PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
113
43%
2.Kocham i nienawidzę
105
12%
3.Nie.
29

Liczba głosów: 247

• 350 / 67 / 0

@sja 837B ma na mak Finderze jedną ocenę: 5. Jeżeli faktycznie jest to mak 5/10, to lepiej zrobić te 50km, bo i kerf i to fresco to słabeusze.
  • 4 / 1 / 0

01 sierpnia 2020avant pisze:
1 kg to teraz 06.2021 I jest piekąca, ma lekko chemiczny posmak i jest słaba. W 400g trafią się 05.2021 trochę lepsza. Ale to już nie to co stare helcomy.
Oba rodzaje opakowań zeszły do zera (przed chwilą sprzedawca jeszcze dorzucił 50szt 400g lub ktoś odstąpił od umowy).

Reasumując skupiać się na tych datowanych do 05.2021, a 06.2021 odesłać? :D
4kg w drodze.

Ps. Jakiś ćpun kupił 94 paczki w jednym zamówieniu :D

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Już oficjalnie: IQOS-ów pod względem szkodliwości dla zdrowia nie można stawiać obok papierosów

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zmieniła status popularnych podgrzewaczy tytoniu typu IQOS, przyznając, że są produktem tytoniowym o zredukowanym ryzyku (MRTP).
  • 49 / / 0

Fresco .51 z białym napisem w ilości 1,5kg miła sedacja, euforii brak. Grunt, że działa, bo dawno niczego nie brałem, tolerka na opio zerowa. Lepsze to niż 1,5g kody, która w ogóle nie zadziałała.
Tylko słaba dostępność tego fresco, same małe sklepy i to jak się poszczęści .

Latają jeszcze jakieś sensowne serie np kerfa czy helcoma?
  • 2908 / 1193 / 1

Do regularnych użytkowników tego tematu.
Jak Marcins95 powróci z bana i znowu zacznie molestowanie jaki to mak zły, a koda z pregą, baklo, piwem i jeszcze innymi utensyliami są wspaniale - proszę o mention, pw lub zgłoszenie właściwego posta.
W tej chwili jego wypociny pozostawiam w wątku, bo bardzo dobrze go skomentowaliście i jest to dobra nauczka dla czytających, ale gdyby się pojawiły nowe - patrz wyżej.
Pozdro dla makowców;)

lol

• 2831 / 304 / 0

100 paczek to nie tak dużo
mnie w miesiąc zeszło na przykład 120
w zeszłym miesiącu 58kg, czyli 145 paczek 400g

teraz trochę boję się zamawiać tego nowego maku, zamowilem mniej. jak ma byc jeszcze slabszy niz 5 to juz sie srednio oplaca.

i powiem wam, ze nigdy mnie tak bebechy nie bolały. a biorę tego helcoma dopiero od kwietnia w ciągu. ale moze to wcale nie wina maku, nie wiem
  • 140 / 29 / 0

@lol Też zauważyłem, że mój organizm trochę ciężej znosi helcomy niż inne maki.
  • 4 / 1 / 0

03 sierpnia 2020lol pisze:
100 paczek to nie tak dużo
mnie w miesiąc zeszło na przykład 120
w zeszłym miesiącu 58kg, czyli 145 paczek 400g

teraz trochę boję się zamawiać tego nowego maku, zamowilem mniej. jak ma byc jeszcze slabszy niz 5 to juz sie srednio oplaca.

i powiem wam, ze nigdy mnie tak bebechy nie bolały. a biorę tego helcoma dopiero od kwietnia w ciągu. ale moze to wcale nie wina maku, nie wiem
Dzięki w takim razie za info - jak dostanę z 6 to od razu odsyłam :P

Btw. Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, a nie mogę odzyskać konta - slasher1995 melduje się w dziale PST %-D
  • 40 / 4 / 0

@chlorekturbokofeiny Ja sie dorobilem nieco szybciej, kazdy ma inny zoladek, niektorzy maja mniej a inni jak ja bardziej wrazliwy, dawki nie wiecej niz 450, moze z rok tylko thioco i wystarczylo. Ulotki nie klamia ;)

94 paczki ? To chyba na palety to bedzie odbieral. Mnie bebechy bolaly wlasnie tylko po helcomach, w dodatku w smaku tez byly o wiele bardziej wykrecajace od innych, baka, kerf zawsze gladko wchodzily, a raz na jakis czas trafiala sie partia helcoma ze grzanie slabe, a wykrecalo bebechy + nudnosci. Moze podtruwaja swoich oddanych fanow - klientow.
  • 2908 / 1193 / 1

@lol Zrób sobie panel wątrobowy jak najszybciej. Spróbuj też raz wziąć 20mg omeprazolu (lub odpowiednich zamienników). Jeżeli przestanie boleć - koniecznie do gastrologa/gastroenterologa. Będzie to świadczyło o wrzodzie żołądka lub innych problemach z nim związanych. Jest to najszybsza i najtańsza opcja na zbadanie kłopotów z żołądkiem (jeżeli występuje ból jak u ciebie)

lol

• 2831 / 304 / 0

zle napisalem tak wlasciwie nic mnie nie boli. mam jakby troche powiekszone organy i czuje bicie zołądka i w okolicach pepka. to pewnie aorta zwlaszcza, ze jestem chudy 62kg. ale nigdy wczesniej tego nie czulem.
i tak dziękuję bozi za porządne organy bo niejeden by się przekręcił
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1359 uczestników Wejdź na czata