PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
135
43%
2.Kocham i nienawidzę
130
12%
3.Nie.
35

Liczba głosów: 300

• 150 / 15 / 0

22 października 2020przodownik pisze:
czyli ja przynajmniej wiem, żeby nie wydawać kasy na te Kresto V577, bo przy obecnej tolerancji, to fazy bym nie uświadczył i po przepłuczce z 2 kg, a takiej ilości wody makowej bym nie przełknął, dosłownie.
Daj jeszcze raz szansę L202762V577. Sam płucze po 3,5kg V136 w dzień i to w cale nie jest jakoś ultra dużo dla mnie. Także tolerkę mam solidną, ten V577 też na mnie dobrze działa. Także możliwe, że pod nosem masz dobry mak, który tylko czeka na płukanie.

Tymczasem ja zajebałem już 3kg V136 dzisiaj i jest kurwa gitara. Zostaje mi jeszcze 2,5kg, ale chyba nie będę ruszał, bo jutro jadę do laski na dzień i noc i chcę mieć dobry humor i znieczulonego beniza, żeby móc wiele razy ją zadowolić.
  • 2521 / 790 / 0

no myślę, że jeszcze raz z tym Kresto V577 spróbuję i wtedy może coś z tego wyjdzie, ale jak już to koniecznie ten o numerze L202762V577. ten podobno jest tym aktywniejszym. w każdym razie ja czułem jego działanie, ale w porównaniu z innymi Krystynami wypadał naprawdę słabo, choć fazę czułem jeśli można tak to nazwać. jednak nie z przysypkami typowymi dla fazy po przepłuczce z jego bratnich Kresto.

teraz zanim ponownie spróbuję i tak musi minąć 3-4 dni, abym mógł wypić jakiś wywar, bo wpadłem na bardzo głupi pomysł wzięcia buprenorfiny w postaci Bunondolu, który mnie nawet nie poklepał, a jedynie zablokował możliwość brania innych opioidów. taki gówniany lek, ale dobrze, że mam go sporo na ew. odstawki twardszych opiatów.

także, aby moja kolejna recenzja była wiarygodna, to przepłuczę dopiero za kilka dni i tylko L202762V577. może nawet dzisiaj wyruszę po te pięć paczek, więcej na ten moment nie będę brał, choć zalega tego sporo.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Czy CBD zapobiega koronawirusowi i łagodzi jego skutki?

Najnowsze badania naukowe wyraźnie wskazują na to, że zawarty w roślinach konopi kanabidiol CBD nie tylko może zapobiegać zachorowaniom na COVID-19. Eksperymenty potwierdziły również, że ten naturalny związek organiczny może także łagodzić u pacjentów drastyczne skutki zakażenia koronawirusem.
  • 867 / 166 / 0

No nic jutro robię coś czego jeszcze w swoim miescie nie robiłem ;) Jadę w makowego tripa z kartką w ręce z forum co jest warte uwagi ;) Mam na trasie Dino , z 2 Kerfy, Tesco i jakies pomniejsze Noł Nejmy. Dotychczas po prostu kupywalem mak jaki był w pobliskim supermarkecie i jakoś tak było że w miarę działał. Jutro w końcu rozkminię jakie moje miasto jest pod tym względem - Zielona Góra ;)
  • 4 / / 0

kresto v114 nie polecam
v577 może są 2 różne serie, ale ja trafiłem na praktycznie nieklepiący
za to tydzień później dokładnie przetrzepałem półki i trafiłem na v761 i v921 - dla mnie bomba
  • 2521 / 790 / 0

też robiłem kiedyś takie podróże po większym mieście w pogoni za makiem z kartką w ręku typu "lista obecnych klepaczy". jak jeszcze nie było MakFindera, to trzeba było spisywać klepiące serie z forum i z tym się rozglądać za makiem. w ogóle jak ja chodzę do sklepu, to ciężko mi się korzysta z Hyperreala na telefonie, bo nie można użyć wyszukiwarki w konkretnym wątku - np. mam w ręku jakieś Kresto i nie można wklepać numerów bezpośrednio we wątek, aby sprawdzić, co inni makowicze pisali. dlatego MakFinder to narzędzie pomocne przy poszukiwaniach.

choć moje ostatnie podróże po mak do Delikatesów, to po prostu były pewne wyprawy po wór Kresto, kilka kroków i powrót do domu. nie powiem, bo wygodnie i praktycznie było jak ciągle rzucali jakieś V908 czy V921.

%-D
  • 71 / 6 / 0

Bakalike 445c zero smaku, jak gdyby pic wode. Nie ocenie dzialanie, bo jestem na innym maku, ale to nie ma prawa byc aktywne w zadnym stopniu. Bakalike 403c za to mocno gorzki, powinien dzialac.
  • 150 / 15 / 0

U mnie te wyprawy są normą co parę dni bo walę tyle, że sklepu nie nadążają uzupełniać. No i ja nie patrzyłem na opinie z H, tylko jak się maki które znałem skończyły to próbowałem nowych. Sporo tak odkryłem. M.in. V136, które całe forum waliło i od którego zaczął się boom na Kresto.
  • 867 / 166 / 0

22 października 2020TenMalyKarakan pisze:
Bakalike 445c zero smaku, jak gdyby pic wode. Nie ocenie dzialanie, bo jestem na innym maku, ale to nie ma prawa byc aktywne w zadnym stopniu. Bakalike 403c za to mocno gorzki, powinien dzialac.
jak bys miał 41C to daj znać bo jest u mnie kilka i nie wiem czy brać. Wgl nowe baka wjechały z datą na 2022 te wgl nie mają serii podanej i z wyglądu wszystkie paczki wyglądają na kompletnie nie klepliwe. Każde ziarno idealnie niebieskie.
  • 27 / 2 / 0

próbowal ktos bakalike półkilowych końcówka xxx448? ps; 08/01/2021 200011A aktywne chociaż słabe.
  • 264 / 55 / 0

A u mnie same nieklepiące bakalike z datą na koniec października tego roku....
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1736 uczestników Wejdź na czata