PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
109
42%
2.Kocham i nienawidzę
101
12%
3.Nie.
29

Liczba głosów: 239

Użytkownik nieaktywny
  • 191 / 12 / 0

Dzisiaj o 9 rano wypłukałem ten niebieski kerf .07 w ilości 750g
Na podkładzie z kilku buchów i wczoraj wypitego tylko kratomu
Z nadzieją na grzanie wziąłem do ręki laptopa i zabrałem się za jego naprawę
kilka minut później coś poczułem, myślałem, że to dalej się rozkręci, że zrobi się cieplutko, niestety nic z tych rzeczy,
dałem szanse do 10:30 o której zjadłem Kratom i 60mg DXM
I coś koło godziny 11:30 chyba ten mak dopiero się załadował
Zrobiło się spokojnie, cieplutko
Przyjemnie grało mi się na laptopie i ciężko chodziło :)
Peak trwał do 14:30 jakoś tak 3h
Bardzo leniwy, przeciwbólowy, lekko senny
Przyjemny w odbiorze taki choć w sumie jak na mak w takiej ilości to słaby,
choć chyba bez kitu teraz na rynku nie będzie nic lepszego, ostatnio piłem jakoś w grudniu to były jakieś lepsze wtedy te maki jak teraz ale z tych co są w carrefourze takim przydomowym bez gimnastyki szukania to chyba jeden z lepszych.
Wiadomo żaden z niego mak do porównania z tymi Bakallandami Czeskimi 2012 i BakaLusami z biedry wtedy ani Helcomowi Hiszpańskiemu z Wiosny_Lato 2016-2017 - jakoś tak
Może być, z braku laku
Można walić
Dobiłem jeszcze kode 600mg 2h temu i w sumie zajebiście się wymieszało z tym makiem o 16:00 ta koda
Tak więc tak

A te .08 w ogóle nie poczułem, jak bym brudną wodę wypił
  • 12 / 1 / 0

Pił ktoś z Was hiszpańskiego Helcoma z Allegro?

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Medyczna marihuana wraca do aptek

Surowiec niezbędny do przygotowania tzw. medycznej marihuany, już powinien być dostępny w aptekach - wynika z informacji Ministerstwa Zdrowia.
  • 7 / 5 / 2

Wg mnie:

.49 Fresco z białym nadrukiem —> 2/10 - dobry jedynie na skuteczne zaleczenie skręta, chyba że ktoś ma tolerkę na poziomie 300mg kody

.08 kerf—> 0/10

.61/2 kerf - 4/10 ( ostatnio znalazłem, trzy paczki na półce za kartonami z tylu :mniam: )

Czy mógłby porównać do nowego kerfa .07, do w/w lub Helcoma

Jeśli już nie będzie nieszczęsnych .08 tylko cokolwiek innego to stestuję i napiszę co i jak
  • 20 / 1 / 0

31 maja 2020nytlott pisze:
Jak przyjdzie to dam znac co i jak :)
  • 5 / 3 / 0

@Lyric
Jeżeli kerf .08 ma 0/10 w twojej ocenie to ten .07 ma może 1/10. Przypuszczam jednak że to dokładnie to samo tylko komuś się trafią raz lepsze paczki jednej serii raz drugiej i stąd ta cała dyskusja.
  • 135 / 26 / 0

Kerf .07 jest minimalnie mocniejszy od .08, ale też słabizna.
  • 639 / 57 / 0

Serio nie klepie ten 08? 😓

roy

• 127 / 1 / 0

właśnie kupiłem 100 paczek hiszpańkiego helcia 03.2021. już jedna paczucha robi robotę a dwie wzięte na spróbowanie skończyły się dusznością i nudnościami jak po przedawkowaniu 191.

szykuje się ciepłe lato!
  • 99 / 26 / 0

31 maja 2020nytlott pisze:
Gdzie ty niby masz helcom na allegro?
  • 6 / 1 / 0

Nie udzielam się zbyt często, ale taki mój mały apel- UWAGA na tego helcoma, bo tym już można sobie zrobić krzywdę- a przy okazji niedajboże incydentu konsekwencje będą spore, nie tylko dla jednej osoby, ale dla całego biznesu- tak więc ostrożnie bo tolerka mocno spadła po tych długich miesiącach posuchy, a i nowicjusze niech nie szarżują- nawet przy jednym opakowaniu.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata