Podejście młodego pokolenia do narkotyków

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

lol

• 3323 / 449 / 0

fragmenty z różnych momentów książki (trzeba otworzyć w nowej karcie, ctrl+lewy klik myszki %-D )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 892 / 107 / 0

Ciekawe jest czy i jak przyjęcie systemu de facto amerykańskiego, zachodniego wpłynęło na postrzeganie jednostki w społeczeństwie japońskim.

Potrzebne nowe źródła.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Unia chce traktować produkty z CBD jak żywność, nie jak narkotyki

Po kilku miesiącach przerwy Komisja Europejska wznowiła prace nad zaklasyfikowaniem produktów zawierających kannabidiol (CBD) jako „nowej żywności” a nie – jak dotychczas zapowiadano – środków odurzających.
Użytkownik nieaktywny
  • 1482 / 219 / 0

Zauważyłem że dużo znajomych i tych bliższych i tych dalszych, a niektórych tych co już wykreowali sobie rodzinę i stabilizację odeszło od typu osiedlowego, typu domofon i tam Johnson wyjdz na bucha, a jak już nawet się ustawiają to w stałym zaufanym gronie, a nie zgrzani niewiadomo czym latają po osiedlu zawracając gitarę jakby byli w czasach bawienia się na podwórku. Chodzi o to żeby nie obudzić się z ręką w nocniku kiedy okaże się że tzw ulica jest sektą z której nie ma wyjścia. nie wiem jak to bardziej poetycko opisać, ale chyba wiadomo o co mi kaman.
  • 1819 / 276 / 0

Ćpanie zostawmy młodym rozwijającym się nastolatkom, dorośli powinni iść do przodu i znaleźć inny sens życia
  • 1555 / 88 / 0

Widzę młodszych ode mnie o 4-6 lat i ćpających. Narkotyki to dla nich coś zwykłego, żaden święty graal, tylko pospolitość. Ćpają fetę gdzie bez tolerki jeden worek ojebie i taka sytuacja.
  • 1819 / 276 / 0

A ja bardzo mile wspominam czasy 18,19 jak się pierwszy raz paliło w opór, albo próbowało pierwsze kreski. Piękny to był czas. Może teraz się coś zmieniło w młodszym pokoleniu? Kiedyś takie ostre furarze to był margines który się trzymał z daleka od nas niewinnych dzieciaków z LO. A jeśli już się pojawił to był pośmiewiskiem.

Dzisiaj większość się taka stała, ale dużą większość trzyma się sztywniotko i jakoś prowadzi to życie.
  • 21 / 3 / 0

@VERBALHOLOGRAM
Szanuje takich ludzi, że się ktoś wyszalał w swoim czasie, ale jak chcesz już założyć rodzinę, to jest to dojrzała decyzja i tak być powinno. Potem spodziewasz się dziecka, wiesz że dorosłeś do tej roli i skupiasz się już na swojej rodzinie, a znam w chuj takich łbów, przypadkowo zalewa jakąś małolatkę, zakochaną i głupią w chuj, zapierdala na budowie co 3 dzień, i ciągle faza, bo dniówki płacone, a te młode Mamuśki mijasz gdzieś nieraz, same z wózkami chyba że babcia pomoże. Porażka, taki schemat widuje zbyt często, nóż sie kurwa otwiera..
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@Kauamarago to przeciez efekt 500+, zobaczymy co bedzie za 15 lat xD
  • 21 / 3 / 0

@vzpe
Ty kurwa faktycznie, kompletnie o tym zapomniałem, a to kolejny argument na zjebanie umysłowe niektórych ludzi, żyjących w patologii, tej mentalnej. No ale mieć, a nie mieć 500zł, za każdego? Chuj, że wszystkie obsrane po osiedlu same biegają, jak tobie właśnie lajtowo wpadło przykładowo, 3 koła, a jeszcze dodaj te wszystkie zasiłki, zapomogi, chujemuje bo im się należy i chuj. Nie jeden, ma polewkę w chuj z normalnych ludzi. A ty do roboty zapierdalasz, cały miesiąc, na 6 rano, za śmieszne 2400zł? Hehe, ale frajer.
  • 7 / / 0

W mojej opinii i z moich obserwacji jest to bardziej tolerowane niż w poprzednich latach. Młodzi ludzie są bardziej skłoni do próbowania nowych rzeczy, oraz nowych doświadczeń jest to dal nich po prostu ciekawe. W dzisiejszych czasach internetu dostępność różnych substancji wzrosła oraz jest ich o wiele większa ilość niż dotychczas. :liść:
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata