PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
99
42%
2.Kocham i nienawidzę
93
13%
3.Nie.
28

Liczba głosów: 220

• 2104 / 66 / 0

Te Helcomy wszyscy w Almie kupujecie? Jeździłem trochę po sklepach, niestety ich u mnie ni widu ni słychu. Alma w Małopolsce jest chyba tylko jedna w Krk? W jakiej cenie są Helcomy?
  • 27 / 2 / 0

21 maja 2020sja pisze:
Ad 1
Ktoś już pisał, potwierdzam:
Zielona Fiesta Czechy z końcówką serii 33 i 79, wygląd ziaren i działanie jak bakalike 817/815.
Ad 2
Ktoś coś wie o małych bakalandach z białą naklejką zakrywającą kraj i nr serii? Widziałem go w kilku pomniejszych sklepach we wro w absurdalnej cenie 19,99
Jesteś pewien działania Fiesty 79? Ja płukałem w miksie z 33, ktory dziala slabo ale działa. Zanim wypłukałem to spróbowałem łyzeczką i ten 79 był tylko słodki bez żadnej goryczy.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
  • 185 / 13 / 0

Ja potwierdzam działanie czeskiej Fiesty, trafiłam raptem kilka paczek koło lutego i wzięłam jako ciekawostkę i rzeczywiście całkiem dobry maczek, ale numerów nie pamiętam.

lol

• 2782 / 285 / 0

A co powiecie na pomysł, żeby zrobić listę sklepów internetowych i userów?
Jezeli jest powiedzmy 20 sklepów internetowych z makiem, który mógłby dzialać, kazdy z userów makfindera mógłby się zadeklarować jaki mak testuje, zrobić taką listę, niech kazdy zamówi po 0.5kg czy kilogramie i szybko mielibyśy wszystko rozparcelowane. Niedawno patrzyłem po internecie i mam zapisane maki, które dają największą szansę, że mogą zadziałać. I moglibyśmy poprosić pssst, żeby wntualnie dodał kolumnę do makfindera ze sklepami internetowymi. Albo po prostu w marce podawać www.nazwastrony.pl, zeby sortowalo w ten sposob. Bo szkoda, żeby ludzie tracili kasę i zamawiali z neta ten sam niedziałający mak czy tam u oszutów bo takich w necie tez znalazlem paru. A jakby się udało to ewentualnie moglibyśmy dalej kombinować, poprosić, żeby zamówili więcej czy coś. Kurdę długo zakleja helcom, to mi się w nim podoba, wczoraj nic kompletnie nie plukalem i wytrzymalem bez najmniejszego problemu, wstaje dziś rano minęło ponad 40h od ostatniej dawki i ciagle zadnych objawów skręta. Ale wrzuciłem 3 sztuki i nawet weszla bardzo delikatna euforia. Cos tam sie rozkreciło, ale nie bylo zbyt mocno, wiec po trzech godzinkach postanowilm, ze dorzucę jeszcze 2 paki. Czyli w sumie zuzylem 2kg. Ale on wchodzi w opoznieniem, mam nadzieje, ze mnie nie zabije (zaart %-D ). Kolor ma identyko jak stare helcomy, zostawia też identyczne zacieki na garnku, ale niestety jest dużo mniej gorzki od topowych helcomów. Starszym userom powiem tak - jest słabszy od helcomów 2016-2017, ale trochę lepszy od helcomów 2018 (tzn. z tego roku, ale z datą do 2019)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

roy

• 127 / 1 / 0

czyli mówicie, ze takie coś jest w cenie? bo widzę dużo osób się jara helciem a ja olałem bo myślałem, że skończył się w 2017/18 jak była cała masa nieźle robiących nasion pakowanych po 400.
takie opakowanie jak w załączniku widziałem ostatnio, ale 400 to chyba nie było. jakaś czteroliterowa seria ale nie pamiętam niestety co i tak z gramaturą.
czy są jeszcze jakieś inne wersje od greek trade?

podjechać, sprawdzić czy szkoda zachodu?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 302 / 66 / 0

25 maja 2020lol pisze:
kazdy z userów makfindera mógłby się zadeklarować jaki mak testuje, zrobić taką listę, niech kazdy zamówi po 0.5kg czy kilogramie i szybko mielibyśy wszystko rozparcelowane.
Tak, i założę się, że jakby taka @Synecdoche trafiła na klepacza, to ani słówkiem by nie pisnęła %-D

lol

• 2782 / 285 / 0

No to można się umówić, że gdyby taka sytuacja się wydała i ktos oszukiwał to mozna by zmienic haslo do oceniarki i taką osobę pominąć w dostępie %-D Elementarne zaufanie w takiej akcji jest konieczne to jasne. 20-30 zeta na osobe i mielibysmy wszystko obcykane. Ogólnie znalazlem wiele dobrych stron i raczej ktorys z tych sortów będzie dobrze działał. Mogę je wypisać. Przy okazji rozmowy ze znajomym wyszło też, że wraca busem na pusto z Austrii i Czech i mógłbym mu dopakować mak. To byłoby fajne, bo mógłbym sprowadzić towar za pół ceny innych busiarzy a do tego mógłby mnie podpiąć pod inne transporty i wypisać te jakieś CMRy. Teraz musialbym tylko odlozyc kasę i znalezc magazyn. W lipcu mają otworzyć granice dla turystów.
  • 46 / 12 / 0

Tak Roy, to jest ten helcom, tylko z tyłu musi być napisane Hiszpania. Jeżeli tak jest to, to jest to.
  • 27 / 2 / 0

Ta Fiesta .79 rzeczywiście działa, bylem w niezłym szoku bo ziarna probowane "na sucho" byly tylko i wyłącznie słodkie, a przepluczka gorzka jak te średnie Bakalike.
A maczek działa naprawdę przyjemnie. Na skręta wziąłem 4x200 gram. I zaleczyło całkowicie. Gdzie wcześniej zarzucilem duże Thio ktore nie zadziałało ani trochę, dalej pociłem sie jak świnia, nie wspominajac o ogólnym skrętowym rozjebaniu.
  • 2104 / 66 / 0

Helcom 400g. Jestem pod wrażeniem, mocarz w porównaniu do wszechobecnych Fresco. 1 paczka helcia robi jak +- 4 paczki (1kg) fresco 32/37. Działanie bardziej sedacyjne, mniej euforii ale za to dłużej i wyraźniej. Cenowo także lepiej wychodzi. Uwaga bo długo się rozkręca, testowany w 3 osoby u każdej tak samo.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata