PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
99
42%
2.Kocham i nienawidzę
93
13%
3.Nie.
28

Liczba głosów: 220

• 8 / / 0

Fresco 49 moim zdaniem porównywalny do zielonych kerfow 61, przepluczka jasnożółta, ale gorzka i piekąca w gardło. Sporo syfu w opakowaniu, trochę czerwonych nasion

lol

• 2782 / 285 / 0

Tez sprobowalem 52. 1.5kg, dorzucilem pozniej 10 tabletek kody i nawet mnie dobrze nie zaleczyło. Moze jakies gorsze paczki nie wiem, w kazdym razie 48 ktory probowalem mnie spokojnie zaleczal i nieraz nawet cos tam lekko sedacyjnie dzialal.

Kupowałem 52 w Arkadii. Przepluczka w wygladzie i smaku podobna do .48 ale no zero..dobralem jeszcze po paczce 61 i 37. I tez slabsze sws bo innych nie bylo, ale i tak mialy wiecej goryczy. Do oceniarki dodalem Bakalajki, chociaz byly one niedziałające.

Jak coś dodajecie to podawajcie całe nazwy i serie

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Służby unijne: w okresie pandemii m.in. w Polsce wzrosła cena narkotyków

Podczas pandemii koronawirusa w kilkunastu krajach UE, w tym w Polsce, wzrosła cena narkotyków, zarówno marihuany, jak i substancji syntetycznych - wynika z raportu przygotowanego przez Europol oraz Europejskie Obserwatorium Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA).
  • 27 / 2 / 0

Jednak ten Bakalland .52 to gówno, 1,5 kg rano, tylko trochę zmniejszył "skrętowe" źrenice jak talerze.
Żeby jakoś sensownie to podziałało dla kogoś ze średnią tolerką trzeba by przepłukać z 3 kg. Co daje 60 zł, ja dalej nie będę testował, to nie ma sensu, koda mimo że jej nienawidzę zadziała lepiej.
  • 102 / 21 / 2

Dzięki uprzejmości jednego z użytkowników tego forum, miałem okazję spróbować hiszpańskiego Helcoma, ktory uważany jest "świętego graala" fanów herbatki w obecnych czasach

Marka - Helcom

Gramatura - 400g

Seria - 03.2021 01 Hiszpania

Wygląd ziaren - trochę ciemniejsze od francuskich kerfow, ale nie jakoś bardzo.
Znacznie mniej słomy makowej niż w czeskich Bakalike. 1

Smak ziaren - wytrawny, gorzki, bez słodyczy

Testy: Mam tolerancję na poziomie 1kg kerfa 61 zielonego. Taka ilość grzeje mnie bardzo miło prawie przes 24h. Z PST mam doświadczenie od 3 lat, najmocniejsze co piłem to pamiętny baka .90 3x250 to juz bylem bliski predawkowania.
Wracając do Helcia, Przepłukałem o 21.00 jedną paczkę 400g. Po 15 min od wypicia stwierdziłem chyba że jest słaby i przereklamowany (piłem na pusty) ale jak po godzinie jebło...o kurwa pamietam tylko że przez okrąglą noc budziłem się w najróżniejszych niejscachm mieszkania, w najróżniejszych pozycjach ciała, a wszystko to było poprzeplatane takim stanem jakby euforycznego pół snu albo stransu...no nic, 7 rano trzeba do pracy. Autobus - glowa opada, oczy się zamykają, wizja, przebudzenie "o kurna jestem w autobusie"
. Biuro - powtórka z rozrywki czyli noddy, wystarczy że przez chwilę się nad czymś zastanowię (dobrze że przez epidemie pracujemy w oddzielonych pomieszczeniach. Godz 11 - rzyganie. W przeciągu 3 lat tylko raz rzygalem. Do tego podwójne, niesotre widzenie, coś czego nie doświadczyłem nigdy po maku

Ten mak to nie zabawka. Osoby bez tolerki, przyzwyczajone do maków mocy kerfów .08 czy .74 płucząc taką samą ilość Helcoma mogą zrobić sobie sporą krzywdę.

Cóż, pozostaje się tylko cieszyć, prawdziwy mocarz naszych czasów. Do tego zupełnie inny profil działania od tych wszechobecnych Francuzów. Zasłużone 8/10
  • 46 / 12 / 0

Mówiłem wam! :)
Ja nie mam tolerki i jak wypiłem 400g to też byłem mocnoo zaskoczony, rzygałem kilka razy tamtej nocy. Zrobiony na 24h.
  • 16 / 1 / 0

Ja tam od jakiegoś czasu płucze po 800g tego heloma i nie robi mnie on jakoś fascynująco żebym miał jakieś jazdy czy żyganie. Normalna faza i tyle. Powiedzcie mi czy waga ciała ma znaczenie jeśli chodzi o ilość PST ? Bo waże prawie 150kg przy wzroście 198cm wiec temu to tak na mnie działa.
  • 46 / 12 / 0

No rejczel. Ja ważę 75kg przy 182cm.
  • 302 / 66 / 0

A pomyśleć, że niemało z nas tutaj za czasów Helcomów w każdym kerfie dorobiło się tolerki na poziomie 1-2 kg dziennie, hehe.
  • 46 / 12 / 0

Dlatego uważam że to dobrze że takie "materiały" nie są ogólnie dostępne.

lol

• 2782 / 285 / 0

To i moja opinia
1.2kg Helkomiusza
kolor - mleczne błoto
smak - bardzo delikatnie gorzki

mak jest naprawdę dziwny, wchodzi bardzo dlugo.
efekty bardzo duza sedacja i zamulenie, lekko wieksza gadatliwosc.
mak trudno ocenic, z jednej strony mozna by powiedziec, ze jest dosc mocny, a z drugiej faza jest malo przyjemna. generalnie po opiniach spodziewalem sie czegos lepszego.

Smakuje inaczej niz stare helcomy - nizsza gorycz i jakby mniej siary, więc pije się go lekko. Ze wszystkich serii Helcomów umiejscowiłbym go tuż ponizej srodka.
Wydaje mi sie, ze w tym maku jest dosc malo morfiny za to sporo innych alkaloidów.
Moc 7/10, przyjemnosc fazy 2/10
Jesli mialbym do wyboru 1.2kg helcoma lub 2.5-3kg kerfa .52 to wybralbym kerfa. Moc podobna, ale kerfy bardziej euforyczne. Daje 4.5/10

Choc jak mowie francuzy przyjemniejsze w dzialaniu. Stare Helcomy zwykle byly sedacyjne i malo euforyczne, ale ten jest wyjątkowo przegięty. Wyjatkowo duza sedacja i wyjatkowo niska euforia. Moze jeszcze sprobuje 1.6kg, ale obawiam sie, ze nie ma to sensu bo skoro 1.2kg nie czuc euforii to i przy wiekszej ilosci nie bedzie cudów. Szczerze spodziewalem się dużo więcej, ale nie jest źle.
Ten mak ma swoje zalety, jest bardzo wydajny. Mysle, ze nawet 100g zaleczyloby mi skręta. Świetnie nadawałby się do mixu z kodeiną. Gdybym nie bał się zarzucać thio to zarzuciłbym np. 480mg kody i 800g maku, taki mix powinien działać super.
Aha, no i osoby bez tolerki zdecydowanie nie powinny wrzucać więcej jak 400-600g.
Pozdro miśki
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata