PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
161
43%
2.Kocham i nienawidzę
148
11%
3.Nie.
38

Liczba głosów: 347

• 2691 / 864 / 0

zawsze tak mówiłem i szczerze mówiąc to nadal tak uważam, ale jedynie przy założeniu, że mak jest mocny. teraz, gdy wszystkie maki są takie słabiutkie, to jedyną rozsądną opcją, która pozwoli jako tako utrzymywać i kontrolować swój nałóg jest branie aptecznych opioidów. no i przy tym też będzie jakaś faza, nawet z wysoką tolerancją, bo przy lipnych makach kiepsko z tym, trzeba by było cysternę wypić, ale nie każdy tyle płynu zmieści.
  • 324 / 65 / 0

Czy wiecie czym może być non stop występujące zimno gdy nie biorę opiatów? Plus potliwe ręce. Rzuciłem 3 tygodnie temu a jest mi ciągle zimno /gorąco i mega się pocę :( Mam nadczynność tarczycy, ale biorę leki. Rada dla wszystkich nie róbcie tego nigdy jak ja, nie zaczynajcie sami skręta naltreksonem jak będziecie rzucać. Chciałem już jak najszybciej pozbyć się opiatów z organizmu, połknąłem pół tabletki i po 12 minutach zaczęło się piekło. Pierwsze dwa dni to był koszmar, potem dzięki zolpidemowi jakoś dało radę wytrzymać. Tylko te wahanie termoregulacji ciągle przeszkadza. I jeszcze pytanko, bo mózg sam wytwarza endorfiny itp czy biorąc naltrekson są one blokowane? Może pytanie głupie

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Nastoletnia Zuzia ofiarą dopalaczy. Uczy się żyć na nowo

- Chcieli się zabawić i zażyli dopalacze - w ten sposób mama Zuzi wspomina wydarzenia z 2018 roku. Jej córka zapadła w śpiączkę, a teraz na nowo uczy się podstawowych czynności. Historia dziewczyny, opisana przez "Raport", spotkała się z wielkim odzewem widzów Polsat News. Nadal trwa zbiórka na rehabilitację nastolatki.
  • 9 / 2 / 0

@anonimowy18
Naltrekson może hamować wychwyt endorfin przez receptory opioidowe, ale musiałbyś go brać bardzo regularnie No i nie u każdego występuje to zjawisko, ale ja nie chciałem ryzykować jak po detoksie mi proponowali wszywkę z naltreksonu. Btw to twoje rozpoczęcie skręta przez Naltrekson było dość hardkorowe xD pamiętam jak przez przypadek tak sobie zrobiłem jak sniffowalem tabsa oxy w którym był nalt. Najgorsze uczucie w życiu, dobrze że miałem normalne oxy i alpre, bo tak nieziemskiego skręta to nie miałem nawet przy odstawianiu H xD
  • 2691 / 864 / 0

ja w ogóle gratuluję, że kolega dał radę wytrzymać te trzy tygodnie bez opiatów. u mnie po dwóch dniach niebrania jest już kaplica i właśnie też pojawia się to zimno i potliwość, co jest raczej normalne, bo organizm szaleje. muszę coś jednak zrobić z tolerancją i zmusić siebie do odstawienia chociaż na tydzień lub dwa. też liczę, że naturalne endorfiny pomogą, gdybym wziął się za jakiś lekki sport lub aktywność fizyczną. wiem, że to takie gorzkie żale, ale ten nałóg potrafi wymęczyć. chciałbym wrócić do brania sportowego i żeby móc poczuć przepłuczkę z jakiegoś słabego maku, tak jak to kiedyś potrafiłem. dawniej nawet na słabych Bakallandach po przepłukaniu małych ilości czułem mocną fazę i brałem na sportowo, a teraz muszę przepłukiwać po 2 kg i i tak nie ma szału.
  • 2382 / 147 / 0

@anonimowy18 niestety zmiany oczuwania temperatury, potliwość mogą wystepować dłużej. U Ciebie na pewno ma na to wpływ tarczyca, kolega ma z nią problemy i objawy jak twoje. Poci się kurewsko, głównie w nocy i te zmiany temperatury. morfina obniża temperaturę ciała, dla tego odczuwamy charakterystyczne ciepło, przestajesz brać temperatura ciała wraca do normy i wydaje Ci się że jest zimniej niż w rzeczywistości. Mam to samo, bez PST non stop mi zimno.

lol

• 3535 / 480 / 0

a ja to wolę już jak jest zimno niz to uczucie gorąca i pocenie
zawsze jest tez tak, ze jest gorąco pod kołdrą, na chwilę się odkryję, od razu robi się zimno. przykrywam i znowu bardzo szybko za gorąco. nie znosze tego
  • 2 / 2 / 0

Kupiłem sobie maczek z kerfa i nie wiem cos czuje ale może to placebo? Sam nie wiem ,ciepło trochę ale jakiś taki niedosyt. %-D
Nazwa:mak Niebieski
Firma:Carrefour/Bakalland
Zawartość:250g
Kolor:Grafitowo-czarny
Smak:lekko gorzkawy/po płukaniu mdły
Seria:8H.2010.38
Sklep :Carrefour/Warszawa
Pochodzenie:Czechy
Tolerancja kodeinowa:500mg
  • 380 / 72 / 0

Bakalland 5E1 ... 491 Francja - przepłukałem pół kilo i działa ale bez szału, 4/10 ale działa.
  • 925 / 127 / 0

03 maja 2021lol pisze:
a ja to wolę już jak jest zimno niz to uczucie gorąca i pocenie
zawsze jest tez tak, ze jest gorąco pod kołdrą, na chwilę się odkryję, od razu robi się zimno. przykrywam i znowu bardzo szybko za gorąco. nie znosze tego
Co tam lolku u Ciebie? Trafił się jakiś euforyczny mak przez ostatnie pół roku czy ni chuja?

Kurwa ja to ogarnąłem swoje życie, pół roku bez opiatów, wróciłem nawet do starej dziewczyny którą kochałem, ale teraz rzuciła mnie drugi raz w życiu i czuję ten sam ból co wtedy (warto dodać że wtedy wjebalem się w kode %-D %-D %-D ) :korposzczur:
Jebane kurwisko, a już było tak pięknie XD

Narazie nie ćpam, ale jak się trafi jakiś chociaż w miarę euforyczny mak to nie odmowie sobie chyba. Jebać życie %-D

Bo tych sedacyjnych chujostw to nie tykam. Zero przyjemności z fazy a skręt taki sam jak i przy euforykach, żadna kalkulacja
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 2 / 0

04 maja 2021visitorQ pisze:
Bakalland 5E1 ... 491 Francja - przepłukałem pół kilo i działa ale bez szału, 4/10 ale działa.
kurczę trochę mnie to przeraża, że jmuszę tego maku przepłukać aż 1.75 kg żeby czuć że działa (i jest bez szału jednocześnie) :świnia:
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata