PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

51%
1.Tak.
52
42%
2.Kocham i nienawidzę
42
7%
3.Nie.
7

Liczba głosów: 101

lol

• 2626 / 246 / 0

biedronka nie ma bakadorow tylko bakallino :D

@ZadnyWiedzy

.55 to ma raczej slabe opinie
ja wlasnie te 2 opakowania wczoraj zostawilem.
one zostaly bo to starsza seria

podaj dokladny numer serii

to jest 1903.55
czy 1909.55

a 34 to loteria. sa 34 dzialajace bardzo dobrze, dzialające slabo i nie dzialające wcale.

Te niedzialajace 34 mozna ocenic na oko, ale odroznic slabych od mocnych nie da rady.
  • 36 / 1 / 0

Czy jest jeszcze sens kupowania maku w Polsce? Widzę same negatywne oceny od kilku lat, może warto sprawdzić inne rynki światowe i sprowadzać mak rozprowadzając go użytkownikom hyperreala

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Zmora Berlina – „kokainowe taksówki”. Coraz więcej zgonów

Berlińska policja walczy z „kokainowymi taksówkami”. Liczba samochodów dostarczających narkotyki „na telefon” do domu ciągle rośnie.
  • 57 / 4 / 0

Wystarczy podpytać sklep jakie będzie miał marki w sprzedaży, i ewentualnie importera z jakiego kraju będą nasionka. Można wtedy już planować wyprawy na święta (o ile takie będą).

lol

• 2626 / 246 / 0

dzisiaj 1.3kg .34 - nic nie poczulem
jednym slowem na kilkanascie paczek 34, z czego ze 4 paczki byly mocne, czulem mocną euforię, reszta totalna lipa i zero dzialania.

wydalem jakies 250 zl na te serie, czy warto odpowiedzcie sobie sami.
  • 4 / / 0

Kojarzy ktoś może fresco
09.2020
8H.1909.46
Francja

Czy ktoś próbował albo coś?

Ps
Fresco z francji końcówka .19 nie działa
Użytkownik zbanowany
  • 183 / 17 / 0

15 listopada 2019RobertMacedonczyk pisze:
Czy jest jeszcze sens kupowania maku w Polsce? Widzę same negatywne oceny od kilku lat, może warto sprawdzić inne rynki światowe i sprowadzać mak rozprowadzając go użytkownikom hyperreala
Mógłby się ktoś tym zająć, miałby duże pieniądze na pewno

Myślicie, że psy za taki ruch mogłyby się przyjebac? Przecież sciagalbym tylko mak, nie wiem do czego użytkownikom hyperreala on by służył
  • 57 / 4 / 0

Próbował ktoś tych nowych bakallino z biedronki? Czy to nie ma prawa działać?
  • 43 / 9 / 0

W UK równie chujowa sytuacja. W sklepie jak zapytasz o "poppy sedds" to popatrzą się jak na jakiegoś dałna, a mak głównie jest w Tesco w innych sklepach nie ma. A drugi problem to że do Tesco trzeba często do innych miast zapierdalać. Ale jak się mak pojawi to dobrze nawet zgrzeje, nie jak tutaj.

W ogóle mając do wyboru oxykodon a mak dobrej jakości wybrałbym to drugie. Aczkolwiek ja już rzuciłem nałóg i na dniach chyba wypierdolę resztki oxycontinów do kibla bo za mocno kusi.
Użytkownik zbanowany
  • 183 / 17 / 0

19 listopada 2019twsoul71 pisze:
W UK równie chujowa sytuacja. W sklepie jak zapytasz o "poppy sedds" to popatrzą się jak na jakiegoś dałna, a mak głównie jest w Tesco w innych sklepach nie ma. A drugi problem to że do Tesco trzeba często do innych miast zapierdalać. Ale jak się mak pojawi to dobrze nawet zgrzeje, nie jak tutaj.

W ogóle mając do wyboru oxykodon a mak dobrej jakości wybrałbym to drugie. Aczkolwiek ja już rzuciłem nałóg i na dniach chyba wypierdolę resztki oxycontinów do kibla bo za mocno kusi.
Możesz mi wysłać te oxycontiny jak masz wyrzucać 😂😂😂

lol

• 2626 / 246 / 0

kolo zbanowany i dalej pisze?
@twsoul71 wyrzucisz, a za dwa dni pobiegniesz po nastepne.
daj mnie na przechowanie;-)

zawsze na swieta byl ruch w temacie a teraz nikt juz tu nie pisze, temat umar smiercią naturalną.
ja dzisiaj 16t kody i 800g maku.

grzeje mnie fajnie. tak jak mówię jesli trafi się dobrą paczkę to ten mak jest mocny.
otworzylem dwa bakallandy - jedna paczka smierdzi jak typowy klepacz, mony kłujący zapach, otwieram drugą....bardzo slaby zapach. no więc dalem 500 mocnego i 300 slabego.

z ciekawosci wczoraj sprobowalem tez 54 niebieskiego.
wygrzebałem z kosza butelkę, wszedlem do inwalidzkiego po gorącą wodę, wsypuje, macham, wypijam, zalewam drugi raz, wychodzę i maszeruję po dworze robiąc drugą przepłuczkę %-D

na początku mialem wrazenie, ze ten mak jest bardzo mocny. minelo 10min, banan na twarzy i to po 250?
niestety kolejne 10min i juz zero czegokolwiek. ogolnie zaczynal mi sie lekki skret i wszystko zniknelo, mak byl delikatnie gorzki, wiec cos tam na pewno paca.
na pewno nie jest mocny, ale bardzo slaby chyba tez nie.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 159 uczestników Wejdź na czata