PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
108
42%
2.Kocham i nienawidzę
100
12%
3.Nie.
29

Liczba głosów: 237

sja

• 33 / 1 / 0

edit: ten rolmak jednak chyba działa, dość długo się wkrecał więc straciłem nadzieje i wrzuciłem kode, ale póxniej się rozkręcił nawet fajnie. Dzis sprawdze jeszcze raz juz bez dorzucania.
  • 332 / 72 / 0

Oczywiście, że działa. Nie ma jednak sensu wrzucać mniej niż 1 kg, bo to słabe ziarno jest. Mocą porównywalny z Bakalnussem, chociaż prawdopodobnie odrobinę lepszy od niego. Biorę opiaty od czterech lat i mnie ładnie grzeje, tylko, że ja często robię przerwy kompletnie na sucho. Jak ktoś ćpa silne opio, to podejrzewam, że zadowolony nie będzie.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Białystok: Na policjanta spadł „deszcz narkotyków”

Białostoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli ponad 330 gramów środków odurzających. 43-latek usłyszał już zarzut. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
  • 3633 / 442 / 0

Tego Bakallnusa kiedyś pròbowałem i wejście miał jak kodeina, ale potem zamiast się rozkręcać to wielkie null. Dlatego każde poròwnanie do tego produktu raczej zniechęca do testòw. Ciekawe jak zbiory maku we Francji i Hiszpani. Czy mamy szanse na ichniejsze produkty.
  • 335 / 27 / 0

Raczej lipa. Susza jeszcze gorsza, niż rok temu, a jak wiemy, to było przyczyną braku ziaren i wyższych cen.
  • 3633 / 442 / 0

To niech kuwa podlewają konewką? Co roku wpłacamy na resort maku kupe kasy. Suszato czyja wina?_NWO miesza w klimacie, ich cel to depopulyzacja ludności, a wiadomix, że jak przerzucim się na mocniejsze opio i inne drogi podania to szybciej nas wykończą. Masoństwo ebane.
Użytkownik nieaktywny
  • 191 / 12 / 0

Tak swoją drogą to dobrego, ale takiego naprawdę dobrego PST to nie piłem od 2012 roku, a był to wtedy Bakalland 0,5 kg Czechy, wypiłem w lesie i miałem jechać do stolicy pociągiem, prace załatwiać. Już na peronie takie noody mnie zaczęły łapać, że małolaty z na przeciwka to chyba ze mnie miały taką beke %-D
W pociągu, to po prostu odleciałem :korposzczur:
Ale niestety po tamtych czasach już nic porównywalnego ( może te najlepsze partie Helcyon Hiszpan) nie było, i raczej nie zanosi się na to by było :płacz: :płacz:

sja

• 33 / 1 / 0

Kurcze przepłynąłem 1,6 i działania jest na tyle słabe że zastanawiam się czy jest w ogóle, może te Czechy jednak to inne serie?

---------------------

Niestety, u mnie ten Czech nie działa, dorzuciłem jeszcze 2 paki, więc po 2,4 raczej bym poczuł coś, a tu kompletnie nic. Albo masz inną serie albo to francuz bo te rolmaki są też z dr

Scalono. taurinnn
  • 39 / 3 / 0

Do jakich sieciówek wrzucono te baka 78 o, których mowa w makfinderze ?
  • 185 / 13 / 0

Nie wrzucono, to chyba była jednorazowa dorzutka
  • 591 / 102 / 2

mak na wagę z LeClerc- wyjątkowo czysty, nie działa.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1214 uczestników Wejdź na czata