AL-LAD a antydepresanty

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 7 / / 0

Krótkie pytanie. Zamierzam niedługo brać AL-LAD z osobą, która bierze tabletki z sertaliną. Sama biorę escitalopram. Brałyśmy już razem LSD - nic nam złego nie było. Domyślam sie, że i w tym wypadku powinno być okej, ale zawsze lepiej się upewnić. :)
  • 732 / 35 / 1

@Rejwach Zespół serotoninowy.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Jak nikotyna wpływa na nasz układ nerwowy?

Palenie papierosów jest przyczyną upośledzenia funkcji układu nerwowego, co przekłada się na blisko 70 tys. zgonów rocznie. Dlaczego palacze się uzależniają, jaki wpływ ma nikotyna na funkcję układu nerwowego i jak radzić sobie z niepożądanymi skutkami uzależnieniem od nikotyny? – m.in.
  • 765 / 153 / 1

@stuk co za pierdoły?

Temat wałkowany na forum od lat, użyj wyszukiwarki.
Działanie może być osłabione, nie wiąże się z tym poważne ryzyko.
  • 3906 / 540 / 0

Mentalnie będzie słabo, wizualnie może być normalnie chociaż AL-LAD nie jest mocny.
Stuk gada głupoty. Myli inhibitory z agoistami 5ht2A( lizery)
  • 732 / 35 / 1

@ledzeppelin2
Samo mi przyszło do głowy więc nie rozwinąłem, wpisałem są źródła.AL-LAD nie jest słaby.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1987 uczestników Wejdź na czata