Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
Lubisz mak?

46%
1.Tak.
198
42%
2.Kocham i nienawidzę
179
12%
3.Nie.
49

Liczba głosów: 426

ODPOWIEDZ
Posty: 7603 • Strona 733 z 761
  • 95 / 9 / 0

Napisalem na priv, odpisz
  • 853 / 187 / 0

08 lipca 2018skandal pisze:
Zależy co kto lubi, osobiście nie przepadam za zielskiem więc mi taki mix nie odpowiada ale wielu ludzi mówiło że małe ilości bardzo miło się komponują.

Zobaczcie co znalazłem, badania na zawartość alkaloidów w poszczególnych markach maku.

https://www.researchgate.net/publicatio ... by_LC-MSMS

Z tego wychodzi że jeden angielski mak miał ponad 2100mg morfiny na kilogram. Tak dobrze czytacie, 2100mg !!!
Już dawno nie mam możliwości kupna tego maku ale gdyby naprawdę tyle zawierał ten mak to przecież zabiłbym 99% osób.
patrzcie, co wygrzebałem, stary post kolegi Skandala
  • 237 / 47 / 0
Awatar użytkownika

27 stycznia 2022mentol pisze:
@skunk_z ale ja mam głeboko w dupie, czy coś robi na tobie wrażenie typie, ogarnij się...
A co do beki z zaburzeń to nawet nie komentuję, mentalność 13latka jaka litania kurwa, napisałem czemu czasem coś zapomnę, boś się przyjebał jak rzep do psiego ogona, chociaż, np. lol regularnie szasta nazwami, w tym f####y. (z 3 strony wstecz)
A czemu nie napiszę w jakich marketach konkretnie to wyjaśniłem w poście + przez pasożytów.
EOT i to ostateczny, bo widzę, że wszelka dysputa z tobą to jest '' xd'' i kozaczenie jaki to ty nie jesteś znawca maku. Rzeczywiście jest się czym chwalić, doktorat z tego pierdolnij...
To ty wyskoczyłeś z jakimiś przechwałkami, że tyle czy tyle znasz prawdę objawioną i jako to znawca nie jesteś xD
A jak cię "xD" tak boli, to sobie zainstaluj słowofiltry w przeglądarce, dodaj jeszcze mój nick i inne obraźliwe dla ciebie słowa.
Chyba muszę specjalnie dla ciebie dodać, że to była ironia.
Co do "beki z zaburzeń" to jedyne co mogę stwierdzić w tym temacie, to że sam ją toczysz, bo nie uwierzę, że ktoś może wyskakiwać z całą historią choroby, gdy mu się wytknie, że zapomniał o kilku gwiazdkach czy kreskach. Psychiczne zaburzenia to nie jest jakaś przepustka co se możesz ją pokazywać gdy ci tak wygodnie. No to jak inaczej to nazwać, jak nie litanią.

@Retrowirus
Nie no zdaje sobie sprawę, że opinia jednej osoby to niewiele zmienia, bo mogą zachodzić różne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, jak choćby słynne "zapomnienie" że przed wypiciem maku się zarzuciło inne opio %-D to bardziej była porada, żeby się upewnił co do swoich obserwacji, no bo 100g lepsze od 150mg kody, to tak jak mówisz by był porządny dziad, którym nikt by nie pogardził.
Ale realnie to wiem, że wspomniany mak z robala na 99,999% nie działa, bo w owadzim sklepie maki ich marki od dawna są pakowane przez B-land i przez H***o. Czeskie B nie działają a H to juz w ogóle są fest doczyszczone. Ale te 0,001% szansy na cud zawsze jest xD
  • 606 / 31 / 0
Awatar użytkownika

Ja w poniedziałek skusiłem się na mak Niebieski z oznaczeniem 858, herbatę zrobiłem na kilogramie owego ziarna. Powiem, że efekty, w moim subiektywym odczuciu, mniej intensywne niż przy starszej serii owego maczku, tj. 577. Zamierzam powtórzyć, ale nieprędko i planuję przed herbatą wspomóc się lekiem na kaszelek suchy w postaci 10 tabletek Acodinu.
  • 282 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Radzę ci z tym uważać g3no, ja tak zrobiłem i miałem konkretne duszności.
You Gotta Say Yes To Another Excess
  • 18 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Jakiego maku szukać? Które sklepy? Większe markety? Małe miasta, większe?
Ty jak narkotyk wabiłaś
Mi tlen zastąpiłaś.

Po Tobie
Duszę się w sobie.

Anarchia,zamęt
I nieład w głowie
  • 606 / 31 / 0
Awatar użytkownika

Hm, rozumiem. Ja różne opio łączyłem z dekstrometorfanem, swego czasu był i fentanyl. Żyję, mam się dobrze. Możliwe, że to kwestia dawkowania poszczególnych substancji... Możesz napisać jakie dawki wywołały tak niemiłe efekty, jeśli masz chęć.
  • 237 / 47 / 0
Awatar użytkownika

@g3no
Kolega Marv być może uznał, że może jesteś świeżak %-D i combo DXM+opio może cie zaskoczyć. Tak jak piszesz, to wszystko kwestia dawki i organizmu. Szczególnie łącząc z PST, trzeba podchodzić do tego z głową na karku, bo może akurat się trafi mocniejsza paka danego maczywa (dla mnie pojęcie "seria w serii" to oksymoron bo każda paczka w każdej serii, w każdym kartonie, ma inna zawartość dobroci) i podbicie tego DXMem skończy się nieprzyjemnie.

W ogóle dorzucenie dxma do tego niebieskiego 858 nie zdominuje ci odczuwania fazki opio? Bo ten 858 w porównaniu do B*landów z datą do 03.2023 (w paczkach 500g seria 250, w paczkach 250g seria 796 czy coś takiego) może i jest lepszy, ale ogólnie to i tak jest okrutnie słaby. Takie 150mg DXMa może za bardzo wejść ze swoimi efektami na fazę z takiego maczku, mimo że sama ilość akodyny nie jest wystarczająca na porządną fazę. Raz tak właśnie miałem, że dosyć mała ilość DXM, ze 100mg, zdominowała jakieś słabe opio (dawno temu to było, więc nie pamiętam, może ok300mg kody, może jakiś słaby maczek) - chciałem podbić, a okazało się, że przyjemne rozleniwienie od opio zostało zdominowane nieprzyjemnym uczuciem takiej derealizacji
  • 2860 / 405 / 1
Awatar użytkownika

trzeba dobrze znac swoj organizm, źrodlo towaru (najlepiej apteka) i miec doswiadczenie z DXM solo w roznych dawkach, tak samo solo opio.

Moze byc bardzo fajnie, ale wycyrklowac dawke za pierwszym razem, gdy nie ćpało się kaszlaka do sigmy- trudno.

poza tym obie subst dzialaja hamująco na automatyczne oddychanie, także ostrożnie, max 150 dexa ale to jak masz tolerke...

(Ja sie raz po kodzie i DXM podnioslem z odruchem Łazarza. ale dawki byly duze)
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Akademicka analiza chałupniczej metody wytwarzania kota: http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 473 / 91 / 0
Awatar użytkownika

*sorry za offtop"
Mnie DXM w połączeniu z kodeiną kiedyś zmiotło haha. 480mg kodeiny plus 150mg DXM i miałem takie noddy w kinie, że cały film przespałem. Było naprawdę mocarnie, a tolerke już wtedy miałem. Nie spodziewałem się tego.
ODPOWIEDZ
Posty: 7603 • Strona 733 z 761
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.