Odtruwanie się od opiatów by DexPL

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 160 / 20 / 0

13 lipca 2019wildwolf pisze:
Może nie minąć.
Mi minął po jakichś 3 miesiącach po wieloletnich harcach z różnymi opio+benzo. Z tramadolem może być gorzej, ale minie, zawsze mija.
  • 51 / 3 / 0

A macie jakis sposob by obnizyc tolerancje na opio ? By mniejsze dawki powodowaly to co na poczatku przygody z danym opio ? Czy to jest tak NP. Walimy majke 20mg IV powiedzmy jest ok jest wejscie i fajnie ale po jakims czasie zaczynamy przygode z fentem np kladac kawalek plastrka pod jezyk i pytanie moje brzmi czy po kilku przygodach z plasterkiem pod jezykiem spowoduje to ze majka 20Iv juz nie da tego samego ? Czy silniejszy opioid powoduje ze te slabsze trzeba zwiekszac dawki ?

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Alkohol w Policji ma charakter incydentalny?

Zdarzenia z udziałem funkcjonariuszy Policji będących pod wpływem alkoholu stanowią pewien problem, który wg Policji jest incydentalny.
  • 1394 / 53 / 25

Przerwy w ćpaniu powodują spadek tolerancji. Tylko tyle i aż tyle...
  • 842 / 185 / 0

Poza tym regularnie brane małe dawki DXM. Możliwe że inne dysocjanty również, ale nie jestem pewien. Jeżeli masz dostęp to poczytaj o microdosingu naltreksonu. U każdego to się sprawdza w różnym stopniu, ale w najgorszym wypadku chociaż spowolni wzrost tolerancji.
  • 6491 / 703 / 0

Teoretycznie jest coś takiego, jak "ogólna" tolerancja na opioidy. Jeśli zatem zrobisz sobie ciąg na fentanylu, to morfina będzie działać po nim słabiej. Oczywiście wszystko zależy od długości ciągu i dawek F.
  • 5 / / 0

Także tylko odstawienie powoduje spadek tolerki, niby tylko to a bywa tak ciezkie :D
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata