PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
146
43%
2.Kocham i nienawidzę
137
12%
3.Nie.
37

Liczba głosów: 320

• 1018 / 237 / 0

02 grudnia 2020PsychoDMT pisze:
Aleś wulgarny Marcinku, może teraz dla odmiany ty użyjesz swojego "muzgu" i przemyślisz jedną kwestię. Zanim odbierzemy paczkę za pobraniem musimy za nią zapłacić, po prostu, kurier nie pozwoli nam otworzyć paczki bez płatności bo on za nią odpowiada, i jeśli my ją otworzymy i coś będzie nie tak, a on nie dostanie pieniędzy to on za to odpowiada. To taka pierwsza rzecz.

Po drugie, nie ma czegoś takiego jak otworzenie paczki, powiedzenie do kuriera "sorry nie zgadza się" a ten bez pytania odchodzi, co to to nie. Ciąg wygląda w sposób następujący, najpierw płacimy, potem otwieramy paczkę w obecności kuriera, jeśli coś jest nie tak, razem z kurierem spisujemy protokół. I mając protokół dopiero możemy składać reklamację. Podobny proces jak z uszkodzoną zawartością paczki (przechodziłem oba). I teraz wyobraź sobie za pomocą swojego potężnego mózgu że wpisujesz do protokołu że zamawiałeś majkę/oxy/fenta a dostałeś apap albo karmę dla kota. Kupno leków na receptę jest nielegalne, nie wiem jakie kary za to grożą ale legalne to nie jest. I dlatego jest tak dużo wyjebek, bo oszuści wiedzą że "nieco" ciężej idzie się na policję zgłosić oszustwo gdy chciało się nielegalnie kupić leki na receptę. Tak więc przesyłka za pobraniem i sprawdzeniem zawartości daje ci gówno nie bezpieczeństwo, jeśli ktoś będzie chciał cię oszukać to i tak znajdzie na to sposób.
nie chcę się w waszą kłótnie wtrącać ale jak bierzesz pocztą i weźmiesz opcję sprawdzenie zawartości to jak najbardziej masz wtedy możliwość sprawdzenia co jest w środku potem potpisujesz papier że się zgadza i dopiero wtedy płaccisz ale tylko wtedy jak weźmiesz tą specjalną opcję w żadnym innym wypadku. Tak wgl to to o piszesz jest smieszne , jakby tak było nie był bym ćpunem - przez 8 lat biorę opio i benzo za pobraniem ze sprawdzeniem i jest git a ty takie rzeczy piszesz ze niemozliwe itd lol - wszystko jest mozliwe jak wiesz jak to zrobić. jak bierzesz za pobraniem blister czegoś co wiesz jak wygląda nie ma mozliwości żeby ktoś cie wyrąbał. Są oczywiscie preocedery podrabiania leków ale jak pisze 8 lat zamawiam i nigdy mi się nie zdarzyło trafic na coś takiego. Ale generalnie jeśli więcej ludzi myśli tak jak ty to bardzo dobrze tak powinno zostać ;)
02 grudnia 2020Marcins96 pisze:
01 grudnia 2020TheAgz pisze:
@Marcins96 Sama myślałam nad kupnem majki z jakiejś zwykłej strony typu Top ogłoszenia (zresztą nawet pisałam do Ciebie w tej sprawie i Twój post sprawił ze zaczelam sie zastanawiać). Jednak wydawało mi się to za proste i na szczęście kolega znacznie bardziej doświadczony w temacie odradził zdecydowanie, 95% tych ogłoszeń jest fejkiem. Także musiałeś mieć szczęście, że trafiłeś akurat na prawdziwe i się nie naciąłeś (albo po prostu chcesz by inni się nacinali :p).
Druga sprawa 750 mg kody wydaje mi się za dużą ilością, zwłaszcza jeśli kogoś zadowala chociaż w pewnym stopniu 16 tabletek. Wiem, że Ty brałeś ilości kody z kosmosu, ale tak czy inaczej pojawiały się opinie, że powyżej jakiejś tam ilości nawet nie ma sensu brać, bo się nie zmetabolizuje tyle ile trzeba
A tak ogólnie piszesz wszędzie (wyolbrzymienie - w wielu miejscach) (jak wszyscy zdazyli zauważyć) że skończyłeś z tym, czujesz sie wspaniale, nie zamierzasz już brać. Ktoś już Ci napisał, że nie radzi siedziec cały caas na forum skoro serio traktujesz te odstawkę. Napisałeś, że będziesz siedziec bo jest tu mnostwo wartosciowych info dot. Odstawki i nie tylko. Spoko, tylko że udzielasz się głównie w wątkach związanych z ćpaniem a nie odstawianiem
Osobiście "szanownego pana wyzwolonego" Marcina nie darzę zaufaniem
Ty jesteś kurwa albo półdebilem, albo udajesz. Zamiast słuchać dla świadczonych kolegow, to użyj swojego mózgu jeśli go masz i zastanów się jak ktoś może Cię oszukać jeśli proponuję ogłoszenie ze sprawdzeniem zawartosci

Przychodzi kurier, otwierasz Paszke i sprawdzasz sama czy masz tam Majkę, czy nie a jak nie to nie płacisz tępa dzido. Ja pierdole jak w taki sposob ktoś może Cię wyjebać bo nie rozumiem?

W dziale zdrowie napisałem ostatnio najwięcej postów i korzystam głównie z tego działu, wiec o czym pierdolisz?
A Ty kolego wyluzuj niech ciemniaki pozostaną w niewiedzy po co mają nam się w biznes wpier**** pomyśl że taka typiara zaczyna brać od twojego kolesia . Nakrywaja ja psy od razu mowi od kogo bierze bo mysli ze to internet i jej nie dojadą i po danych z kompa dochodza do naszego typa . Po co nam to ?? Ja w sumie przed chwilą sam napisałem jak jest ale już nigdy więcej bo po co o tym mówić ? :) Kto wie ten wie
  • 326 / 53 / 0

Jedno jest pewne - tam gdzie pojawia się @Marcins96, tam po chwili jest chlew w temacie %-D
Obecnie jest w trybie wyższości nad innymi (w końcu realizuje teraz sterydowy plan zbudowania ciała adonisa %-D ) i poucza o używaniu mózgu, ciężko o bardziej kuriozalne zestawienie xD

@TheAgz
Odnośnie przechodzenia na apteczne opio, to nie rób tego pod żadnym pozorem. Paradoksalnie logistyczne trudy picia PST są również tarczą przed szorowaniem po dnie. Dodatkowo jak po nie sięgniesz, to będziesz musiała potem się natrudzić przed wytłumaczeniem samej sobie, że zgotowałaś sobie to bagno świadomie w przypływie impulsu wywołanego "gorszym" okresem w życiu.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.
  • 1018 / 237 / 0

@Up to prawda Oxy czy majka , nawet p.o są o wiele lepsze a co za tym idzie o wiele bardziej uzależniające niż PST to jest co najmniej to samo co przejście z kody na ciężkie opio
  • 61 / 10 / 0

Troszkę poddenerwowałam Marcina %-D ale już nie będę się wdawać w żadne kłótnie i wyprowadzać z błędu, że jako głupia dzida bym od razu powiedziała od kogo biorę, oczywiście, jakże by inaczej xD polecę czym prędzej
Nie chce juz dokładać do zaśmiecania tematu więcej :c sorka

Także powracając do maku wlasnie odebrałam paczkę z Fiestą I/43/6/04/36/SK. Jutro będę testować :)
  • 174 / 69 / 0

@Mordarg Co Ty pierdzielisz za farmazony. W czym są niby lepsze? Chyba nie miałeś nigdy do czynienia z porządnym PST. I to jeszcze mówisz o p.o.? Tak się składa, że nawet najlepsza heroina, i to walona i.v., nie jest w stanie się równać z PST z mocnych maków, jakie były 4-5 lat temu, a co dopiero majka, czy oxy! Te opioidy mają co najwyżej lepsze wejście (ze względu na możliwość walenia i.v.), i tyle, nic więcej, ale żeby osiągnąć po nich taką mega przyjemną i doskonałą fazę jak po makach, to jest po prostu niemożliwe, niezależnie od dawek. Majka/hera/oxy, mają zupełnie inny profil działania, który można określić jako niedoskonały i niepełny w porównaniu do maku, po prostu czujesz, że czegoś w tym brakuje, czego nie brakowało po "herbatce". Nie jest to tylko moje zdanie, ale bardzo wielu osób, które miały porównanie. No chyba, że mówimy wyłącznie o dzisiejszych makach, no to wtedy zgodzę się z tym stwierdzeniem, bo faktycznie, już dawno na rynku nie było prawdziwego klepacza. Jak dla mnie, jedyny opioid, który mógł konkurować z PST (przynajmniej z tych, które próbowałem), to butyr-fentanyl, po tym to już była czysta rozkosz, odczuwana każdą komórką ciała, ale majka/hera/oxy, to nawet do pięt nie dorastają przepłuczce z mocarza.
Użytkownik zbanowany
  • 851 / 117 / 0

02 grudnia 2020PsychoDMT pisze:
Aleś wulgarny Marcinku, może teraz dla odmiany ty użyjesz swojego "muzgu" i przemyślisz jedną kwestię. Zanim odbierzemy paczkę za pobraniem musimy za nią zapłacić, po prostu, kurier nie pozwoli nam otworzyć paczki bez płatności bo on za nią odpowiada, i jeśli my ją otworzymy i coś będzie nie tak, a on nie dostanie pieniędzy to on za to odpowiada. To taka pierwsza rzecz.

Po drugie, nie ma czegoś takiego jak otworzenie paczki, powiedzenie do kuriera "sorry nie zgadza się" a ten bez pytania odchodzi, co to to nie. Ciąg wygląda w sposób następujący, najpierw płacimy, potem otwieramy paczkę w obecności kuriera, jeśli coś jest nie tak, razem z kurierem spisujemy protokół. I mając protokół dopiero możemy składać reklamację. Podobny proces jak z uszkodzoną zawartością paczki (przechodziłem oba). I teraz wyobraź sobie za pomocą swojego potężnego mózgu że wpisujesz do protokołu że zamawiałeś majkę/oxy/fenta a dostałeś apap albo karmę dla kota. Kupno leków na receptę jest nielegalne, nie wiem jakie kary za to grożą ale legalne to nie jest. I dlatego jest tak dużo wyjebek, bo oszuści wiedzą że "nieco" ciężej idzie się na policję zgłosić oszustwo gdy chciało się nielegalnie kupić leki na receptę. Tak więc przesyłka za pobraniem i sprawdzeniem zawartości daje ci gówno nie bezpieczeństwo, jeśli ktoś będzie chciał cię oszukać to i tak znajdzie na to sposób.
Dalej nie czytam, jesteś debilem

Kurwa zapłacić a potem sprawdzić zawartość hahahaha to czym by się to rozbiło od zwykłego kuriera wtedy? Sprawdzenie zawartości odbywa się przed zapłatą na tym polega cały myk, który wydawał się być mało skomplikowany, ale jak widać na wszystko znajdzie odpowiednio wielki debil xD

I jeszcze się pultają, że źle info daje no ludzie komedia kurwa xD

No wiadomo, niech ciemniaki pozostaną w niewiedzy jak to napisał wtzej kolega, ale ciężko sobie wyobrazić coś bardziej wkurwiającego niż debil, który nie ma racji, który w dodatku szydzi z kogoś kto tylko mu chcial pomoc i podsunął dobry pomysł xD szczyt xD
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2020 przez Marcins96, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 851 / 117 / 0

02 grudnia 2020kanabinoid pisze:
Jedno jest pewne - tam gdzie pojawia się @Marcins96, tam po chwili jest chlew w temacie %-D
Obecnie jest w trybie wyższości nad innymi (w końcu realizuje teraz sterydowy plan zbudowania ciała adonisa %-D ) i poucza o używaniu mózgu, ciężko o bardziej kuriozalne zestawienie xD

@TheAgz
Odnośnie przechodzenia na apteczne opio, to nie rób tego pod żadnym pozorem. Paradoksalnie logistyczne trudy picia PST są również tarczą przed szorowaniem po dnie. Dodatkowo jak po nie sięgniesz, to będziesz musiała potem się natrudzić przed wytłumaczeniem samej sobie, że zgotowałaś sobie to bagno świadomie w przypływie impulsu wywołanego "gorszym" okresem w życiu.
Ale, że dokładnie z czym się nie zgadzasz co napisałem bo nie rozumiem? Czy przyszedłeś pokazać nam swoje kompleksy, które wynikają pewnie z tego, że jakiś przypakowany koles zamykał cie w szkolnym kiblu. Bo nie za bardzo rozumiem co ma na celu ten post :)

Człowiek próbuje pomoc i daje pewne źródło, to jadą po mnie, robią z siebie przy okazji debila a wzajemne kółko adoracji popiera się nawzajem xD

