PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
142
43%
2.Kocham i nienawidzę
135
12%
3.Nie.
37

Liczba głosów: 314

• 132 / 8 / 0

lol

• 3225 / 412 / 0

13 stycznia 2021nytlott pisze:
@Dropssy jak nie masz tolerki, to zadziała, ale raczej szału nie będzie. Ja tolerki praktycznie nie mam, 1kg 155 raz zrobił mnie na zadowalającym poziomie, po tygodniu to samo już ledwo poczułam. 17zł/0.5kg w kerfie z tego co pamiętam

Bez sensu naprawdę. To juz lepiej kodeinę nabyć. 155 i 8260 w tych makach praktycznie nic nie ma.
Ze dwie trzy serie są jako tako, ze przy braniu raz na tydzien 1kg klepnie porządnie. Ale w porownaniu do tych wyzej to one są ze 3 razy mocniejsze, na oko. Dla kogos kto bierze codziennie nie ma zadnego.

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze!

..coby nie było, że na Hyperreal nie promuje się kultury, w dodatku w wydaniu krajowym. W 1558 odcinku "M jak miłość" Maciek, syn Magdy, weźmie podejrzane tabletki i przedawkuje! Budzyńska nie wykaże się czujnością i zostawi Maćka w rękach paskudnej dziewczyny... Podejrzana Inka zabawi się niedoświadczonym, za to zakochanym w niej chłopakiem, a Magda nie dopilnuje własnego syna! Dopiero telefon przerażonej Ani (Gabriela Świerczyńska) postawi na nogi państwa Budzyńskich, którzy natychmiast przylecą ratować zaćpanego Maćka.
  • 37 / 2 / 0

@lol kodeina w moim przypadku zupełnie odpada, bo biorę bupropion. Zresztą nawet przed wejściem na bupropion za nią nie przepadałam, bo mam po kodzie masakryczne wyrzuty histaminy. Leki przeciwhistaminowe nie działają (mam na myśli dawki rzędu 100mg hydro), bo mam zjebane receptory histaminowe od wieloletniego brania kwetiapiny.

tramadolu nie lubię, do tego rzygam nawet po 200mg. Do morfiny i DHC nie mam dostępu, a oxy mnie pobudza (a po przekroczeniu 40mg rzygam jeszcze gorzej niż po trampku). Zostaje PST, które wrzucam średnio raz w miesiącu. Nie powiedziałabym, że strategia bez sensu.

Byłabym wdzięczna, gdybyś podzielił się numerami serii, ale rozumiem, że przez ostatnią sytuację z kresto raczej nie mam szans na odpowiedź :(
  • 7 / 2 / 0

baka Francja 5h1 z końcówką 09 lepszy od tego 45

lol

• 3225 / 412 / 0

Nie ma chyba czegos takiego jak 5h1. To jest oznaczenie pojemnosci. Małe paczki mają 8h, duze 5e.
Dla kogos kto plucze rzadko ten mak jest rzeczywiscie ok. Jak codziennie nawet co 2 dni to strata kasy bo nic nie poczujesz. 1.5 moze 2/10
  • 6 / / 0

@nytlott dlaczego nie można łączyć kodeiny z bupropionem ?
  • 37 / 2 / 0

@Aptekarzyna nie jest tak, że nie można - po prostu nie działa.

„The metabolism of Codeine can be decreased when combined with bupropionhttps://go.drugbank.com/drugs/DB01156

lol

• 3225 / 412 / 0

Państwowa Inspekcja Rolno-Spożywcza (CAFIA) ostrzega za pośrednictwem portalu Food on the Pranny przed 300-gramowym opakowaniem maków, które według kontroli zawiera niebezpieczne ilości morfiny opiatu. „mak zawierał morfinę w ilościach, których nie można już uważać za bezpieczne” - powiedzieli w Internecie inspektorzy żywności. W szczególności jest to paczka maków w przezroczystym opakowaniu od importera ***** Jest to partia 66-8-190 z minimalnym terminem przydatności do 1 marca 2019 roku, opakowanie waży 300 gram. Inspektorzy otrzymali próbkę w zeszłym roku pod koniec lipca w sklepie w Dejvicach w Pradze.

wlasnie zwrocilem na niego uwage bo mi sie podobal xD
  • 1627 / 48 / 0

A jak wygląda sprawa w Czechach ktoś wie?
  • 6 / / 0

@nytlott czy nie wzięcie bupropioniu w dniu kodzenia sprawi że koda zadziała czy to zbyt krótka przerwa, dodam że biorę od jakiś 2 tygodni 150 mg bupro z tym że tabletki rozgryzam.... Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi bo ciężko mi znalezc informacje w necie a jutro w planach było sportowe grzanie ...
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata