PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

43%
1.Tak.
12
50%
2.Kocham i nienawidzę
14
7%
3.Nie.
2

Liczba głosów: 28

• 245 / 35 / 0

nie wiem, jak gdzie indziej, ale u mnie fresco są w cieciach Frac, Delikatesy Centrum i chyba w Stokrotkach
  • 105 / 11 / 0

swego czasu w niektórych Lewiatanach spotykałem, ale częściej można tam było wyrwać bake

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Zmarła na imprezie. Kolega nagrywał jej konanie telefonem

Tragedia wydarzyła się rok temu w Mirowszczyźnie koło Rudnik. Po zażyciu narkotyków na imprezie zmarła 33-letnia Agnieszka. Jej towarzysz Marcin Z. zamiast udzielić koleżance pomocy, nagrywał jej konanie telefonem. Usłyszał zarzuty.
  • 147 / 13 / 0

Sklepy Prim

lol

• 2498 / 209 / 0

09 lipca 2019WrakCzlowieka pisze:
Nie śmiech na sali, oni mają (albo raczej mieli?) mak kilka razy mocniejszy od naszego. Waląc 1-1,5kg nie jeden by zszedł.

@WrakCzlowieka

No weź przemyśl co napisałeś %-D Napisałeś tak jakby było oczywistym, że mak ze sklepu służy do ćpania %-D
"To do cpania, a poza tym mocny towar, zapakujemy w małe paczki" %-D

Z drugiej strony, oni tam nawet nie wiedzą co to makowiec, wiec moze dlatego taka mala gramatura.

@skandal
09 lipca 2019skandal pisze:
Generalnie mak kosztuje 90p-95p za 100g. Czyli ok 4.50 zł.
Wydaje się drogo, jednak licząc realnie, po zarobkach to wychodzi bardzo ok.

To jest bardzo tanio. Przeciez w Polsce kosztuje tyle samo (250g 8-11zł)
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 64 / 0

UP Mi się bardzo spodobał Twój tok myślenia :) Powinni podzielić półki, zależnie od experience.
Początkujący 100g, średnio zaawansowani 500g a najmocniej uzaleznieni 2kg i gratis 20mg diazepamu :)

Panie lol, racja że bardzo tanio. W szczególności gdy popatrzysz na zarobki. Ja kupując nawet ponad kilogram dziennie, nie odczuwalem tego w kwestii finansów. Wręcz odwrotnie, więcej zarabiałem bo byłem w stanie dłużej pracować haha
Nie pomyślałem że w Pl przecież kosztuje tyle samo lylub nawet więcej czasami.

Gramatura taka bo używają tego tylko do posypywania pieczywa.
Nikt nawet nie kojarzy wypieków na słodko a gdy opowiedzialem Szkotce o makówkach (Śląski deser wigilijny) to zobaczyłem jedynie wyraz obrzydzenie na jej twarzy :)

Zaklinam Cie makowy Bogu o powrót mocnego ziarna!!!
Obiecuję że nigdy nie będę miał myśli o skończeniu czy zbijaniu tolerki!
Tylko wróć do Nas...
  • 147 / 13 / 0

Udało mi się znaleźć Fresco klepiace 5e.costam17, chyba ostatnie sensowe PST, które w ilości 1'5 kg działa przyzwoicie. Z dość krótko data. Ja to polecam na lekkie grzanie. Przy tej suszy daje rade. Polecam
  • 245 / 24 / 0

Śledzę ten wątek odkąd chcę spróbować PST ale niestety u mnie w okolicy ciężko o klepacze, tak wnioskuję :C
Co prawda od miesiąca nie wychodziłam z domu, więc jak wyjdę to zrobię polowanie na mak. Podałby ktoś jakiegoś klepacza za którym warto pojeździć po okolicy? Może być na priv. Dziękuję
  • 105 / 11 / 0

no to nieźle śledzisz wątek
12 lipca 2019skandal pisze:
11 lipca 2019OdwiertKorzenny pisze:
dajcie na PW jakigoś klepacza
dziena
Nie wiem z jakiej części Polski jesteś ale aktualnie najbliżej ile najbardziej opłacalne bedzie w okolicach rozwalonego mostu przy skrzyzowaniu w centrum miasta.
Oczywiście mam na myśli Kabul, Afganistan.

Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu to byś wiedział że w tej chwili nie ma nic wartego uwagi.

PS. Gdyby nie było aż tak niebezpiecznie, to myślę że już byśmy zbierali ekipę na wyjazd. Oczywiście w celu konsumpcji na miejscu :)
dwie strony temu, eh
  • 67 / 2 / 0

Biorę kodę 5 lat - ciągi maks kilka dni ale stało sieę : Ostatnio już nie robi mnie koda ( co prawda ostatnie kilka razy najpierw wrzucałem klony albo lorka dawka 6mg klona 5-7,5lorka - co mogło psuć fazę) ale nawet na trzeźwo 600mg już mnie nie odpręża mogę bez hydroksyzyny, bez świądu iść do baru, pić i gadać i zero magii :(
Jak zabrać się za PST? w sensie z dawkowaniem? Zrobić przepłuczkę czy jak radzicie? Ile tego maku na 1szy raz? ( próbowałem 2 razy morfiny, dość sporo tramadolu, butyr-fentanyl i buprenorfinę z opio ale raczej słaby zawodnik jestem)

Zrobiłbym np. najpierw wersję light żeby się sprawdzić
dalej taką już grzejącą i następnie taką milutką jak morfina i.m.
  • 1652 / 149 / 1

Tej, wiara-
Nussland z AUSTRALII ktoś już widział?!
U mnie w sklepie lezy i czerni się kolorem ziaren... Ja pierdole żeby z antypodów mak ściągać?!
Proszę o odp. z funkcja mention
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata