PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

51%
1.Tak.
51
42%
2.Kocham i nienawidzę
42
7%
3.Nie.
7

Liczba głosów: 100

• 21 / 9 / 0

Po raz czwarty piszę tą odpowiedź i mam nadzieję że już ktoś ją wstawi z adminów.
Tego Helcoma Hiszpańskiego kupiłem w ALMIE!
Proszę o wstawienie tej wiadomości.
  • 2 / / 0

Dzisiaj zrobiłem swoją pierwszą przepłuczkę, przeczytawszy ostatnie opinie. I siedzę teraz zgrzany pisząc drugiego posta na hajpku więc chyba działa. Tolerka na opio zerowa, wcześniej tylko koda i tramadol. Bakalland 5E.1910.09, 500g.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Walizki pełne leków + Niezawodny psi nos

Dwa niusy dzięki uprzejmości Straży Granicznej ;)
  • 578 / 45 / 0

Czy badal ktoś zawartość alkaloidow w polskich makach? Ciekawi mnie ile musiały mieć takie bakallandy 01 albo stare helcomy np

lol

• 2626 / 245 / 0

Bakalandy jakies 200-300mg morfiny na kilogram imo
Cos w ten deseń.

Helcomy polowe tego
  • 121 / 30 / 0

Doskonale wygląda ten hiszpański Helcom w nowej odsłonie na sezon świąteczny 2019, przekonuje mnie ten produkt %-D Zacząłem nawet szukać ALMY w moim mieście, ale ta sieć niby prawie upadła i zostało jej ponoć tylko kilka sklepów w całej Polsce. (https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artyk ... lepy,10684). Jakich to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć dzięki PST :korposzczur:

A co do niebieskich kerfów, to serie .34, .52, .53 i 54. to jest to samo ziarno raczej, bez różnicy w mocy wg mnie, 1,5 kg spokojnie z 20h działa, przyjemnie się to ćpa. Próbowałem też nowego baka@250 g., seria .66, działaniem u mnie w ilości 1,4 kg słabszy niż Kerfy.

lol

• 2626 / 245 / 0

Radosny a ty masz po tym faze? Bo mnie 1.5kg nie daje fazy. W sensie euforii, takiej 20min od wypicia, ktora by trwala z pol godziny.

Tylko wlasnie sedacja. Po 1.5kg wlacza mi sie zamula kilka h od wypicia i faktycznie trwa bardzo dlugo. Wypilem z samego rana a czuje do teraz.

Az dziwne, jeszcze nie plukalem wczesniej takiego maku, ktory by dawal tak mocną i dlugą zamulę przy zupelnym braku jakiejkolwiek fazy. Nie jest to cos co lubię, ale jednak coś tam działa.

Ja nie patrze na to czy 52 czy 54, bardziej patrze na wygląd.

.34 widzialem tylko z bakalanda, kerfurów o takiej serii nie widzialem.
.34 z baka to zupelnie inny mak niz 50tki kerfurowskie. Calkiem inaczej wygląda, daje duzo euforii, mniej sedacji. I generalnie jest sporo mocniejszy (jak sie trafi ten wlasciwy)
  • 121 / 30 / 0

@lol Te niebieskie kerfury dają sedacje niezłą, ciągle łapie nody po ilościach 1,5 kg i więcej. Ale to fakt, euforycznego wejścia to ten mak nie daje (raz jak go na skręcie piłem, to wtedy nawet euforycznie mi wszedł). Chociaż jak już na fazie dorzucam z 300 mg kodeiny, to jest naprawdę rewelacja :extasy:

Jest też niebieski Kerf .34, ale to ten sam staff co w pięćdziesiątkach. baka .34 nie znalazłem jeszcze nigdzie, a przygarnąłbym chętnie.
  • 58 / / 0

05 grudnia 2019WiedzaRadosna pisze:
@lol Te niebieskie kerfury dają sedacje niezłą, ciągle łapie nody po ilościach 1,5 kg i więcej. Ale to fakt, euforycznego wejścia to ten mak nie daje (raz jak go na skręcie piłem, to wtedy nawet euforycznie mi wszedł). Chociaż jak już na fazie dorzucam z 300 mg kodeiny, to jest naprawdę rewelacja :extasy:

Jest też niebieski Kerf .34, ale to ten sam staff co w pięćdziesiątkach. baka .34 nie znalazłem jeszcze nigdzie, a przygarnąłbym chętnie.
Niedlugo powinien zostac stestowany. Blogoslawieni czekajacy, poniewaz oni dostana recenzje
  • 20 / / 0

Święta, święta.
0,5 kg baka za 10 zł w Netto, a Selgros sprzedaje 0,5 baka .89 za 36 zł.
  • 404 / 27 / 0

Ciekawe gdzie jeszcze można dorwać te helcomy oprócz Almy, ktoś gdzieś widział? Niestety nie mam w bliższej okolicy(ani nawet dalszej) sklepu tejże sieci. Spróbuję podjechać do hurtowni w której kiedyś zaopatrywałem się właśnie w helcomy. Przez jakiś czas wychodziły w takich przezroczystych, foliowych opakowaniach z naklejką, które wyglądało bardzo budżetowo i nie były przeznaczone do sprzedaży w kerfie. Zresztą jak popatrzyłem na zdjęcie obecnego opakowania to wyglądał podobnie. Z tym, że gramatura to była chyba 500g i cena 4-5pln. Pamięta ktoś ten maczek? Wychodził mega tanio, a moc miał konkretną. Weszły chyba zaraz po tym jak skończyły się Sanny, które zresztą kupowałem w tej samej hurtowni. Kurde myślę, że takie dobre PST wypite rano pozwoliłyby ograniczyć ilość przerabianych MST w ciągu dnia.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata