PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

51%
1.Tak.
48
42%
2.Kocham i nienawidzę
40
7%
3.Nie.
7

Liczba głosów: 95

lol

• 2617 / 241 / 0

34
wybralem 34, ale 55 tez wygladaly dobrze. zupelnie inaczej niz 55 w malych,ktore widzialem wczesniej.

Łącznie zuzylem wczoraj 360 kody i 1,5kg maku. Czulem straszna zamule caly dzien. Wcale tego nie lubie, wole maki bardziej euforyczne z mniejsza sedacja. Lubie jak dziala caly dzien w tle, ale nie tak mocno.
  • 51 / 11 / 0

Nie wiem jak te .55, ale .56 w małych opakowaniach właśnie tak działały. Zaleczony skręt i taka dziwna zamuła. Nic poza tym, nawet fazą bym tego nie nazwał.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Rosyjski podwodniak zwolniony za narkotyki

Rosyjskiego oficera-podwodnika zwolniona za używanie narkotyków podczas bojowego rejsu.
  • 565 / 45 / 0

Jak mi przyszlo powiadomienie to przy okazji zapytam. Tez po PST macie jedynie sedacje? Prawie zero euforii, dla mnie juz kodeina daje lepsza euforie. I nie, nie plukalem jakiegos kurwa orfamaka co nie ma mikrograma morfiny, skoro mak sredni, kody nie biore to chyba pora na mocny detoks psychiczny.
  • 2020 / 421 / 154

15 listopada 2019RekreacyjnyHarry pisze:
Tez po PST macie jedynie sedacje?
Po większości sortów mam sporą sedację (nieco przypominającą benzo) i lekką euforię, ale faktycznie mniejszą niż po innych opio. Ciężko mi to porównać z innymi opio, bo PST ma dosyć specyficzny sposób działania. Euforyczne potrafi być, ale fakt, obecne sorty maku idą bardziej w stronę sedacji.

lol

• 2617 / 241 / 0

@Wedrowiec51
15 listopada 2019Wedrowiec51 pisze:
Nie wiem jak te .55, ale .56 w małych opakowaniach właśnie tak działały. Zaleczony skręt i taka dziwna zamuła. Nic poza tym, nawet fazą bym tego nie nazwał.

Wczoraj po tych 360mg kody i 800g maku .34 mialem bardzo dobrą fazę. Spoko euforia, nawet w nogach czulem i zamula na kilka godzin. Pozniej dopłukałem właśnie 700g. Caly dzien na "bombie".

.55 i .56 w małych to gówno. Ja nie czulem po nich zadnej zamuly. Nic po nich nie czulem.
Ale .55 i .56 w duzej paczce wyglądał dobrze

@RekreacyjnyHarry
15 listopada 2019RekreacyjnyHarry pisze:
Jak mi przyszlo powiadomienie to przy okazji zapytam. Tez po PST macie jedynie sedacje? Prawie zero euforii, dla mnie juz kodeina daje lepsza euforie. I nie, nie plukalem jakiegos kurwa orfamaka co nie ma mikrograma morfiny, skoro mak sredni, kody nie biore to chyba pora na mocny detoks psychiczny.
Zalezy od maku. Jak dobry mak to euforia jest bardzo mocna, nieporownywalnie lepsza niz po kodzie.
Ale z 80% makow nie daje dobrej euforii i zawsze tak było. Dlatego zdarza mi sie dorzucac garstkę kody do garści maku.

Wczoraj mnie tak pieknie zrobilo,a dzisiaj 1kg .34 i wielki chuj, nic nie poczułem..
  • 170 / 48 / 0

nie pamiętam dokładnie, ale chyba duże .55 jest dość chujowe, coś tam czuć ale naprawdę bardzo słabiutko
  • 57 / 4 / 0

Ktoś coś wie co na święta się szykuje? Dzwonił ktoś do sprzedawców-importerów?
  • 1858 / 193 / 1

Tak, ja dzwoniłem do biedronki. Pytałem, czy w tym roku bakadory będą dobrze klepac, idioto.
  • 51 / 11 / 0

W Biedronkach dzisiaj widziałem nowe Bakadory z Czech, ale wyglądały tak chujowo, że nie wierzę, że to mogłoby choć trochę poklepać.
  • 16 / 2 / 0

Oj moi drodzy, jestem w takim razie zawiedziony! Byłem w dużym Carrefourze w Warszawie i zobaczyłem piękne stoisko z bakaliami a w nim na środku mak! Odpalilem szybko makfindera i zobaczyłem, że 55 ma fajne opinie i wziąłem; szczególnie że były ich tylko dwa opakowania a tego 55 wielkie kartony, więc stwierdziłem ze cpuny wiedza co dobre i juz prawie wykupiły. :)))
No nic, spróbuję, dam znać, mam nadzieję, że się zaskoczę. Nie mam tolerancji na opiaty, więc niech trzepnie!
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata