PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
108
42%
2.Kocham i nienawidzę
100
12%
3.Nie.
29

Liczba głosów: 237

• 85 / 14 / 2

W Holandii zapewne nic z koda w aptece nie kupisz bez recepty, ale jesli jestes uzalezniony od opioidow to predzej czy pozniej siegniesz po hel z ulicy. A tam wiekszosc dili w wiekszych miastach sama do ciebie podchodzi i pyta co potrzebujesz. A hel pewnie 90% dili ma tam przy sobie. Nie zycze ci tego, obys przestal brac opio na dobre. Jednak jak jest z opio kazdy dobrze wie kto wjebany w nie. Nie czuje, ze rymuje, tak jestem porobiony haha. No i zebys nie zamienil opio na benzo np. czy alkohol, bo wtedy bedziesz wjebany juz krzyzowo.

Co myslicie o takich stronach a konkretnie chodzi o mak, ktory jest tam sprzedawany? Pierwsza oferta dotyczy maku polskiego, jednak mialem ja zapisana, bo jest dostepny u osoby z osciennego wojewodztwa. Wiem, ze tam ilosci to w dziesiatkach albo setkach kilogramow trzeba by kupic, ale jak ma sie blisko do osoby sprzedajacej mozna pojechac i kupic kilogram mowiac, ze wezmie sie 100 kilo tylko musimy pokazac mak zonie/kochance/matce/siostrze, bo ona piecze duze ilosci plackow na sprzedaz i szuka specjalnego maku a poprzedni dostawca sprzedal calosc i szukamy nowego.

https://agro-market24.pl/mak-niebieski- ... 39481.html

I inna strona ogolna:

https://agrobiznes.money.pl/ogloszenia/mak/

Myslicie, ze czesc z tych makow nadawalaby sie do uzytku? Ja mysle, ze 1/3 tych makow dziala a polowa z tej 1/3 to mocarze. Jakby trafil jakiegos mocarza to mysle, ze wiekszosc kupilaby od razu po sprobowaniu probki ze 100 kilo i powiedziala sprzedawcy zeby zostawil dla nas drugie 100 kilo z tej partii, ktore wezmiemy jak zonie skonczy sie mak. Biorac pod uwage cene srednio 20zl/kg (srednie ceny to 15-25zl z tego co pamietam) i warunek, ze kilo tego maku to mocarz jak stare kresto 145/191, baka 01 z poczatku 2016 roku czy tesco 05/11 to mysle, ze wiekszosc wzielaby nawet pozyczke 2000zl- biorac pod uwage calkowity brak srodkow wlasnych zeby kupic 100 kilo takiego maku. 100 kilo to bylyby ponad 3 miechy na mocnej bombie za 20zl dziennie.
Jestem przekonany, ze sa osoby, ktore taki mak trafily i siedza cicho, bo ze zrodla nie zostaloby nic i ciesza sie faza smiejac sie z osob kupujacych ogromne ilosci maku w sklepie za spore pieniadze, ktore zaleczaja jedynie skreta lub daja jedynie lekkie ujebanie opioidowe.

Jak ktos ma taki mak od sprzedawcy z tego typu stron niech chociaz napisze, ze ma. Nie zeby zrodlo podawal, bo wiadomo, ze nie poda, ale zeby napisal chociaz czy warto w takie maki uderzac. Mimo, ze ja wale majke IV chetnie uwalilbym sie mocarzem jakie byly przed laty. Szczerze mowiac wolalem dobre PST niz majke IV. I mysle, ze moc uzaleznienia przy PST jest wieksza, mak poza morfina zawiera inne alkaloidy, tak ze poza wjazdem majki PST wygrywa jesli chodzi o doznania. Osobiscie jak znajde troche czasu to poszukam ofert maku znajdujacych sie ode mnie do 100km i pojade kupic kilo. Jak bedzie mocarz wroce po godzinie ujebany do sprzedawcy i wezme od razu 100kg :extasy: .

I dialog ze sprzedawca:
-Przeciez mial pan byc jak zona oceni mak.
-Sam ocenilem, dawaj pan te 100 kilo %-D. Czekaj pan, ile ja tu mam dokladnie? 2176zl. Daj pan za 2150zl tego maku i dorzuc pan te 2,5kg w gratisie to wyjdzie 110kg rowne.
  • 2099 / 563 / 0

ja nabyłem dzisiaj w Lewiatanie cztery paczki maku Fresco 8H.2002.74 i jestem ciekaw jak będzie z działaniem. wziąłem, bo od razu zapaliła się lampka, gdy widać, że francuz. dodatkowo przekonała mnie jego ocena na MakFinderze, jak na te czasy to chyba sporo - 3.4 na 10. przepłuczkę chyba ostatnio piłem w grudniu i chciałbym poczuć to uczucie i nostalgię, efekt jak przy pierwszych razach dawno temu. niestety mam dosyć sporą tolerancję, bo od dłuższego czasu brałem w ciągu Tramal, zaczynałem na dawkach rzędu 400 mg/d, ale teraz zadowolić może 600-800 mg. dodatkowo ostatni miesiąc szedł Bunorfin i Bunondol, czyli buprenorfina w dawce 4 mg. to już typowo by zaleczyć objawy, efekt to jedynie poprawa samopoczucia i działanie przeciwlękowe. taka dawka nie powoduje "fazy" z przysypkami. teraz robię 1-2 dni przerwy, aby wyparowała z organizmu. przechodzę szybko na Tramal, aby uniknąć objawów. leki legalnie, na receptę, więc ich nie zabraknie. myślę też, czy nie przemęczyć się i nie zrobić przerwy, aby spadła tolerancja. zaoszczędziłbym leki, a mak by lepiej podziałał. jednak na to nie mam obecnie warunków, ale trzeba pomyśleć.

mam też nadzieję, że po 1 kg tego Fresco coś poczuję, jeśli będzie słabo, to zawsze można wzmocnić Tramalem. jestem dobrej myśli, bo aż tak wysoka nie jest ta tolerancja, a ciągi nie trwały nie wiadomo ile. jednak mak i tak na razie poczeka, bo jestem przyblokowany buprą. pobędę kilka dni na Tramalu i wtedy wypiję wywar.

mam też pytanie - jak wy byście ocenili ten mak? kolega z niską tolerancją mówi, że zadowolony.

pozdrawiam

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Marihuana w mieszkaniu starszej pani

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 68-latkę, która w mieszkaniu miała ponad 260 gramów marihuany. Kobieta już usłyszała zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może jej grozić do 10 lat więzienia.
  • 6 / 1 / 0

@przodownik powiem krótko ja na tym .74 przeforsowałem prawie 3 miechy. Okazało się że jest on dostępny w każdym społem w moim mieści.
Na ślady obcej inteligencji natrafiłem pod koniec tego okresu. Więc nie wiem czy był on na tyle słaby by się nim nie interesować, czy nieodkryty jeszcze.
Przyznam szczerze że mam pewien kłopot z ocenianiem bo piję małe ilości i praktycznie dopiero jak skręt się zbliża to wiem że w tym jest jakaś tam magia.
Owszem czasami zdarzało się dopłukać, ale fajerwerków nie ma.

Teraz jeszcze jedna kwestia- Helcom jakiego pijam ostatnio jest moim zdanie bardzo zbliżony do tych przeciętnych maków pokroju właśnie .74 fresco. Podejrzewam- tak jak to wcześniej napisałem że nawet jak pisze HISZPANIA to jest ten kod 01 (w tych co mam zapas dzisiaj). A jak wypiłem tego hiszpana znalezionego w Inter o którym wspominałem- to okazało się, a raczej przypomniało jak PST powinno wyglądać :rzyg: . HM na nim też pisało HISZPANIA ale kod był 02.

lol

• 2815 / 297 / 0

08 i to 0.5kilo......zazdro tolerki.
dalbym sobie wypalic rozgrzanym do czerwoności metalem logo helcom, zeby miec taką tolerancję
a Helcom niestety obnizyl loty jak Morgenstern po wypadku.
2 razy slabszy, a cena niemal 2 razy wyzsza. Czyli wychodzi prawie 4 razy mniej oplacalnie niz jeszcze miesiąc temu
Ten mak nie daje zadnej przyjemnosci, jakby wrocil w miarę dobry kerf jak 52 to bym sie przesiadł mimo wyzszej ceny
  • 2099 / 563 / 0

dzięki za odpowiedzi. jak przetestuję ten Fresco to dam znać jak z działaniem i dodam swoją ocenę do MakFindera.
  • 3634 / 443 / 0

Radix bis Czechy? Ma sporo slomy

lol

• 2815 / 297 / 0

sebix nie działa.
to ze dostanie się jedna setna makowki - na to nie patrz. widocznie malo dokladnie przesiewają mak przez sito, oddzielają największe okruchy, a potem dopiero go osuszają pod dużą temp. w duzych zakladach, bo w malych widzialem jak kładli mak na przescieradlo i zalewali wodą, a osuszali chyba na sloncu wiec dosyc smiesznie. osuszania nie pokazali. trzeba bardzo dokladnie wysuszyc, zeby mak mozna bylo przechowywac, nie moze miec wiecej niz 2% wody czy cos takiego

co ciekawe mycie maku daje "najwyzszą jakość" dlatego, ze zdrowe ziarna spadają a niedorozwinięte ziarna unoszą się z brudem i kurzem. plucze się krótko, uzywa sita i suszy na siatce. takie plukanie robi się podobno nawet 7 razy.

polecam czytac na czeskich stronach na nich najwiecej mozna sie dowiedziec.
na ten temat bym szukal pod haslami mák setý soušení/dehydratace/desikace

dojrzala makowka daje do 0.2g opium, niedojrzale makowki bez nasion zawierają 0,26 %-0,35% alkaloidów, a kiełkujące nie mają soków i nie zaw alkaloidów

osobiscie nie lubie oczyszczanego maku, normalny mak smakuje lepiej niz taki bezsmakowy. lubie kazjerki z makiem ktory jest gorzki.
  • 29 / 2 / 0

Polgreen 400g z datą 07.21. Pochodzenie: Polska. Działanie na poziomie średnich hiszpanów. Znalezione w Społem.

lol

• 2815 / 297 / 0

helcom 05 wygląd bardzo dobry, zapach tez niezly, nie az tak wyrazny jak pierwsze 03, ale lepszy niz te pozniejsze, ale niestety w smaku zero goryczy.
3 dni bralem bardzo malo, wczoraj tylko 630mg kodeiny i nawet nie zaleczylo skręta. zarzucam 240mg i po 5minutach czuje znowu skręta, wtf. zaskoczyla mnie ta tolerka i to po paru dniach schodzenia z dawek. plucze 1.5kg helcoma i wrzuce note na oceniarke. jak po paru dniach brania kodeiny nie podziala w takiej ilosci to znaczy, ze jest lipny. z drugiej strony ostatnie helcomy tez wcale nie byly gorzkie, wiec moze nie bedzie zle.
  • 34 / 2 / 0

Jak to jest z tymi Carrefourami .73 i .74? Działają coś w porównaniu do .37 czy lipa i nie warto
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata