PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
161
43%
2.Kocham i nienawidzę
148
11%
3.Nie.
38

Liczba głosów: 347

lol

• 3535 / 480 / 0

Cienki ten 914.
Kupilem bo byly dobre opinie.
Wg mnie raczej slabszy od dobrego 491.
Od slabego 491 na pewno mocniejszy. Wrzucilem 1.5kg, ze skretem rozprawilo sie momentalnie, ale nic wiecej. Fazy brak.

@Marcins96

A slabo ogolnie. Niczym nie moge się nacpac jak bąk, a nie umiem zrezygnowac. Euforycznych maków nie plukalem od kilku miesięcy. Niektore są przyjemne jak więcej zarzucę, ale w stronę sedacji.
  • 46 / 5 / 0

proszę o usunięcie posta

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.

Cios w narkobiznes – działania śląskiego CBŚP

Zlikwidowane 2 plantacje, na których rosło ponad tysiąc krzaków konopi, przejecie 12 kg marihuany i profesjonalnego sprzętu służącego do uprawy konopi, to efekt uderzenia policjantów z katowickiego CBŚP w narkobiznes.

sja

• 92 / 16 / 0

Też dziś plukalem ten 419, no słaby, słaby, tak jak zresztą wszystkie te bąka.
@lol - też mam ten problem, nie potrafię przestać. Nawet te słabe maki dają jakiś napęd a bez jest chujnia, trzeba by się gdzieś zamknąć na miesiąc żeby dojść do jako takiego stanu funkcjonowania.
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 2 / 0

Ja mam tak samo jak Wy. Pomimo tego, że maki są słabe to i tak po wzięciu ich jakoś łatwiej znosić rzeczywistość. Na trzeźwo nie daje sobie rady a do innych substancji mnie nie ciągnie.

lol

• 3535 / 480 / 0

kodeina się bardziej oplaca niz te bakalandy. znow ze 3 dni poplukalem 491,914 i kerfa i tak tolerka spadla, ze wczoraj 240mg zaleczylo mnie na kilkanascie godzin. gdzie dzien wczesniej zarzucilem rano 240mg kody+1kg kerf 533, a wieczorem 1.5kg 914. mnostwo kasy w bloto. dzis zarzucilem 300mg kody i sprobuje na tym wytrwac caly dzien.
  • 1945 / 76 / 0

Jak chcesz wytrwać to lepiej 2-3 razy dziennie 150 niż 300. Na zasadzie 150 rano, na rozruch, 150 wieczorem żeby komfortowo przespać noc i ewentualnie jakaś paczka w ciągu dnia jak nie wytrzymujesz ciśnienia.

Nie ma wtedy fazy, ale łatwiej przyzerować z takiego układu niż zejść z 300 raz dziennie która czasem nawet klepnie.

No a jak po jakimś czasie tolerka spadnie, to wiadomo :)
  • 276 / 6 / 0

Niską masz tolerancję na opio wg mnie skoro zadowala Cię 240mg kody. Z kolei ciągle to PST, więc jednak jakaś tolerancja powinna być.
Mi odpowiada 600mg kodyliona na sesję + jakieś antyhistaminy przed i jestem usatysfakcjonowany.
Wczoraj znalazłem w kerfórze 533 Francja i zrobiłem wg przepisu z trzech opakowań i było w porzo. Dziś ponownie znalazłem i czas i jeszcze więcej 533, więc powtórzyłem, tylko tym razem cztery opakowania i jeszcze amnesia do tego i do teraz jest grubo. Teraz piję broko. Jutro planuję cały dzień w pracy, więc przerwa:D
  • 1945 / 76 / 0

@g3no jest różnica między „zadowala mnie” a „nie leci mi woda z dupy i jestem w stanie samodzielnie kupić fajki w kiosku”. Brak skręta to ta druga opcja, przekonasz się.
  • 276 / 6 / 0

Staram się zrozumieć.
Jak dla mnie ciągi na PST są mało ekonomiczne przy takim sorcie nasion.
Dziś znalazłem miejsce, w którym zalega dużo starego jak dla mnie kresto 577, cała półeczka, chyba słabo schodzi. Jak dla mnie dobre PST jest przyjemniejsze od kody, tak co mam od ręki ogarnąć z opio, czyli niedużo.
  • 2305 / 294 / 1

Jezu, wejdziecie na Majkę albo kupujcie kostki Browna w dn. Chyba że kogoś oxy zadowala
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata