PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
161
43%
2.Kocham i nienawidzę
148
11%
3.Nie.
38

Liczba głosów: 347

• 14 / 1 / 0

@lol myśle, że mogą być niewielkie różnice mocy w paczkach. Raczej chodziło mi o dłuższe używanie, wtedy właśnie tak jak napisałeś nie odczuwasz już zbyt wielu efektów. Pierwsze kilka razy ze średnia tolerancja będą na pewno dawały spoko efekty ale na dłuższy czas według mnie się nie opłaca. Nie zmienia to faktu, że jest przyzwoity i jeśli nie było by nic innego to bym po niego sięgnęła. Po jego smaku nie spodziewałam się dobrych efektów, a tu miłe zaskoczenie :)
  • 8 / / 0

Znalazłem marki finezji wyplukalem dwa op po 200 gram i o dziwo czuje robiłem to drugi raz w życiu ale jestem starym browniazem z 15 letnim stażem nie liczyłem na jakieś efekty mimo 4 miesięcy abstynencji a tu mile zaskoczenie ciepło przysypki swędzenie. Trudno mi powiedzieć jaki kraj pochodzenia bo podane są 4 Czechy Słowacja Ukraina i Francja. W ziarnami dużo syfu jakieś patyczki i paprochy . Napój goryczkowaty wyszedł w kolorze berzowym. Kupiłem ten mak pod Krakowem z braku innej alternatywy na po robienie się

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Marihuana w Sejmie. Ustawa przewiduje legalną uprawę w domu, a za jointa tylko mandat

Poseł Beata Maciejewską, szefowa Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, w rozmowie z Bizblog.pl zapowiada złożenie w najbliższy wtorek (20.04) projektu ustawy częściowo znoszącej karę więzienia za posiadanie marihuany i ułatwiającej uprawę konopi siewnych w Polsce.

lol

• 3536 / 480 / 0

@Skejq

nie ma znaczenia ile i czego brales wczesniej. po takiej abstynencji masz tolerke jak noworodek (przynajmniej na chwilę), byle co cię klepnie
Kraj pochodzenia mozesz sprawdzic, jest to numer w serii oznaczony na opakowaniu
  • 6 / / 0

Krest 371V039 nie działa. Słodki jak skurczysyn.

lol

• 3536 / 480 / 0

Kierowniku mogles wpisac w wyszukiwarkę, nie straciłbyś kasy. Z wyglądu od razu widac, ze nie moze dzialac. Helio też nie próbuj przypadkiem %-D

Lepiej jakbyś spróbował nowego baka, on na pewno działa (pewno bardzo słabo, ale działa). Z wyglądu podobny do 267, za to zapach przez paczkę jakby trochę mocniejszy.

https://zapodaj.net/8d3ad03034948.jpg.html
https://zapodaj.net/8d3ad03034948.jpg.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2 / / 0

Dzisiaj był płukany i potwierdzam: 737 minimalnie słabszy od 267.
Szału nie ma, ale moim zdaniem w typowym kerfie jest to obecnie najbezpieczniejszy wybór.
  • 14 / 1 / 0

próbował ktoś maku Bacalis seria 0387?
  • 4 / / 0

Witam, jestem wyjadaczem jakże smacznych aptecznych (nie koda) opiatów. Występuje przed szereg aby zgłosić się po hasło do MakFindera. Tag ten obserwuje od dobrego roku. Jeśli to hasło dostanę, przysięgam na mój ćpunski honor (zaden), że będę młodym adeptem w testowaniu maków. Mam nadzieje, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka i zaprosi mnie na pw:)
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 2 / 0

Jak oceniacie baka 250g 5h1 końcówka 491 ze stokrotki?
Nie wiem czy to jest takie cholernie słabe czy mam taką kosmiczną tolerkę. Z drugiej strony po ciągu na PST to thiocodiny mogę sobie w tyłek wsadzić bo i tak nie działają, a widmo życia na trzeźwo jest okropne.

lol

• 3536 / 480 / 0

od 569 i 809 wszystkie pozniejsze bakalandy - 267 145 491 737 to maks 1/10
chocby pic po 2kg nie widze opcji, zeby koda nie dzialala. w tych makach naprawde nic nie ma.

20 kwietnia 2021Pawulon666 pisze:
że będę młodym adeptem w testowaniu maków.
odwrotna kolejnosc najpierw testuj potem sie zglos
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata