PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
135
43%
2.Kocham i nienawidzę
131
12%
3.Nie.
36

Liczba głosów: 302

• 73 / 20 / 0

Uwaga Uwaga! W Almie w Krakowie półka aż się ugina od Helcomów 08.2021 03 Z Hiszpanii
Zrobiłem test na parkingu przed sklepem i 800gr i czekam. Jeśli będzie git to dam znać
przepłuczka płukana w zimnej wodzie gorzka, choć jaśniejsza i czystsza niż w ostatnich helcomach, jest troche słomki makowej, ziarenka mieszane, są czerwone
HELCOM WRÓCIŁ! (mam nadzieję)

Edit po godzinie. Jest słabo niestety, jak na 800g to tak tylko lekko posmyrało, piłem wcześniej 500g kresto więc może podbiłem nie poczułem aż tak.

Wezme ze 3 paczki i wypłukam na ciepło i na świeżo może będzie coś lepiej. Puki co to 2/10 chyba że za bardzo podbiłem tolerke tymi krestaczami i to dla tego. Jutro z rana jebne 1,2kg i zobaczymy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

roy

• 143 / 6 / 0

Ja właśnie przeplukalem na ciepło kilogram i kosa to to nie jest. W tej herbatce goryczy nie ma zbyt wiele. Aczkolwiek biorąc pod uwagę cenę (6,80) to jest on dwa razy tańszy niż kresto, które znajduje w milach i delikatesach centrum. Wziąłem 20 pak, zobaczymy. Jak to samo pojawi się wszędzie to lipa.

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Zlikwidowali wytwórnię mefedronu, przejęli towar wart 4 mln złotych

"Około 80 000 porcji", cokolwiek to znaczy, nie trafi na rynek dzięki skutecznej akcji dzielnych policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. 2 mężczyzn mających związek z produkcją znacznej ilości mefedronu zostało aresztowanych.
  • 719 / 96 / 0

07 października 2020lol pisze:
Seria 03.2021, którą widzę pierwszy raz na oczy

Bo widziałem do tej pory
L193521
L200141

ale serii
L193291

to chyba nigdy. Moze nie zwrocilem uwagi, ale nie pamiętam jej
(a no i jak pewnie juz zauważyliście kazda z tych serii co wymienilem jest w wersji z 2 zamias 1)

W kazdym razie działanie L193291 dobre. Bardzo ok maczycho. Po smaku lepsze niz 908, wyraznie bardziej gorzki.

Zdjęcie małej kolekcji z dedykacją dla przodownika :extasy: Chcialbym, zeby mi o wysarczyło do konca tygodnia..
Teraz płuczę troszkę mniej staram się nie brać więcej niż 1kg, chociaz wczoraj się złamałem i poszło 1.5kg.
Jest to kwestia przyzwyczajenia. A opio nawet lepiej klepie kiedy się bierze mniej. Z kodą było to samo 300 w ciągu lepiej klepało niż 450 w ciągu. Wczoraj trafiłem na kozaka i tak się zrobiłem, że jeszcze dzisiaj w południe czułem zamułkę. Aż nie chcialo mi się płukać maku, czułem się dosłownie przećpany. Ale i tak się zmusiłem i przepłukałem %-D Pozdrówki dla wszystkich przepłuczkożłopów :extasy:

@carmilove
Ja zauważyłam ze jaśniejszy mak w przypadku kresto często zdarza się być bardziej klepliwy niż ten ciemniejszy. Ale tak naprawdę to wszystko i tak jest loteria...
Niezupelnie albo inaczej, to zalezy. Są ciemne i ciemne. Takie ciemne jak 467 faktycznie są do niczego, ale w przypadku 03 np. to te ciemne z dużą ilością czerwonych nasion są akurat najlepsze. To wlasnie ten mak mnie tak zrobił wczoraj. Mialem kilka godzin przyjemnej sedacji, a dzialanie odczuwalne prawie dobę. I to tylko 1kg, dorzucilem pozniej jeszcze 0.5kg 921, ale on prawie wcale nie byl gorzki, nie poczulem tej dorzutki. Robotę zrobila ta ciemna paczka 03 bardzo gorzka o charakterystycznym ziemistym posmaku. Tak jak smakowaly często francuskie Bakallandy. To drugi najmocniejszy mak. Ten naj najmocniejszy jest inny, wychodzi klarowny, nie ma ziemistego posmaku i jest kurewsko gorzki.
Nabyłem dziś 15 paczek 521v136 w paczkach 250 działa on dobrze Lolku? Jutro będę płukał

lol

• 2984 / 360 / 0

Dzialac dziala na pewno, ale na ile to ci nikt nie powie bo kazda paczka sie rozni.
Mozesz wrzucic fote to moze cos bym ci mogl powiedziec wiecej

Tak jak chodzilem po sklepach to te w malych paczkach zwykle spotykalem koncówki 2

tak jak w duzych paczkach jest 721 tak w malych widzialem tylko 722 np.
chociaz 291 w malych tez widzialem z tego co pamietam. ale zwykle te w malych mają dwójki. 622 tak samo i tez slabsze

Pare razy trafilem dobry mak w malych
193291. 908 tez w miare niezly
ostatnio mialem w malych 521 albo 522 i dawal rade, ale zamulajacy bardzo

ale tak to zawsze trafialem slabsze

A gdzie to kupowales? w wawie?

Helio białe jedna seria powinna działać. Bardzo śmierdzj przez paczkę. Jak ktoa ma kasę to moze stestować. 7197 czy cos takiego. Nie bralem bo kosztuje 12zl, ale zapach bardzo mocny, wiec jak mowie powinien dzialac.
  • 719 / 96 / 0

26 października 2020lol pisze:
Dzialac dziala na pewno, ale na ile to ci nikt nie powie bo kazda paczka sie rozni.
Mozesz wrzucic fote to moze cos bym ci mogl powiedziec wiecej

Tak jak chodzilem po sklepach to te w malych paczkach zwykle spotykalem koncówki 2

tak jak w duzych paczkach jest 721 tak w malych widzialem tylko 722 np.
chociaz 291 w malych tez widzialem z tego co pamietam. ale zwykle te w malych mają dwójki. 622 tak samo i tez slabsze

Pare razy trafilem dobry mak w malych
193291. 908 tez w miare niezly
ostatnio mialem w malych 521 albo 522 i dawal rade, ale zamulajacy bardzo

ale tak to zawsze trafialem slabsze

A gdzie to kupowales? w wawie?

Helio białe jedna seria powinna działać. Bardzo śmierdzj przez paczkę. Jak ktoa ma kasę to moze stestować. 7197 czy cos takiego. Nie bralem bo kosztuje 12zl, ale zapach bardzo mocny, wiec jak mowie powinien dzialac.
Tak w Warszawie. Przepłukałem dziś rano kilo tego słabego 921 i była chujowizna ostra, teraz poszedł jeszcze kilogram tego 521v136 i faza jest fajna, to znaczy bardzo podniesiony humor i ogólnie jest miło bardzo. Ale nie wiem czy to już nie zasługa aż 2kg maku bardziej od tego 136. Mi taka faza bardzo odpowiada, czuję się świetnie, jestem bardzo wesoły ale do euforii jeszcze trochę brakuje. Pisałeś że trafić na euforyczny mak to cud, ale powiem Ci ze mi każdy mak zajebiscie podbija humor, jedne bardziej a drugie mniej, ale humor po maku zawsze mam bardzo dobry a dla mnie to wielkie szczęście kilkanaście godzin takiego nastroju :extasy: od lat zmagam sie z deprecha, także mam straszna radochę z tego maku. Dziś pojawił się skret, wcześniej nie nazywałem tego skrętem ale wytłumaczyłeś mi że to już skret. Spocony w chuj byłem, ale biegunki brak i nastroj nie najgorszy w sumie, taki trochę gorszy niż normalnie do wyrzynania. Kurwa zejścia po alkoholu mnie dojeżdżały 15x bardziej od tych po opio i tam to nie było tak miło jak tutaj, że kolejna dawka i już od nowa bajka przez cały dzień. Uzależnienie od alkoholu to koszmar 10x większy niż opiaty, z całą stanowczością to stwierdzam. Gdyby nie opiaty przekrevilbym się od tego chujostwa, a tak to mak sprawia że mój organizm realnie odpoczywa :extasy: uzupełniam witaminy i minerały, sporo jem i w zasadzie to czuje się jak nowonarodzony

Dziwne że takie PST jest nielegalne, a tą kurewska wódę chla każdy, a rozpierdala to organizm jak nic innego a najbardziej mózg. Pojebany kraj, chciałbym żyć na Czechach i chętnie bym pojechał tam chociaż raz :) można by zebrać parę osób z forum chętnych na wyprawę i pojechać w lato pozwiedzać pola makowe :pacman:

Mam ogólnie dużo tego, może trafia się jeszcze bardziej euforyczne paki :extasy:
  • 75 / 6 / 0

Znalazlem dzis mak o nazwie Spiżarnia w Chacie Polskiej. Wzialem na sprobowanie kilogram i zapowiada sie naprawde dobrze. mak byl mocno zanieczyszczony, co prawda nie jakis mocno gorzki, smak ledwo bylo czuc, ale juz mam poprawiony humor i zaczynam czuc nawet swedzenie, co sie bardzo dawno nie zdarzalo. Wzialem ze wzgledu na to, ze jest to mak z Hiszpanii, pierwszy raz w zyciu trafil mi sie z tego kraju. Dosc tani, 5 zl za 200g, czyli 25 zl za kilogram. Jeszcze napisze jutro wiecej o nim, ale jak ktos znajdzie to warto sprobowac. Nie nastawiajcie sie jednak, w Chacie Polskiej nigdy go nie bylo, a teraz jest tylko w tym jednym sklepie, to raczej jakis wyjatek.

Mam jeszcze 600g Kresto, ale nawet nie mam ochoty brac. mak jest na pewno aktywny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 385 / 91 / 0

26 października 2020Marcins96 pisze:
Dziwne że takie PST jest nielegalne, a tą kurewska wódę chla każdy, a rozpierdala to organizm jak nic innego a najbardziej mózg. Pojebany kraj, chciałbym żyć na Czechach i chętnie bym pojechał tam chociaż raz :)
PST nielegalne, ale mak legalny, nie narzekaj ziomek :extasy: A co do tripów w Czechy, to jak już pole znajdziesz, to możesz nakurwiać makiwarę za darmo do porzygu (poczytaj sobie np. stare posty @lolka o jego czeskich tripach). Ja byłem już dwa razy, w tym roku jednak odpuściłem, bo ciągle jakieś przerwy na czysto udaje mi się robić i w tegoroczne lato akurat nie brałem opio. Wolę ćpać w sezonie grzewczym jednak %-D Na jesień/zimę, gdy deprecha sezonowa dopierdala samopoczucie.
  • 27 / 2 / 0

tak piszecie, że mam ochote znowu spróbować v921, mimo że dokładnie tą sama serie bralem i bez tolerki mnie nie jebło. Tzn, coś tam niby było, coś jak 150 kody teraz z tolerką.. Jak jest z zamawianiem helcomów?
  • 56 / 5 / 0

Helcio wrócił też do S., tylko czekać aż pojawi się znowu na At. i alledrogo =D

Ciekawe czy przebije euforycznością mocniejsze kresto, bo ten wcześniejszy z A. to sedował
  • 719 / 96 / 0

a więc tak ten 521v136 jak dla mnie 3x mocniejszy od tego słabego 921, jeszcze trzecia przepluczka ma mocno zolty kolor. Poszedł kilogram przed chwilą, jest mega euforycznie i super przyjemne uczucie opiatowej miłości

Dovrze że mam jeszcze 12 paczek tego cuda :) ale od jutra koniec i chociaż z tydzień przerwy muszę zrobić żeby zbic tolerke i aby nie przedłużać ciągu żeby nie skończyło się mocnym skrętem. mak zachowam na dobre okazję, jak spotkania towarzyskie czy randki, niewątpliwie +80 do ogólnego skila w gadce i całkowitej prezencji po czymś tak nienachalnie euforycznym i długo działającym :)

Pozdrawiam
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1760 uczestników Wejdź na czata