PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

51%
1.Tak.
51
42%
2.Kocham i nienawidzę
42
7%
3.Nie.
7

Liczba głosów: 100

• 173 / 49 / 0

02 grudnia 2019leo762 pisze:
A mnie właśnie ten duży 0.5kg nie klepał. Kupiłem go za 9.99 i się zawiodłem. Dzisiaj też kupiłem tą dużą paczkę, bo byłem w innym netto. Jutro z rana wypiję to dam znać co i jak i napiszę serię. Dla mnie ten mały 0.250 jak narazie bezkonkurencyjny.
o wow, to wychodzi na to, że zdecydowane znów mamy do czynienia z irytującymi sws. jakieś dwa tygodnie temu mały .89 w ilości 1kg bardzo słabo zadziałał. przedwczoraj 1kg dużego .88 z netto wybitnie mnie potyrało, uczucie jak po zeszłorocznych dobrych(jak na obecne czasy) makach. noddowalem i działał bardzo długo. dziś znów 1,25kg .88 z netto i dzialanie znacznie słabsze niż mniejsza ilość przedwczoraj(ZNACZNIE!), ale dalej akceptowalne. całe szczęście, że znów się zrobiło tych maków francuskich dużo, więc można testować do woli(bakalland, to chyba wszystkie maki od daty ważności 10.2020, to francuzy).

chciałem jeszcze przypomnieć o bardzo przyjemnym małym bakallandzie .67 01.2021. chyba tylko ja go pisałem, a na obecne czasy zadziałał na mnie lepiej, niż inne maki prócz .88, tak że jak zobaczycie, to bierzcie

pzdr z fartem
  • 218 / 32 / 0

@w@wilk22pl Wiesz co ja ten duży 0.5kg kupiłem w netto, ale seria była zupełnie inna. To napewno nie był 89. Kurczę nie pamiętam serii, ale wiem, że data ważności była krótka i dlatego pomyślałem, że jest przecena, bo zaraz się przeterminuje. Teraz wypiłem0.5kg z netto w tej samej cenie. Już podaję serie 01.2021 5E 1910.08 Francuz. Jeśli po tym coś poczuję to lecę po jeszcze, bo cena kusi. A jak nie to będę skazany na te małe paczki 89

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Marihuana na uczelni

Oakton Community College położony w miejscowości Des Plaines, na przedmieściach Chicago, jest pierwszą uczelnią w Illinios, która oferuje program akademicki ukierunkowany na medyczną marihuanę.
  • 1536 / 325 / 0

dzięki za sprostowanie, następnym razem nie będę używał zakwaszaczy, z octem faktycznie paskudnie to smakuje. został mi jeszcze drugi kilogram i następny wywar zrobię już tylko przy pomocy ciepłej wody. ciekawe ile dam radę wytrzymać do kolejnej przepłuczki.

%-D
  • 39 / 18 / 1

03 grudnia 2019leo762 pisze:
Już podaję serie 01.2021 5E 1910.08 Francuz (...)
Tak właśnie, to było coś takiego. Czyli @wilku nie że "trzeci raz piszę, że w netto jest .88", ani nie sws, tylko zwyczajnie - są różne serie.
@leo762 I jak, cieszymy się?
  • 218 / 32 / 0

@Swiety Tomasz Lipa panie kolego. Czuć coś, ale to nie to. Zdecydowanie małe paczki wygrywają
  • 39 / 18 / 1

@leo762 Oj, no to szkoda. Dobrze, że wczoraj wstrzymałem się z zakupem. Na zakupy maku chodzę z kartką z wypisanymi seriami. Niby Francja, dobra cena i słuszna waga, ale na liście go nie miałem. A na ile oceniasz zawartość morfiny w małym .89? 20-30 mg?

lol

• 2624 / 245 / 0

@ledzeppelin2
01 grudnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Ja jesli robie z 1.5 litra wody nawet1kg w woreczku 3l to odzyskuje z tego ok 1- 1.2 l ambrozji. Mieszam 3-5min max. I nie wyciskam czasem max woreczka to czasochlonne , len jestem albo w kiblu publicznymi nie chce by pierdolnal worek w ktoryms miejscu od sciskania.
Wyciskaj dokladniej. Ostatnio sprawdzilem ile mi wsiąka to z 500ml odzyskalem 450-470ml wody.

@W butelce wiecej niz 700 g ciezko plukac.

500g maks na 2l.
500g w 1.5l juz sie kiepsko trzepie.

@majjeczka121
01 grudnia 2019majjeczka121 pisze:
Ja w butelce w korku robię igłą cienką dziurki, odwracam do góry nogami i wsadzam butelkę w dzbanek i sobie leci, jak ciśniesz butelkę to szybko. W kazdej chwili butelkę możesz odchylić i nalać sobie szklanę z dzbanka. Pijesz sobie, a to leci dalej. Wygodniejsze niż cedzenie tego przez szmatę.
odkręć korek po prostu

@RekreacyjnyHarry
01 grudnia 2019RekreacyjnyHarry pisze:
Tylko że tutaj wybuch maku jest wręcz porządny.l, tzn w moim przypadku. A co do latania po koszach, to jak już wypije gorzki płyn to latanie z nim 300m to ostatnie czego chce.
Ziomek jak nie chcesz miec wybuchw to odkrec korek jak wyrzucasz mak.
Proste. Mnie nigdy nie wybuchlo a trzymalem butelki zakręcone i po 3dni
  • 218 / 32 / 0

@Swiety Tomasz Kurcze ciężko mi ocenić bo, majeczkę jak mam to tylko IV :) Ale gdybym miał ocenić, to jedna paczuszka ma około 15-20 mg majki, oczywiście majka podana oralnie. Po dwóch tych małych paczkach momentami czułem się jak kiedys gdy wrzuciłem pół MST 100mg dojapnie.

lol

• 2624 / 245 / 0

@kodeinaddict

to nie mit. troche poprawia, ale nie na tyle, zebys odczul roznice w fazie
  • 203 / 22 / 0

@lol
Skoro różnica jest niewyczuwalna, to po co psuć sobie smak ambrozji. A mit moim zdaniem obalony, bo mit był taki wśród niektórych userów (fakt, że to było dość dawno), że dodanie octu lub kwasku jest wręcz niezbędne do zrobienia działającej przepłuczki.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata