PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
135
44%
2.Kocham i nienawidzę
131
12%
3.Nie.
35

Liczba głosów: 301

• 5 / 1 / 0

tolerancja zerowa, 2 przepłuczki z 200g v577 - lekkie ciepełko i dobro się tli :*

tolerancja zerowa, 1 przepłuczka ze 200 g v136 i 12 godzin konkretniejszego przygrzania z paroma falami mdłości od 6 godziny

północ polski delikatesy centrum - znikają 577, pojawiają sie niestety 796

lol

• 2979 / 357 / 0

fresco nawet ciezko dostac jest pare sklepow u nas tylko gdzie mozna to kupic

@DejfW

Jak nie masz tolerki to mozesz sprobowac. Jak masz jakas tolerke to nie warto. 761 620 577 te serie praktycznie nie dzialają są ze 2-3 razy slabsze od 136 i to od tych srednich 136. Ja tego maku nie polecam. Raz kupilem i byl dla mnie za slaby, nawet na skręta słabo. 620 i 622v921 tez raz sprobowalem i odpuscilem.

@Marcins96
Myślicie, że to przypadek że po działających seriach 921/136 które wypuścili w jednym czasie, nagle nastały serię doczyszczone w 101%,gdzie przepluczka to woda źródlana? Jak dla mnie to raczej niepokojąca obserwacja a nie przypadek
A chuj ich tam wie. Kresto praktycznie nigdy nie dzialalo i czulem, ze z tym makiem to wypadek przy pracy raczej :extasy:
Ale faktycznie dziwnie sie zlozylo, ze puscili dwie dobre serie marzec kwiecien a potem kazda kolejna to gorsza.

Jak chcecie utrzymać niszę PST na poziomie gdzie rzeczywiscie ma to sens to ten temat nie może być dostępny dla każdego anonima w internetach. Szansa, że przeglądają to też osoby walczące z tym procederem jest więcej niż duża
To jest marginalny temat nikt z tym nie walczy. Raz na pare lat cos wejdzie, ze Unia da jakies zalecenia albo Czesi wprowadzili jakies limity i sie zjebalo, ale tak to zalezy od firmy. W Czechach przykladają teraz do tego wagę, ale nie az tak jak Niemcy. To wszystko bardziej dotyczy krajow, ktore uprawiają, Polska tylko sprowadza, doslownie raz widzialem artykul a mediach o braniu tego albo ze gosc ukradl 300kilo, a tak to tylko jakies ciekawostki, ze mozna po tym test oblac, nic powaznego. Pare osob zmarlo z przedawkowania maku, co to jest, taki apap zabija setki czy tysiace ludzi rocznie i dalej jest w sklepach i na stacjach.

Co do mocy nie ma reguly. Firmy biorą mak z roznych zrodel i samo to ma kluczowe znaczenie myslę. Helcom parę lat temu tez wypuszczal kilka niezlych serii Hiszpania a potem ni z tego ni z owego niedzialajace czechy i potem zalegaly rok na polkach. baka tak samo wypusci dwie dobre potem calkiem inny mak albo slabszy albo niedzialający tak bylo zawsze. Gdyby nie to, ze mieszkam w wwie i jest pelno sklepow to nie dalbym rady brac maku codziennie bez przerwy i w takich dawkach. A i tu praktycznie co roku byly momenty momenty, ze towar sie konczyl albo pare miesiecy byla lipa. Zawsze byla panika, ze koniec, a potem 2 msce pozniej pojawial się nowy. Chociaz wiadomo coraz trudniej trafic na dobry towar. Kodeine tez predzej czy pozniej zbanują, to tylko kwestia czasu.

Ale trochę dziwnie z tym makiem w moim Auchania. Od lipca przynajmniej lezalo 50 paczek nikt tego nie ruszal, a teraz zniknal zupelnie. Ale juz nie takie rzeczy widzialem. Czasem widzialem, ze same sklepy zdejmują serię i nagle znikalo 10 kartonow niedzialającego Czecha, ktorego zaden plukacz by nie wykupil.

Nie robcie w pory cos tam sie predzej czy pozniej pojawi :świnia: Wkurwil mnie tylko ten Bakalland, ze przeszli na Czechy. Moze cos im sie zjebalo z dostawcą albo zobaczyli, ze Kresto czeskie sie dobrze sprzedaje %-D albo jacys nie kumaci tam siedzą, chuj ich wie

Zawsze to mowilem, ze gdyby w takiej firmie mieli trochę oleju w glowie to by mnie zatrudnili na stanowisku testera maku. 20 klocków na miesiąc, skóra, komóra, spa z belgijską czekoladą i darmowe probki maku dla mnie. Biorę taką fuchę. I co? Myslicie, ze nie zwrociloby im sie? Zwrociloby momentalnie. Kurwa mieliby zyski x10, ale to dzbany są %-D Przeplukalem sobie jeszcze kilo zajebistego maczku i jak w piosence "Nie płacz, Ewka, bo tu miejsca brak na twe babskie łzy"
Pamiętajcie tylko cierpliwość może nas uratować! :extasy:

Pozdro

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Ayahuasca stymuluje powstawanie nowych neuronów – rezultaty badań hiszpańskich naukowców

DMT, główny związek psychoaktywny południowoamerykańskiego wywaru znanego jako yage lub ayahuasca, stymuluje neurogenezę, czyli powstawanie nowych neuronów, informują naukowcy z Uniwersytetu Complutense w Madrycie (UCM).
  • 160 / 52 / 0

O kurwa... Tego to się absolutnie nie spodziewałem. To może być świętym grall. Za godzinę będą testy i dokładniejsze info

@edit, nie wczytalo mi się zdjęcie, jak.wroce do domu to wrzucę, ale mam świeżego Hiszpana z tegorocznych zbiorów!

@edit2 Eh... No i niestety. Wielkie nadzieje i wielkie rozczarowanie.

mak Moreso
1-0355/01
03.2022 Hiszpania

NIE DZIAŁA

Jedynie pociesza fakt, że nigdy nie widziałem maków z Hiszpanii od tej firmy, więc jest nadzieja, że może i inne marki pójdą za ciosem i sprowadzą coś z tego kraju :D Zachęcam też do szukania i testowania. Ja go kupiłem w Lewiatanie, a możliwe, że to nie jedyna seria tego maku i że inne będą działać.
  • 2 / / 0

Dobra przepłukałem 400g Kresto v761 jako osoba ze średnio/wysoką tolerancją na opio(100mg majki,600tramadolu) oceniam ten mak jako bardzo średni w porównaniu do 908 jakoś może o połowę słabszy. Zaraz wlatuje kolejna przepłuczka z 400g i myślę że będzie całkiem spoko. Ogólnie polecam jak nic innego nie ma.
  • 224 / 39 / 0

21 listopada 2020lol pisze:

Ale trochę dziwnie z tym makiem w moim Auchania. Od lipca przynajmniej lezalo 50 paczek nikt tego nie ruszal, a teraz zniknal zupelnie. Ale juz nie takie rzeczy widzialem. Czasem widzialem, ze same sklepy zdejmują serię i nagle znikalo 10 kartonow niedzialającego Czecha, ktorego zaden plukacz by nie wykupil.
Fresco to przecież jest dostępne bardzo łatwo, tylko trzeba szukać poza sklepami detalicznymi

A co do znikających dużych ilości syfiastego maku to na pewno producent kazał wycofać. U mnie w Auchanach nie ma Kresto od kilku miesięcy mimo, że jest etykieta. W jednym markecie obsługa mi wprost powiedziała, że mają zablokowane zamawianie akurat tego produktu.
Tak samo z Bakallandem, zawsze były paczki 500g w Auchanie, potem zniknęły i przez chwilę były paczki 250g, a teraz już ich nie ma w żadnym oszonie, mimo że jeszcze stosunkowo niedawno były etykiety.
  • 160 / 52 / 0

@Marcins96 Wg mnie, to najwięcej szkód na rynku makowym, zrobili sami użytkownicy PST, poprzez robienie zbytniego szumu wokół tematu, tam gdzie tego nie trzeba: ciągłe dzwonienie do różnych firm, dopytywanie się o mak, nadmierne zainteresowanie tym towarem w sklepach, prośby o sprowadzenie konkretnej serii itp. Nie wspominając już o gościu, przez którego zniknęły Emixy z rynku, po tym jak zaczął szantażować przedstawicieli firmy i nasyłać na nią kontrole, to już w ogóle ewenement. Jeśli ktoś jeszcze nie wiedział o co w tym chodzi, to na pewno go to zainteresowało i się dowiedział, wpisując odpowiednią frazę w gógle. Wielu ludzi na pewno się przestraszyło i wycofało, bo woleli mniej zarobić, niż ryzykować wpadką i ewentualnymi konsekwencjami ("panie, pan sprzedajesz w tych paczkach narkotyki!"). Kto wie, ile straciliśmy, przez to, że niektórzy nie potrafili zamknąć mordy i siedzieć cicho? Wystarczy chyba słynny przykład pani z al**gro z 2018, która nękana telefonami od desperatów "Kiedy będzie mak, kiedy będzie mak?? Będzie z Hiszpani?? Z tego samego źródła??", postanowiła upie.dolić źródełko.

Żeby nie było wyłącznie samych gorzkich słów, to powiem, że poświęciłem dla dobra ogółu parę zł i zamówiłem 2 serie maku z neta na próbę (tak po prostu, bez pytań, czy oczyszczony i czy dobrze klepie). Jak przyjdzie, to dam znać.
  • 224 / 39 / 0

@Wedrowiec51 Masz rację, że to sami użytkownicy PST sobie robią pod górkę, ale trochę z innego powodu niż napisałeś.
Ja sam nie raz i nie dwa przez ostatnie 5 lat dzwoniłem do hurtowni czy marketów, zapytać czy aktualnie dostanę tam produkty konkretnych marek, delikatnie pytając o potrzebne detale - tyle, że zawsze to robiłem kulturalnie, bez przypałowych pytań i podchodząc do tego jak do normalnego zakupu albo współpracy biznesowej. Nigdy nie było problemów.

Największym problemem jest, nomen omen, ten wątek/dział. A raczej jego publiczna dostępność, szczególnie w wyszukiwarkach.
Choćby wspomniany przykład makowej pani z 2018 - jej mak nie skończył się przez maile i telefony, ale przez to, że było tutaj otwarcie pisane, że produkt od niej "odurza jak narkotyk", jakby to pismaki zaraz napisały w gazetach i na portalach. Ona to sobie wszystko przeczytała i obsrała portki. Btw ona ma znów mak w ofercie, ale oczywiście czeski wyprażony 'piasek'.
  • 710 / 95 / 0

21 listopada 2020skunk_z pisze:
21 listopada 2020lol pisze:

Fresco to przecież jest dostępne bardzo łatwo, tylko trzeba szukać poza sklepami detalicznymi

A co do znikających dużych ilości syfiastego maku to na pewno producent kazał wycofać. U mnie w Auchanach nie ma Kresto od kilku miesięcy mimo, że jest etykieta. W jednym markecie obsługa mi wprost powiedziała, że mają zablokowane zamawianie akurat tego produktu.
Tak samo z Bakallandem, zawsze były paczki 500g w Auchanie, potem zniknęły i przez chwilę były paczki 250g, a teraz już ich nie ma w żadnym oszonie, mimo że jeszcze stosunkowo niedawno były etykiety.
Musisz być bardzo naiwny Lol, żeby pomyśleć że nikt z tym nie walczy

Producent takiego kresto miałby poważne problemy jak ludzie zaczęliby się przekręcać od tego i sprawa trafiła do mediów, gość co i tak sra pieniędzmi bo ma wielka firmę z bakaliami ma wyjebane jaja w dodatkowe zyski z ćpunów kosztem, ryzykowania być może nawet i utracenia firmy przez takie coś - dlatego nie wiem czy Twój post o dzbanach to żart czy mówiłeś na serio, ale zapewniam Cię że producenci maku i firmy go sprzedające to nie debile, a Ty nie jesteś 3 kroki przed nimi xD oni po prostu nie chcą ryzykować dla zarobku na cpunach, chociaż pewnie już nie jednemu to przeszło przez myśl. Oczywiście, że masa ludzi z tym walczy - po prostu czasem się zdarzają niedopatrzenia w oczyszczaniu i trochę alkaloidow zostaje na maku, ale pomysl dlaczego w ostatnich czasach nigdy nie było to 9/10 tak jak kiedyś a 4/10 jest już traktowane jako rarytas? Małe niedopatrzenie w czyszczeniu i takie 3/10 jeszcze się trafi czasami, ale jest to traktowane jako wypadek przy pracy który dana firma z nawiązką koryguje jak teraz kresto. Mówisz, że baka przeszło na Czechy bo siedzą tam niekumaci, to ja mówię że jest wręcz odwrotnie i właśnie kumaci ogarniają o co chodzi i nie chcą ryzykować sprzedażą mocnych opiatow

Nie może być przypadkiem to o czym napisałem, okres gdzie praktycznie wszystko z kresto klepało mniej lub bardziej a następne serię to już absolutne czyściochy, takie że mak z bazarku od polaka mi nawet poprawiał humor miesiąc temu na początku, a to gówno nawet nie zmieniło stanu swiadomosci

Nikt tu raczej nie płacze o to, że nigdy już nie będzie. Pewnie na święta, albo za 2 miesiące się coś pojawi. Tu raczej chodzi o to, że to jest opiat i ludzie walą to w ciągach bo nikt opiatow w inny sposób nie użytkuję, a tutaj jest to sprawa niemożliwa i dlatego ludzie płaczą - przechodzenie na majkę czy oxy kosztuje już bardzo dużo, a jak ktoś ma staż z tym kilka kilkanaście lat to przestac od ręki jest sprawą kurewsko ciężką. Nawet mi jest ciężko a poznałem kodeine raptem rok temu (a w sumie brałem opiaty może przez 5 miesięcy), wyobrażam sobie jakie ciśnienie musi mieć gość po stażu 5 lat na tym
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2020 przez Marcins96, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 710 / 95 / 0

22 listopada 2020skunk_z pisze:
@Wedrowiec51 Masz rację, że to sami użytkownicy PST sobie robią pod górkę, ale trochę z innego powodu niż napisałeś.
Ja sam nie raz i nie dwa przez ostatnie 5 lat dzwoniłem do hurtowni czy marketów, zapytać czy aktualnie dostanę tam produkty konkretnych marek, delikatnie pytając o potrzebne detale - tyle, że zawsze to robiłem kulturalnie, bez przypałowych pytań i podchodząc do tego jak do normalnego zakupu albo współpracy biznesowej. Nigdy nie było problemów.

Największym problemem jest, nomen omen, ten wątek/dział. A raczej jego publiczna dostępność, szczególnie w wyszukiwarkach.
Choćby wspomniany przykład makowej pani z 2018 - jej mak nie skończył się przez maile i telefony, ale przez to, że było tutaj otwarcie pisane, że produkt od niej "odurza jak narkotyk", jakby to pismaki zaraz napisały w gazetach i na portalach. Ona to sobie wszystko przeczytała i obsrała portki. Btw ona ma znów mak w ofercie, ale oczywiście czeski wyprażony 'piasek'.
No to przecież dokładnie o tym napisałem. Kto kurwa w ogóle dał możliwość przeglądania tego tematu wszystkim w internecie?

Chociaż tak jak Wy płaczecie tak ja się cieszę. Z mocnych maków dostępnych od ręki pewnie nie wyszedłbym już nigdy, a tak to mniej czy bardziej chcąc długie przerwy są możliwe, a być może i całkowite zaprzestanie

Pamiętajcie o tym, że ten temat pewnie już nie jednej osobie zniszczył życie, bo piszecie tu o tym jak o zbawieniu dla narodu jak się pojawiają klepiące serię xD %-D a realnie są to zapewne dramaty kolejnych jednostek, tak jak ta Pani która nie ogarniała ze można brać Majkę czy oxy z neta, tak większość ludzi gdyby nie mak po prostu by opiatow nigdy nie brała a tak to mają problem

PS. Jak ktoś realnie chce z tego wyjść to ludzie, kluczowa kwestia zacznijcie ogarniać dietę, elektrolity i sensowne suple wspomagające. Bez tego nie ma szans na dobre samopoczucie
Sam nazywałem kiedyś szarlatanstwem takie pierdolenie, ale przekonałem się na własnej skórze jaką rolę odgrywają dobra dieta i trzymanie gospodarki wodnej w ryzach po zakończeniu brania. Zawsze prędzej czy później i tak zaczynałem się czuć jak gówno i wracałem do brania czy chlania po 3 dniach, a teraz idzie tydzień na dobrej diecie, uzupełnianiu minerałów elektrolitami i czuję się wybornie. Wczoraj na próbę znów zjadłem 5 kajzerek i znów czułem się jak gówno xD dziś z rana mielone ziarna (bez maku %-D %-D) + mleko sojowe + elektrolity i czuję się jak młody bóg, bez żadnego parcia na ćpanie

Trzeba też wiedzieć jak się do tego zabrać. Opiaty jebia też układ hormonalny, cpun który czuje się jak kupa gówna po zaprzestaniu brania wróci do tego błyskawicznie bo myśli, że taki stan rzeczy utrzyma się już zawsze a nie jest to prawda, gdy podejdzie się z głową. Nie sztuka lecieć na duposcisku ale dobrze się czuć na trzezwo i myśleć o innych rzeczach niż ćpanie

Tylko kurwy zamknęły mi siłownię, a po odstawce to jest sprawa ważna, tego brakuje i to mocno
  • 160 / 52 / 0

Wiele lat temu był już pomysł, by ukryć ten wątek i by dostęp do niego mieli wyłącznie ludzie z określoną liczbą postów, lub po prostu zarejestrowaniu użytkownicy. Jednak pomysł upadł, bo "site for freedom" itp.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata