Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 1281 • Strona 129 z 129
  • 4 / / 0

Hej, takie pytanie. Growkit za pierwszym razem wydał bardzo ładne plony, ale za drugim razem wyrosło mi tylko kilka większych grzybów i masa małych. Grzyby były delikatne wykręcane. Przy trzecim zbiorze było podobnie, postanowiłem zamiast wykręcania grzybów je wycinać i zostawiać małą resztkę trzonu. Czwarty zbiór dał plony podobne do pierwszego, ale jednen trzonek pokrył się białą naroślą, która nie przypomina natywnego meszku (jest bardziej zbita i gładka niżeli watowata), prawdopodobnie pleśń. Będę celować w piąty zbiór, mam nadzieje że jeszcze coś z tego wyjdzie.

I tu moje pytanie, ponieważ za drugim i trzecim razem średnio wychodziło - jeżeli widać że grzybnia rozwija się tylko na powierzchni i do tego punktowo w kilku miejscach, jest sens pownego nakłuwania gąbki przy ponownym flushu żeby zrobić miejsce dla rozwoju grzybni? Czy to co zrobimy na początku jest na amen.
ODPOWIEDZ
Posty: 1281 • Strona 129 z 129
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.