PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
74
44%
2.Kocham i nienawidzę
71
10%
3.Nie.
17

Liczba głosów: 162

• 179 / 20 / 2

Zielony kerf, czech, końcówka chyba .61.
Wrzucili u mnie tego od chuja, z racji iż jest to Czech to nawet nie próbowałem, ale może jednak ktoś próbował.
Jakieś opinie?
  • 3035 / 103 / 0

2 przepłuczki z 0,5kg Carrefour .34 plus 90mg DXM plus indica. Tolerka zerowa (opio sportowiec od lat 10)

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

W Kolorado na produktach z konopi będą ostrzeżenia dla kobiet w ciąży…

Wciąż nie dowiedziono, że marihuana jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, ponieważ nie znane są jej efekty dla niemowląt, które są jeszcze w brzuchu matki.
  • 4 / / 0

Bakalike E04190810B - dla osoby z małą tolerką efekt mega słaby, na granicy placebo
  • 3035 / 103 / 0

Ten miks co wyżej - jeszcze przed paleniem spizgałem się niemiłosiernie. Jak dla mnie ten mak jest co najmniej 6/10. Wrzucając kilo upierdoliłbym się jak Sungrownami z 2013, choć nie z taką samą jakością fazy. Ten mak jest bardzo kosztowny. Prawie 9zł za 250g.
  • 579 / 6 / 0

24 stycznia 2020kacper791 pisze:
61 która leży u mnie jest z francji i klepie identycznie jak .34, czyli średniawka niższej klasy
  • 461 / 71 / 0

Bakalike- E0419099C- przepłuczka ciemna, o kolorze ziemi, działanie słabe- ledwo wyczuwalne.
  • 179 / 20 / 2

26 stycznia 2020januszgarlacz pisze:
24 stycznia 2020kacper791 pisze:
61 która leży u mnie jest z francji i klepie identycznie jak .34, czyli średniawka niższej klasy
Pomyliło mi się troszkę :świnia:
Chodzi dalej o Czecha, ale seria 8H.xy0x.20.
(xy to chyba było 19, a x to nie pamietam już)
  • 4 / / 0

Czyli reasumując; nie ma co kupować Czechów, prawda?
  • 579 / 6 / 0

Z czech nic klepiącego nie pojawiło się już chyba od dwóch lat, nie śledzę tak dokładnie ale coś koło tego. Nie wiem czy zmienili odmianę czy metodę zbioru, w każdym razie można tym co najwyżej świnie karmić albo makowiec robić.

lol

• 2662 / 255 / 0

Czesc miśki jak żyjecie?
Witka wrocila na stare smieci? :świnia:

Wszystkie kerfy ostatnie są (prawie)niedzialające. Imo tylko dla osob bez tolerki.

.34 -> przepluczka jak woda.
.61 -> tez jak woda, tyle ze paskudna woda.

Jakis miesiac na lekkim skrecie poszedlem do sklepu kupilem 2.5kg, szybko w kiblu przeplukalem 1kg zielonki i po ~15min mnie tak zemdlilo, ze poszlo w kibel. Jak sie plucze na skrecie to latwiej o rzyga. Ale normalnie tez mnie czesto po tych makach mdli. Moze dodatki.

Ogolnie pare razy trafily mi sie lepsze paczki, np. ostatnio wzialem 1.5kg .61 i sie ugrzalem nawet niezle, ale tak zwykle to po 1.5kg .52/.34/.61 nic nie czuję zupelnie. Ale nietolerkowców kilogram powinien lekko sklepać.

@januszgarlacz
23 stycznia 2020januszgarlacz pisze:
ktoś pisał że zielony carf .61 strasznie słaby
ja co prawda od miesiąca nic nie brałem poza tianeptyną
wtedy waliłem po 400mg majki i.v. codziennie albo i dwa razy dziennie
ale po kilogramie jestem wygrzany tak jak pan jezus powiedział, oczy szpilki, czillera, utopia, po 1kg raz płukanym
Janusz no bo przeciez nie ma znaczenia co waliles dwa miesiace temu, po takiej przerwie to masz tolerkę jak noworodek :extasy:
Z mojego doswiadczenia jak w ciagu w ogole nie czuje dawki to wystarczy 5 dni i nawet 1/4 dawki z ciągu kopie wysmienicie. Juz po 2tyg jest zerowa praktycznie (tylko wraca szybko dwa trzy razy i znowu to samo)
Ale dzięki dobrze wiedziec, ze w mojej przepluczce jest cos wiecej nie sama woda %-D
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata