PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
142
43%
2.Kocham i nienawidzę
135
12%
3.Nie.
37

Liczba głosów: 314

• 61 / 10 / 0

Duża paczka ma nr serii na czarno, a mała na biało.
Ta 500g - UE 1-0367/01
I ta 250g to E03190941C
Teraz patrzę, że dwie duże mam kupione juz z inną serią i na biało, także zobaczę czy one będą działające. Mialam w planach kupić czeski bakalland, ale widzę, że ktoś próbował i nie ma co
@Wedrowiec51 no to nie mam się co martwić, zwłaszcza z tymi makami teraz :)
  • 5 / / 0

Ja zakupiłem 10 pak tego co LOLek 721v136 i po 2 tygodniach przerwy przepłukałem pół kilacza tego v136 i dodałem 200 gr 791v577, wypiłem o 9 rano i mnie zmiotło na cały dzień nie potrzebnie dodawałem tego V577 oczywista po 12 h całkiem przyjemne rzyganie . Na drugi dzień czułem się zdecydowanie dobrze teraz znowu 2 tygodnie przerwy pozdro

Tradycyjny lek czy groźny narkotyk? Marihuana w Korei Południowej

Pod koniec 2018 roku w Korei Południowej wprowadzono do obrotu leki na bazie konopi (Cannabis sativa, Cannabis indica). Korea jest pierwszym krajem w konserwatywnej pod tym względem Azji Wschodniej, który odważył się na taki krok.

Argentyńskie media: Diego Maradona nie brał narkotyków przed śmiercią

Sekcja zwłok Diego Maradony nie wykazała, aby zmarły pod koniec listopada były argentyński piłkarz zażywał przed śmiercią narkotyki. Dokument medycyny sądowej, na który w środę powołują się media w Argentynie i Hiszpanii, wykluczył też obecność we krwi zmarłego alkoholu.

sja

• 77 / 13 / 0

@TheAgz[/mention
Czyli ta mała paczka to jeszcze stare serię - akurat te 941 była w pakiecie najsłabszych serii. Te nowe z czarnym napisem to już dno totalne
  • 293 / 60 / 0

@lolku muszę Ci powiedzieć, że wypiłem tego kerfa 08 i czuć działanie, lekkie ale czuć. Jest ono mniej więcej na poziomie kresto V577, dla osoby z dużą tokerką skręta na pewno by zaleczyło, ale czy by dało fazę to nie wiem. Nawet zapach ziaren jest dość mocny.
Moja ocena to 2,5/10
  • 142 / 12 / 0

@TheAgz
41C nadrukowana na biało to jak kolega wyżej pisał stara seria która kompletnie nie działa, mam te konkretną serię zapisaną w notatniku z dopiskiem "zero działania"

Natomiast duża paczka 500 gramowa UE 1-0367/01 do 03.2022 ma działanie marginalne (CO CIEKAWE w smaku jest dość ostra, gorzka), pamiętam, że gdy pierwszy raz o poranku przepłukałem ten mak miałem wrażenie, że odrobinę działa ale szybko te wrażenie zniknęło. Krótko mówiąc nie polecam tej serii a wręcz odradzam bo to zwyczajna strata pieniędzy.

Pozostając w temacie Bakalike, UE 1-0108/07 do 03.2022 to w moim odczuciu to samo co opisany wyżej 500 gramowy mak - nie wart zakupu.

@anonimowy18 niebieskie kerfurowskie maki .07 / .08 próbowałem już dość dawno temu i co najwyżej mogła się one nadać do zaleczenia skręta natomiast Bakalland v577 działa całkiem przyzwoicie. Na pewno nie postawiłbym tych maków obok siebie jeśli chodzi o działanie, być może mamy tu jakąś serie w serii. W każdym razie zachęcony twoją opinią sprawdzę raz jeszcze tego kerfa .08.
  • 293 / 60 / 0

26 listopada 2020Moskieski pisze:
@TheAgz
41C nadrukowana na biało to jak kolega wyżej pisał stara seria która kompletnie nie działa, mam te konkretną serię zapisaną w notatniku z dopiskiem "zero działania"

Natomiast duża paczka 500 gramowa UE 1-0367/01 do 03.2022 ma działanie marginalne (CO CIEKAWE w smaku jest dość ostra, gorzka), pamiętam, że gdy pierwszy raz o poranku przepłukałem ten mak miałem wrażenie, że odrobinę działa ale szybko te wrażenie zniknęło. Krótko mówiąc nie polecam tej serii a wręcz odradzam bo to zwyczajna strata pieniędzy.

Pozostając w temacie Bakalike, UE 1-0108/07 do 03.2022 to w moim odczuciu to samo co opisany wyżej 500 gramowy mak - nie wart zakupu.

@anonimowy18 niebieskie kerfurowskie maki .07 / .08 próbowałem już dość dawno temu i co najwyżej mogła się one nadać do zaleczenia skręta natomiast Bakalland v577 działa całkiem przyzwoicie. Na pewno nie postawiłbym tych maków obok siebie jeśli chodzi o działanie, być może mamy tu jakąś serie w serii. W każdym razie zachęcony twoją opinią sprawdzę raz jeszcze tego kerfa .08.
Masz na myśli Kresto V577? Bo napisałeś Bakalland. A co do tego kerfa to tak jak mówię, mi trafił się aktywny, nie jest to broń boże mocarz, ale dla mnie jako osoby z bardzo niska tolerką dał zmiejszone źrenice, lekką fazę i poprawę nastroju ;) Mam nadzieję, że nie ma w nim sws i że też trafisz na działający. Pozdro!
  • 293 / 60 / 0

A co do tego, że niektóre maki wyglądają na klepiące a inne nie. Pije maki od roku i moim zdaniem z wyglądu nie można ocenić czy mak zadziała. Trafiały mi się maki czarne z ogromną ilością słomy, które były nieaktywne, albo z drugiej strony szare suche czyściutkie, które się okazywały bardzo mocne. Prędzej bym się zgodził z tym, że idzie to rozróżnic ale po zapachu ziaren, jak jest mocny piekący zapach to zazwyczaj mak będzie działał. Kolor i smak też niewiele mówi bo było tak kilka razy, że piłem coś wodnistego a potem bardzo mocno mnie klepała (Kresto v136), ale też były bardzo gorzkie Bakalike, które były nieaktywne. Morał z tego taki, żebyśmy nie oceniali książki po okładce :p
  • 61 / 10 / 0

26 listopada 2020Moskieski pisze:
@TheAgz
haha, no to nie wiem placebo mi wybija do nieba albo jestem wyjątkowo wrażliwa xD bo u mnie to 41C (dla jasności bakalike, paczka 250g, a no i UE napisane) zadziałało fajnie, że poleciałam kupić więcej paczek, ale tylko jedna została. Działanie większe niż ta 500gramowa.

teraz piję przepłuczkę z dużej paczki Bakalike E02190839C z datą do 30.11.2020 :0 (przepłukałam ok.250g jak zawsze). Wyszła koloru ciemnego moczu, w smaku czuć mocną goryczkę. Już czuję, że pojawia się działanie
ale ogólnie pytanko - to normalne, że gardło piecze przy piciu przepłuczki? Bo właśnie teraz tak mam, a nie jestem chora ani nic. czuję jakby się podrażniało trochę w trakcie picia :cojest:

Edit:Wypiłam połowę i działanie czuję, ale nagle bezuch mnie rozbolał mocno :( czy PST moze podrażnić żołądek? Co może pomóc?
Edit2: kurde super, zrobiło mi się slabo też, piszczenie w uszach i bebech boli bardzo
  • 173 / 67 / 0

Pieczenie gardła - opiaty mocno zmniejszają produkcję śliny, więc gardło jest bardziej narażone na podrażnienia, przez brak odpowiedniego nawilżenia. Raczej normalny objaw. Przy piciu gorzkiego PST też może boleć.
Co do bólów brzucha, to niektóre maki niestety po prostu siadają na bebechy mniej lub bardziej. Najlepiej nie pić PST na całkowicie pusty żołądek, ale być przynajmniej po lekkim posiłku. Jeśli problem jest wyjątkowo uciążliwy, to polecam pić siemię lniane, to niesamowicie skuteczny, tani i naturalny środek na wszelkie problemy żołądkowe.

Do tego należy pamiętać, że nieoczyszczony mak może mieć pozostałości po różnych pestycydach, używanych przy jego uprawie, co też dokłada swoją cegiełkę do skutków ubocznych.

sja

• 77 / 13 / 0

@TheAgz
To jak trafiłaś 839c to jeden z lepszych bakalikow, ten, 840 i 841 to były jedne z lepszych
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1954 uczestników Wejdź na czata