Do tej pory próbuje się zastanowić jak można dac się oszukać odbierac kuriera ze sprawdzeniem zawartosci, to byłoby wydarzenie historyczne
  • 69 / 20 / 0

https://www.sendit.pl/blog/sprawdzenie- ... kt-czy-mit

"Sprawdzenie zawartości paczki, a dostawa za pobraniem
Bardzo często dochodzi do sytuacji, w której klient postanawia zakupić towar za pobraniem, by w razie niezgodności zamówienia lub widocznych uszkodzeń, nie odebrać go od kuriera. Niestety, takie myślenie jest błędne i niezgodne z przepisami prawa. Regulamin firm kurierskich wyraźnie zaznacza, że paczka może zostać otwarta przez klienta dopiero w momencie, gdy dokona on opłaty za doręczaną przesyłkę oraz podpisze stosowny dokument."

"Niektóre z korporacji kurierskich, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, zdecydowały się na wprowadzenie opcji oględzin przesyłki. Jedną z nich jest Poczta Polska, która umożliwiła nadawcom skorzystanie z dodatkowej opcji „sprawdzenie zawartości”. Dzięki tej opcji adresat ma szansę sprawdzić stan towaru przed pokwitowaniem odbioru i weryfikacji, czy towar jest zgodny z formularzem specyfikacji (stworzonym przez nadawcę przesyłki)..

Tu masz link, masz poczytaj sobie. A potem jeszcze raz przeczytaj mój post. Tak jak ktoś wyżej wspomniał poczta polska wprowadziła usługę ze możesz dokonać weryfikacji przed pokwitowaniem, i w takiej sytuacji warto taką wysyłkę wziąć no ALE warto pamiętać że to wyjątek a nie reguła, firmy kurierskie na otwarcie paczki przed zapłatą nie pozwalają.

Żeby nie był sam offtop bo kłótnia z tym adonisem/geniuszem nie do końca ma sens, @TheAgz Fiesta raczej działa, słabo bo słabo, ale działa, skręta mi zdejmują 4 paki po 200 gram na jakieś 12 godzin, No ale o fazę po tym maku ciężko, raczej tylko sedacja.
  • 11 / / 0

Próbował już ktoś może Moreso z Hiszpanii 1-0470/01?
Warte uwagi dla osoby z dziecięcą tolerką?
  • 613 / 111 / 2

02 grudnia 2020Wedrowiec51 pisze:
@Mordarg Co Ty pierdzielisz za farmazony. W czym są niby lepsze? Chyba nie miałeś nigdy do czynienia z porządnym PST. I to jeszcze mówisz o p.o.? Tak się składa, że nawet najlepsza heroina, i to walona i.v., nie jest w stanie się równać z PST z mocnych maków, jakie były 4-5 lat temu, a co dopiero majka, czy oxy! Te opioidy mają co najwyżej lepsze wejście (ze względu na możliwość walenia i.v.), i tyle, nic więcej, ale żeby osiągnąć po nich taką mega przyjemną i doskonałą fazę jak po makach, to jest po prostu niemożliwe, niezależnie od dawek. Majka/hera/oxy, mają zupełnie inny profil działania, który można określić jako niedoskonały i niepełny w porównaniu do maku, po prostu czujesz, że czegoś w tym brakuje, czego nie brakowało po "herbatce". Nie jest to tylko moje zdanie, ale bardzo wielu osób, które miały porównanie. No chyba, że mówimy wyłącznie o dzisiejszych makach, no to wtedy zgodzę się z tym stwierdzeniem, bo faktycznie, już dawno na rynku nie było prawdziwego klepacza. Jak dla mnie, jedyny opioid, który mógł konkurować z PST (przynajmniej z tych, które próbowałem), to butyr-fentanyl, po tym to już była czysta rozkosz, odczuwana każdą komórką ciała, ale majka/hera/oxy, to nawet do pięt nie dorastają przepłuczce z mocarza.
Zgadza się, potwierdzam, a biorę właśnie jedno i drugie. Oxy nie jest w stanie dać takiej euforii i takiej jasności umysłu jak dobre PST, co najwyżej dobry humor, a i to dość krótko. To dobry mak na PST powinien być na receptę, a oxy jak koda sprzedawane w aptece, ludziom się wszystko poprzestawiało.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1992 uczestników Wejdź na czata