PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

47%
1.Tak.
67
43%
2.Kocham i nienawidzę
61
10%
3.Nie.
14

Liczba głosów: 142

• 615 / 49 / 0

A pomyśleć, że ludzie kiedyś schodzili z dawek 2kg maku na 900mg kody..
  • 70 / 20 / 0

Patrzcie jakie złoto znalazłem podczas wycieczki do Warszawy i to zupełnym przypadkiem. Helcom 023 Hiszpania, data 01.2019 :D Leżały sobie 3 paczki jak gdyby nigdy nic w jednym z Carfów, aż nie mogłem uwierzyć własnym oczom.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Ogromna plantacja konopi ukryta była pod halą

Z szacunków śledczych wynika, że z plantacji po wysuszeniu można byłoby uzyskać niemal co miesiąc 10 kg marihuany. Podczas
  • 162 / 9 / 0

Ja to po przygodzie z makiem mam tak, że koda na mnie nie działa nawet w o wiele wyższych ilościach niż wyjściowe (albo działa tak na 10 minut), dopiero tak po miesiącu odstawki i całkowitej czystości działa normalnie tak, jak powinna. Dlatego jak ktoś chce sobie poświrować z makiem, a później wrócić do kody, to niech się zastanowi dziesięć razy, bo to nie musi być takie łatwe. I zalety typu dłuższe działanie może są kuszące, ale trzeba też pamiętać, że 1) obecne maki są zazwyczaj mniej euforyczne niż koda 2)znalezienie ich wymaga dużo czasu, determinacji i mocnych nerwów
  • 14 / 8 / 0

Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o PST,bo piłem je przed chwilą 3 raz w życiu,ALE,kierując się opisami wydaje mi się że trafiłem spoko mak.Przepłukałem 1kg - 2x 0,25 Bakallanda(0.3 2020 .28 Czeh) i 2x 0.25 Fresco(10.2020 .29 Francja),co do Bakallanda to coś jest,ale lipny,za to ten Fresco,ze stokroty,po smaku i kolorze wydaje się klepek.Wiadomo pewnie nie jak z tych waszych mocarzy, ale jeśli faza wejdzie jak należy (parę dni przerwy od opio,po ciągu 300-450 kody zamiennie z 200 Tramalu) to znaczy że chyba się nadaje więc zielone światło,chociaż wiem że zaspokoić gusta takich smakoszy nie jest łatwo,no nic,życzę sobie i wam opio zaspokojenia
  • 185 / 53 / 0

Masz rację. Po dwóch testach doszedłem do wniosku, że Fresco .29 jest może nawet odrobinę lepszy od świeżego Kerfa .53. Jednak strasznie mnie po tym maku bolała głowa, być może to jakaś osobnicza reakcja.

lol

• 2631 / 249 / 0

@wilk22pl

a jakie maki plukales? to bede wiedzial czego nie probowac
wilku mnie koda w ogole nie robi,a 1kg 34 poczulem i to nawet fajnie

@KrwawyJanek69

jak trafisz cos lepszego to tak, popaca

@Kadirbaj
najlepiej daj znac w ciagu,bo po kilku dniach przerwy tolerka jest zerowa
  • 185 / 53 / 0

@lol niewiele, w zasadzie tylko francuzy lub maki, o których pisano tutaj, że działają. możesz poszukać w carrefour nowego francuskiego .53, działa lepiej niż 300-450mg kody na mnie no i znacznie dłużej, tylko ten cholerny łeb mi rozsadza! Fresco .29 nowe też działa okej, podejrzewam nawet że to jest to samo ziarno co ten .53, ponieważ płukałem 0,5kg jednego i drugiego i nie czułem różnicy w smaku. poza tym u mnie pustka, nie licząc małych baka .56 w Auchan, których nawet nie mam ochoty testować. powodzenia!

lol

• 2631 / 249 / 0

@wilk22pl
Ale co to znaczy, ze dziala lepiej, KOLEŚ? %-D
500gramow? 1,5kilo? co do tego kerfa spytalem wczoraj Wedrownego o ten mak to mi napisal, ze to szajs jest i ze gorszy od najslabszych helcomow.
Jak go widzialem w sklepie to wyglądał bardzo biednie. I cena do tego 9zl, pogięło.

Dzisiejszy poranny posiłek jaki podałem gościom w moim *** Atelier. Byli bardzo zadowoleni, az pytali o dokładkę.

Amuse-bouche (czekadełko) :
Przystawka z masy tabletkowej

Lunch :
Makowa zalewajka z krabem

Okraszone winem Barolo z Piemontu

16tab kody i z 800g maku, taka lekka fazka.
Dokupie pare paczek,zeby miec z 10 i ze 4 sobie zostawie na jakis dzien swiateczny i sylwestra.
Nie ma nic lepszego niz zarzucic maczek polazic po dworze i przywitac nowy rok na bani. Tak na co dzien to juz tylko jak ktos jest milionerem. No albo złodziejem %-D
bo gdzie nie widze to oznaczenia na maku z inwentaryzacji. Kradną kurwy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 57 / 4 / 0

Kresto z krotkim terminem waznosci wrzucone do osiedlowego sklepu, 600g wyplukane w mleku, z dodatkiem czekolady, szafranu i wanilii dobrze robi osobe bez tolerki.
  • 70 / 20 / 0

@lol
Co to za Bakallandy płuczesz lolek?
Ja dzisiaj dorwałem 5 paczek tureckiej Fiesty, może uda się uzyskać złudzenie jakiejś gówno-fazy po tym :P
@adstrun
Chyba za dużo bieluniu...
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 427 uczestników Wejdź na czata