódkę, amph. Kocham stymulanty ogólnie <3 Mixy fajnie wjeżdżają ale trzeba uważać na to, żeby pikawa nie wjechała, jak ma się 3 różne stimy to nie dziwota, że serce prawie wylatuje :)

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Polak po narkotykach gonił samochodem samolot na lotnisku

Samochód marki BMW z polską rejestracją wtargnął na teren płyty lotniska w Hanowerze, a następnie gonił jeden z samolotów.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość