PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
170
42%
2.Kocham i nienawidzę
155
11%
3.Nie.
41

Liczba głosów: 366

lol

• 3679 / 511 / 0

W sklepach nic nie znajdziesz.
  • 5 / / 0

Panowie i Panie ostatnio miałem taki sen którym się postanowiłem podzielić w tych trudnych czasach. Podpowiem że warto ogarniać małe bazarki w okolicy i szukać małych handlarzy. Mieszkam na ścianie wschodniej i często można kupić ziarna zza wschodniej granicy sprzedawane z turystycznego stolika obok cukierków, mleka skondensowanego itp. chłamu. Warto testować, a jak temat podpasuje koniecznie dać 10 - 20 zł w łapę i umówić się na przyszłość na konkretną datę i większą ilość. Często są to ludzie starsi którzy takim mrówczym handlem dorabiają do gównianej białoruskiej, czy ukraińskiej emerytury. Od kilku lat zaopatruję się na takich bazarkach. Bardzo często trafiałem na mocarne tematy, przepłuczki o gęstym żółto-białym zabarwieniu i gorzkim jak diabli smaku. Mam zerową tolerancję choć z opiatami znam się od lat, nadal ćpam opio na sportowo nie więcej niż raz na miesiąc i prawie zawsze PST. Dla przykładu i stopnia odniesienia takie hellcomy hiszpańskie z ubiegłego roku robiły mnie na 24h fest po 0,5 kg. Francuskie baka z tego roku po 0.7 - 0.9 kg czuję się pływająco. Przy wschodnich tematach max. płuczę na raz 200 - 300 gram (a zdarzało się że było za grubo ;-). Podejrzewam że to są wersje ziaren niegdyś mało-morfinowe (jak cały blok wschodni) których potomstwo po kilkunastu pokoleniach wróciło do pełnoprawnej ziarnistości:-).

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Niska dawka gazu rozweselającego przynosi znaczną ulgę w depresji – raport z badań klinicznych

Badanie kliniczne przeprowadzone przez zespół medyków z Uniwersytetu Chicagowskiego i Waszyngtońskiego potwierdziło, iż tlenek diazotu, popularnie zwany gazem rozweselającym lub rozśmieszającym, jest wyjątkowo skutecznym lekiem w leczeniu depresji.
  • 16 / 3 / 0

W baka 323 z 8:55 coś siedzi, jest to słaby mak ale działanie jest wyczuwalne, dość szybko wchodzi, przepłuczka nie wygląda obiecująco, w smaku też nie czuć goryczki, za to czuć że piecze w gardło
  • 427 / 109 / 0

Helcomy z UE, serie 02 i 03 to całkiem mocne są, choć sedacyjne. Po 2 kg, to bite półtorej doby fazy.
  • 123 / 6 / 0

@WiedzaRadosna a jak to dawkować bez tolerancji?
  • 141 / 9 / 0

:pacman: Na oko
  • 993 / 45 / 0

jak nieklepie po 30 min znaczy ze zamalo, jak niemozesz oddychac zaduzo ...
  • 62 / 5 / 0

Lepiej wziąć za mało niż za dużo :extasy:
  • 141 / 9 / 0

Lepiej wziasc wiecej niz placebo.
  • 6 / / 0

Bakalike 1-0422/9, data 04.2022
Hiszpania, przepłukane 500g.

No szału nie było, dawno w maki się nie bawiłem, miałem tramadolu pod dostatkiem to się nim raczyłem, ale z braku laku po tygodniowej rozłące opioidowej postanowiłem spróbować. Może podziałało jak 200mg tampka, ale takiego branego w ciągu, bo jakbym po tygodniu przerwy tyle wziął, to na pewno by mnie lepiej porobiło.
Ogólnie to tolerkę mam malutką, ale taki już mam organizm, że chłop jak dąb, a dawki niemowlęce mnie robią dość sympatycznie :D
mak raczej nie nadający się dla osób pijących herbatkę w ciągu, w ogóle w smaku mało goryczki, typowa woda z kałuży. Nie polecam, ja musiałem sobie wmawiać że piję jakiś nowy rodzaj kawy, bo inaczej bym zwymiotował, a jakoś nigdy nie miałem problemów z wypiciem przepłuczki. No może raz, w sumie to też po bakalike, ale to było na jesieni dwa lata temu, wtedy te ziarna potrafiły się odwdzięczyć za ten ohydny smak, teraz no... tak średnio bym powiedział.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata