PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
113
43%
2.Kocham i nienawidzę
105
12%
3.Nie.
29

Liczba głosów: 247

• 350 / 67 / 0

Prawda jest taka, że nie ma sensu ani brać 1,5g kody ani płukać 1,5kg maku. Różnica jest jednak taka, że mak w porównaniu do 1,5g kody z tjokodynu nie jest bombą z opóźnionym zapłonem (tak jak kolega wspomniał, tona sulfogówna). Duże prawdopobieństwo wylądowania na sorze przy dłuższym ciągnięciu takiej jazdy. Poza tym 1,5kg maku to zazwyczaj 6paczek x 250g, czyli 6 x 6zł=36zł. 1,5g kody to ok 6 dużych paczek, czyli 16 x 15g x 6 paczek=1440mg kody, a prawie 30g sulfagówna (!) i przynajmniej 80 zł na dwie - trzy godziny fazy, a jeszcze trzeba doliczyć koszty baklo czy innego dragu, bo marcins samej kody nawet w takich ilościach nie czuje. Już lepiej przepłukać tego słabego maku i znieść ciśnienie na następne 24h czując przy tym chociaż delikatny chill zamiast wqrwu pokodeinowego.
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2020 przez kodeinaddict, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 553 / 66 / 0

Kogo ja do tego zachęcam idioto %-D

Sam próbuje się wymiksowac kompletnie z tej zabawy bo to droga do nikąd i to samo radzę wszystkim

Ale jak już walić to żeby chociaż fazę mieć a nie skręty zaleczac

Edit: kolego wyżej różnica jest też taka, że to 3 godziny, pięknej, magicznej fazy a nie zjebane zaleczanie skręta

Co do szkodliwości sulfo zdania są podzielone, ja nie czuje żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego a bawię się już tak długo, że raczej powinienem. Przy codziennym piciu browarów bardziej mnie bebechy bolały niż przy tym. Szkodliwość sulfo obrosła w masę mitów które w większości są gówno prawdą

Tak czy siak, ja cały czas walczę o trzeźwosc i chce skończyc tą zabawę raz na zawsze niedługo. U ludzi zajeczajacycg w nieskończoność skręta za pomocą Maków takich planów raczej nie ma

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Cenna przesyłka chilijskich jabłek – narkotyki warte były 38 mln euro

Podczas inspekcji w porcie w Rotterdamie służby celne przechwyciły we wtorek partię 508 kilogramów kokainy ukrytej w jabłkach.
  • 350 / 67 / 0

29 lipca 2020Marcins96 pisze:
Lol- pisałem prawdę. Na mnie gram-1.5 grama kody w połączeniu z dużymi dawkami baklofenu, Pregabaliny działa fajnie euforycznie (swoją drogą kazdemu polecam ten miks, idzie trochę siana ale chociaż jest ta euforia zamiast pustej sedacji) i rzeczywiście działa cały czas. Sam gram kody nie działa
Natomiast mak działa w ilościach 1.5-2 kg ale jest to tragiczna sedacja.
30 lipca 2020Marcins96 pisze:
No i kto jest idiotą?
  • 140 / 30 / 0

Poza tym nie wszyscy używają maku do zaleczenia skręta. Ja w ogóle skręta nie mam bo nie jestem w ciągu, mak pije raz w tygodniu, pół kilo starego helcoma i faza jest moim zdaniem o wiele lepsza niż ta którą daje mi koda. Ale o gustach się nie dyskutuje
  • 553 / 66 / 0

30 lipca 2020kodeinaddict pisze:
29 lipca 2020Marcins96 pisze:
Lol- pisałem prawdę. Na mnie gram-1.5 grama kody w połączeniu z dużymi dawkami baklofenu, Pregabaliny działa fajnie euforycznie (swoją drogą kazdemu polecam ten miks, idzie trochę siana ale chociaż jest ta euforia zamiast pustej sedacji) i rzeczywiście działa cały czas. Sam gram kody nie działa
Natomiast mak działa w ilościach 1.5-2 kg ale jest to tragiczna sedacja.
30 lipca 2020Marcins96 pisze:
No i kto jest idiotą?
Polecam miks koda + pregabalina a nie kurwa zachęcam do wpierdalania tony sulfo. Różnica chyba widoczna
Tutaj walimy to w pogoni z fazą co u ćpuna zachęca do kolejnej dawki, bo faza jest piękna i euforyczna a nie kurwa wpierdalac twarde opio dzień w dzień i zaleczac skręta czując pustą sedacje bo to zabawa dla debila

Zaleczaj skręta dalej, może trafisz za pół roku na mak, który chociaż poprawi Ci humor. Powodzenia i wszystkiego dobrego

Ja osobiście staram się zejść już z tej kody, wiem że mi się uda bo już udawało się nie raz. Zejść z maku już jest w chuj trudniej, przynajmniej u mnie mak wywołuje skręta 4x cięższego od kody w każdej ilości

i tak jak już mówiłem polecam każdemu wymiksowac się z tej zabawy zamiast zaleczac skręta w nieskończoność
  • 40 / 4 / 0

Przynajmniej trochie zywiej na watku teraz, ale zalatuje troche hipokryzja od mr Marcina.

Pamietam jak rok temu przed swietami czekalem i liczylem na poprawe sytuacji makowej, jak to teraz wyglada bo troche wypadlem z obiegu, jest sens czegos szukac ? bo widze, ze z jednej strony slabe, ale z drugiej mam wrazenie ze tak tragicznie nie jest bo cos czujecie/ grzejecie.

Az sie lezka kreci jak pomyslec o aktywnosci tego watku 2 lata temu, ze starych wyjadaczy widze zostal tylko @lol 'ek, wlasnie jak tam sytuacja tolerka, koda/mak ?

Szukalem w kaufach, ale u mnie nie ma juz tam baka tylko same mielone syfy.
@kodeinaddict
Zauwazylem ze do tego smaku sie przyzwyczaja, na poczatku jest ochydny a po czasie zamienia sie w ambrozje ktorej smak zwiastuje przyjemne cieplo. Nie wierze ze Marcin to nie troll, jestem ciekaw jak za pare tygodni ta koda bedzie grzala. Wgl to nie jest czasem tak ze powyzej jakiejs dawki (0.8-1g) dzialanie kodeiny juz sie nie zwieksza ? jedyne co to sie czlowiek truje wieksza iloscia sulfogowna.

mak jest o tyle lepszy ze w porownaniu do thioco mniej ryje bebechy, nawet jak teraz nie czujesz to predzej czy pozniej poczujesz. Ile bym dal za takie dobre maczywo, doznanie nie do podrobienie przez inne farmaceutyki.
  • 2150 / 74 / 0

Szkodliwość sulfo nie jest demonizowana, powiedziałbym że na odwrót kodeinowe grzejniki sami wciskają sobie kit o braku skutków ubocznych sulfo. Zawsze to spokojniejsza głowa. Kolega, user tego forum dorobił się wrzodów po paru latach brania thiocodinu, a nie stosował jakiś konskich dawek. Młody gość 25 l. Niefajnie w tym wieku mieć przeorane bebechy.
  • 14 / 1 / 0

Jest różnica między Helcomem z Allegro 0,4 i 1kg czy to to samo?
  • 21 / 4 / 0

1 kg to teraz 06.2021 I jest piekąca, ma lekko chemiczny posmak i jest słaba. W 400g trafią się 05.2021 trochę lepsza. Ale to już nie to co stare helcomy.

sja

• 34 / 1 / 0

Mam na miejscu kerfa 08 i fresco49, opłaca się jechać 50 km po bakalike 837b czy próbować z kerf/fresco?
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1359 uczestników Wejdź na czata