PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
161
43%
2.Kocham i nienawidzę
148
11%
3.Nie.
38

Liczba głosów: 347

Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 2 / 0

no nie wiem stary - "w tych makach naprawdę nic nie ma" to jednak przesada
pisałem o tej swojej tolerce, bo ja płuczę 1.75 kg tych baka (145, 491 te tak, 737 i 267 nie próbowałem) na jedno grzanie no i czuję działanie tak do 24 godzin (źrenice jak szpilki, brak bólu mięśni/kręgosłupa, zdecydowanie lepszy humor, gadatliwość, chęć na szlugę). Nie jest to jakieś grube ugrzanie, ale chociaż czas działania jest satysfakcjonujący. koda niestety nie działa na mnie w żadnej dawce po ciągu na maku (nawet przerwa nic nie daje). Jedynie wkurza mnie to ile trzeba wydać kasy. Stąd właśnie moje pytanie, czy ktoś może bierze te maki w mniejszych ilościach i go robią dobrze.
  • 1945 / 76 / 0

@friendwenttorehab Ja jakiś czas temu wrzuciłem kilka razy baka 266 i ugrzałem się jak świnia. Sprzątałem wczoraj i wychodzi że jedną paczkę miałem 737. Z tego co pamietam to raz rzeczywiście było słabiej ale wciąż nieźle.

Taka moja uwaga. Jak ktoś płucze po 2kg+ maku to jego opinia jest chuja warta dla osób bez tolerki albo z minimalną. Sorry, ale ilość która nawet nie zaleczy takiemu @lolowi (lolemu? lolkowi?) gila całkiem ładnie zrobi kogo innego.

Więc jak szukasz co kupić, patrz raczej na osoby na podobnym pułapie.

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

20-latka zmarła po dopalaczach. Prokuratura postawiła zarzuty kobiecie, która dała jej narkotyki

W ubiegłym roku w jednym z mieszkań na Grunwaldzie w Poznaniu zmarła 20-letnia dziewczyna, która wcześniej zażyła dopalacze. Jej 21-letni kolega Cezary W. w ciężkim stanie trafił do szpitala. Prokuratura sprawdzała, czy chłopak spowodował śmierć swojej koleżanki. Ostatecznie w sprawie zarzuty usłyszała Monika P., która udzieliła narkotyków zmarłej dziewczynie i jej koledze. Z kolei Cezary W. usłyszał zarzuty, lecz w innej sprawie.
  • 12 / 1 / 0

Przepraszam ze nie w temacie ale jak jest skala np:celsjusza
Tu w makach bedziemy mieli skale LOL`a pis YO 🇵🇱
  • 1 / / 0

Te nowsze baki 67 z data 06.2022, działają tylko sedacyjnie potwierdzam to co przedmówcy pisali, nie warto. Wcześniejsze 91 były nawet euforyczne ale i tak 2-3/10. Przy mojej tolerancji 1g kody (ale tylko te z bardzo wczesną godziną) można powiedzieć, że się zgrzewałem :extasy:

lol

• 3537 / 480 / 0

21 kwietnia 2021friendwenttorehab pisze:
no nie wiem stary - "w tych makach naprawdę nic nie ma" to jednak przesada
pisałem o tej swojej tolerce, bo ja płuczę 1.75 kg tych baka (145, 491 te tak, 737 i 267 nie próbowałem) na jedno grzanie no i czuję działanie tak do 24 godzin (źrenice jak szpilki, brak bólu mięśni/kręgosłupa, zdecydowanie lepszy humor, gadatliwość, chęć na szlugę). Nie jest to jakieś grube ugrzanie, ale chociaż czas działania jest satysfakcjonujący. koda niestety nie działa na mnie w żadnej dawce po ciągu na maku (nawet przerwa nic nie daje). Jedynie wkurza mnie to ile trzeba wydać kasy. Stąd właśnie moje pytanie, czy ktoś może bierze te maki w mniejszych ilościach i go robią dobrze.

te bakalandy są min 3-4 slabsze od dobrego maku i nie mają więcej niz 50mg na kilogram, odpowiednik 20tab kodeiny
  • 8 / / 0

Ktoś próbował chatę polską 09. Hiiszpania?
  • 12 / 1 / 0

baka końcówka 079.
2kg przepłukane zrobiło mnie na 24 godziny
Podrapany jestem jak jasna cholera nie spałem gadatliwość w robocie przyjemnie mi bylo.
Dziś leci 1.5 kg potwierdzę jutro opinie o tym maczku oczywiście do kresto 136 daleko bo krestacza kilo mi starczyło na nody a tutaj nie było takich scen napisanych :)
Poprosił bym hasełko do makfindera oceniam maczki ;)
  • 31 / 1 / 0

22 kwietnia 2021swansie pisze:
Ktoś próbował chatę polską 09. Hiiszpania?
jak spotkales to kup i oceń... 08 byl bardzo prawilny tego nie widzialem

lol

• 3537 / 480 / 0

09 eu byl niedziałający
jak hiszpania to cos tam powinien dzialac
jaka data?
  • 1 / / 0

mak Hiszpania 02 bardzo zacny. Bez tolerki jedno opakowanie działa bardzo mocno, poczułem się jak za starych czasów, gdy zaczynałem z makiem z Kauflanda. Na allegro widziałem że jest, jak się wpisze - mak chata polska.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata