Wody, soki i napoje- czyli nawadniamy sie

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 31 / 6 / 0

Polecam pić soki jednodniowe , wyciskane lub kupione . Osoby które mnie znają pytają czy byłam na wakacjach bo mam opaloną cerę przez picie właśnie tych soków. Nie piję ich codziennie, staram się co dwa dni o różnych smakach. Szklaneczka takiego soczku również stawia mnie na nogi niczym kawa i reguluje poziom PH i zwalcza stany zapalne . Polecam
  • 244 / 54 / 0

Kurkumina podobno jest dobrym chelatorem żelaza... no i możesz zacząć oddawać krew %-D

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Hera wywęszyła trawkę

Hajnowscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Marihuanę wywęszyła Hera.
  • 200 / 28 / 0

Soki jednodniowe są zajebiste! Choć takie wyciskane, zrobione w domu są jeszcze lepsze. Nawet nie z samych owoców, ale takie mixy z warzywami, np. z marchwią czy burakami. Przepyszne i zajebiście zdrowe.
  • 8106 / 893 / 0

Arbuz + kostki lodu zmiksowane w blenderze.Cud - miód na gorące lato.
  • 1920 / 211 / 0

18 marca 20217key pisze:
Kurkumina podobno jest dobrym chelatorem żelaza... no i możesz zacząć oddawać krew %-D
Ja mam problem z żelazem.. mam niedokrwistość z powodu uciekającego żelaza ale to spowodowane chorobą jest .. ale spróbuję kurkumine jak piszesz .. ale fakt soki jedno dniowe są świetne..
  • 244 / 54 / 0

Tobie Sclero to bym polecił BetainęHCL... jak jest problem z kwasem żołądkowym to się żelazo nie wchłania a kurkumina zadziała odwrotnie... jako chelator wybierze ci żelazo z organizmu.
  • 391 / 39 / 16

Mam dosyć poważne pytanie, bo był już jeden temat, ale założył go troll i został zamknięty.
Ile mniej więcej wody trzeba wypić w przeciągu dnia, żeby przedawkować? W internecie widzę tylko ilość wody wypitą naraz, która wynosiła chyba 4-7l. Martwię się, bo potrafię w ciągu dnia wypić 8-10l. Czy to mocno może mi zaszkodzić? Piję często np. 4l w formie napojów, 4l w formie wody i 2l w formie zup. Dodatkowo uzupełniam elektrolity.
  • 8106 / 893 / 0

Czasem zdarzy mi się wypić 6 kaw espresso, nie odczuwam tachykardii czy innych skutków ubocznych.Potrafię wypić kawę tzw. ''murzyna'' i za pół godziny iść spać.Oprócz tego po pijam ''powery'' czasem piwerko, ale najbardziej smakuje mi coca-cola.
  • 167 / 30 / 0

ja z kolei więcej niż 1,5l wody nie piję, ale to chyba za mało, ale @Morfeo 8-10l to nie wiem czy to bezpieczne, chociaż wiesz, na tym forum jest więcej niebezpiecznych rzeczy ;)
  • 620 / 162 / 0

Woda to jest WSZYSTKO co Wam potrzeba - do picia tego i tylko tego jest czlowiek przystosowany .
Zeby nie byc totalnym asceta to sb dolewam koncentrat cytrynowy albo jak ktos lubi slodkie mozna tez syrop (tzw. squash)
W chlodniejsza pore herbatki ziolowe / zielone .

Co do tego ile sie pic powinno to po prostu sluchajcie swojego organizmu kazdy ma nieco inne zapotrzebowanie . Wiadomo co innego bedzie jak laska 50kg siedzi w klimatyzowanym biurze a chlop 100kg robi na budowie w pelnym sloncu .
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata