Odtruwanie się od opiatów by DexPL ... a także wasze doświdczenia związne z wychodzeniem z uzależnienia.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1597 / 125 / 36

A czego się spodziewałeś, że Cię ktoś po głowie pogłaszcze? Długo już masz tej odstawki?
  • 414 / 85 / 0

@wildwolf pewien lekarz z programu powiedział mi, że im wolniej tym lepiej. Szybko i boleśnie wiąże się z większą ilością powrotów. Brzmi logicznie.

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Najważniejsze badania nad konopiami w 2020 roku [Część 1]

Wraz z początkiem 2020 roku, przez pandemię świat wyglądał jakby się zatrzymał. Jednak badania naukowe nad konopiami, choć nieco utrudnione, w 2020 roku wciąż były prowadzone. I chociaż liczba publikacji związanych z konopiami była znacznie mniejsza w porównaniu do lat poprzednich, to naukowcy wciąż odkrywali kolejne tajemnice tej fascynującej rośliny.
  • 22 / 3 / 0

Cześć !!! Wpierdalalem do 2 dużych thio od wieeeelu lat. Zlazłem do 5 tabletek i nic mi nie jest.Mogę rzucić już teraz wpizdu to ???? Czy jeszcze zmnuejszać ??? Bardzo dziękuję za odpowiedź, bo źle ( xd ) odczuwałem kiedyś odstawkę cold turky ?
  • 487 / 81 / 0

5 tabletek thio? i ty sie pytasz czy redukować? To jakiś żart
Proste że CT i tyle.

lol

• 3215 / 410 / 0

To wcale nie jest glupie pytanie. Sam dawno dawno probowalem zmniejszać z 300mg do 5 tabl i jak odstawialem te 5 tabletek to skręt byl okropny i nie czulem, zeby bylo ani trochę lżej niz jak. Bardzo latwo bylo zbic dawkę z 750mg na 150mg (zbijalem od razu na 300 i kolejny dzien 150, nie bylo zadnych objawów), ale wlasnie te ostatbie tabletki to byla masakra.

@TimToMit

Wiesz co - jesli nie chcesz dostać skręta i probujesz zmniejszać dawki to regula jest taka - codziennie ucinasz 10% dawki. Zeby nic nie poczuc powinieneś parę dni jeszcze lekko zmniejszyć.

A u mnie calkiem niezle ida te przerwy choc ciagle biorę.
Udalo mi się ograniczyć ćpanie i nie biorę codziennie, to już duża zmiana. Nawet doszlo do tego, ze dzien w ktorym nie biorę czuję się świetnie, mam humor, mogę robic normalne czynnosci i wręcz nie myslę o opio!
Jednak te przerwy są ciągle za krotkie i ciągle czuję minimalne pozostalości skręta. Sprobuję dorzucac po 6-8h do kazdej przerwy. Na raty, ale idzie nawet dobrze.

Scalono/wildwolf

Coraz lepiej na trzezwo, skręta zero, ciśnień brak. Od swiąt tylko jedna wpadka, ze wziąłem dzien po dniu.
  • 17 / 3 / 0

U mnie lepiej po odstawce forum, nawet objawy minęły. Mialam jedna wpadkę z thio ,ale strasznie mnie żołądek rozbolał, raz wzięłam dorete ta słabszą , dwa razy sedan mg. Teraz wspomagam się tryptofanem i jakoś to leci. Zostały problemy ze snem, biorę 7,5 mnie mirtagenu. Jest coraz lepiej. Wszystkim rzucającym radze nie zaglądać na forum, to pomaga. Będzie dobrze. A nawet jak trafi się jakas wpadka, to trzeba się otrząsnąć i iść dalej.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata