Pomóżcie, nie wiem jak naprawić swoje życie.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 29 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2016
  • 688 / 45 / 0

Mi takie objawy - zanikanie hobby, niedostatek znajomych itp wystąpiły jeszcze zanim zacząłem ćpać. To od herbaty pewnie, ale obstawiam depresję/dystymię. A jak zacząłem ćpać, to tylko dobiło mnie do końca i bardzo trudno jest mi wrócić do normalności.
Rejestracja: 2017
  • 149 / 23 / 0

Przyznaje że sam z ćpaniem nie miałem problemu ale myślę że każda porada może być wartościowa.

1. Psycholog/Psychiatra na początek myślę że to będzie dobra droga, problem jest tylko taki że to zazwyczaj oszołomy które wykonują swój zawód bo "coś trzeba robić po studiach" a ci dobrzy zazwyczaj leczą prywatnie, staraj się do nich mówić tak żeby zawsze cię zrozumieli i nie uznali za wariata.

2. Uspokój się, kup sobie dobre suple, na forum masz ich masę Ja osobiście polecam ci nootropy, a w szczególności noopept, fenibut i taurynę to jest to jest moja trójca święta :) postaraj sobie robić ćwiczenia oddechowe albo medytacje jak wolisz, ważne żebyś nie myślał o przeszłości i przyszłości, tylko się uspokoił i działał bo w innym wypadku dostaniesz pierdolca i już jedyne co ci będzie w stanie pomóc to kościół katolicki... :)

3. Najważniejsze, czyli coś z czym się musisz pogodzić. W Polsce zawsze będziesz skazany tylko i wyłącznie na siebie, nawet gdy w Twoim życiu pojawi się ktoś bliski musisz mieć świadomość że zawsze może odejść i zostawić cię ze wszystkimi problemami, to niestety jest taki kraj ale głowa do góry bo przecież oprócz Polski jest jeszcze cały świat :) Poza tym masz 19 lat, to jest zajebisty wiek bo masz możliwości jak osoba dorosła. a nikt nic od Ciebie nie wymaga, Ja mam 24 i z doświadczenia ci mówię że ten kraj jest chory i już za 5 lat będą chcieli żebyś miał prawko, żonę, był po studiach i miał własną firmę, po prostu pierdol ich ale dziewczynę znajdź sobie najlepiej już teraz... :)

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Nieoficjalny komentarz Aurory w sprawie zarzutów o słabą jakość części suszu

W zeszłym tygodniu weednews.pl informowało o słabszej jakości suszu od Aurory, chodziło głównie o część partii produktu Aurora Cannabis Flos THC 22%. Zarzuty i reklamacje pacjentów dotyczą głównie wyglądu suszu, który jest mocno rozdrobniony oraz jego zbytniego wysuszenia. Od przedstawiciela Aurory portal otrzymał komentarz do całej sprawy, nie jest to jednak oficjalny komunikat spółki.
Rejestracja: 2017
  • 5 / / 0

Po części wiem co czujesz, sam mam czasem tak że trzeźwy czuję się jakby nieswojo, to kwestia psychiki nad którą na pewno musisz jakoś popracować z psychiatrą/psychologiem. Zainteresuj się czymś np. fotografia, sport, albo czymś co mogło Cie kiedyś interesować jeszcze przed tym nieszczęśliwym początkiem ćpania. Warto jest też zacząć medytować-to naprawdę pomaga. Zgodzę się również z wcześniejszą odpowiedzią na Twój problem, spróbuj zainteresować się religią. Wierzę w Ciebie wyjdziesz z tego :)

ahs

Rejestracja: 2010
  • 38 / / 0

Jesteś w tak młodym wieku, że wszystko jeszcze przed Tobą. Ogarnij się, idz do szkoły, zapisz się na siłownię i skończ z tym pierdolonym cpunskim myśleniem, że na trzeźwo się nie da, bo skończysz pod śmietnikiem z dykta w ręce.
Rejestracja: 2018
  • 243 / 34 / 0

Serio? Na problemy z psychą po ćpaniu albo i nie polecacie znaleźć sobie dziewczynę?
A niby jak ktoś z poszatkowaną psychiką ma stworzyć zdrowy ,szczęśliwy związek?
Sama nigdy bym takiej krzywdy nikomu nie zrobiła a druga połowa z którą się ćpa raczej pogłębi problemy niż pomoże w ich rozwiązaniu.

Tu konieczna jest pomoc specjalistów : dobry psychiatra + terapeuta bo im młodszy wiek tym więksxa szansa zaburzeń osobowości( które się leczy)
Jakieś suple mogą pomóc na problemy z motywacją.
Koniecznie aktywność fizyczna.
Badania ogólne i zależnie od wyników naprawianie organizmu ( nie oszukujmy się ćpanie zdrowiu nie służy a problemy z wątrobą, ciśnieniem, nerkami ,glikemią czy co tam nam siadło przekładają się na nędzną jakość życia)
Szkoła ( może być zaocznie) / praca żeby mieć jakąś przyszłość i mieć co robić zamiast ćpania/ myślenia o ćpaniu.
Dobrze byłoby też znaleźć coś co nas interesuje.
Pozdrawiam
Rejestracja: 2018
  • 13 / 1 / 0

Kto kurwa mać daje amfetamina 13 latków? Jestem spokojnym człowiekiem ale wskazcie takiego palcem a pierwszy rzucę kamień.
Rejestracja: 2010
  • 54 / 28 / 0

13 maja 2018Jungingen pisze:

Długa droga przede mną, żeby się nauczyć życia od początku, ale jestem dobrej myśli
Człowiek który uczy się żyć na nowo, w życiu które dopiero zaczął. Absurdalnie przykre.
Rejestracja: 2010
  • 1635 / 132 / 36

Ciekawe jak skończyła się ta historia....
Rejestracja: 2019
  • 17 / 4 / 0

Pewnie sie już nie dowiemy. Autor wątku ma nieaktywne konto
Posty: 29 Strona 3 z 3
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości