PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

49%
1.Tak.
32
46%
2.Kocham i nienawidzę
30
5%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 65

• 202 / 25 / 0

@Survivor mylisz serie, "duże .56" to było 1810.56 opakowanie 500g, dobry maczek, natomiast "małe .56" to jest 1902.56 opakowanie 250g, marne ziarna.

Tak ogólnie to te nowe francuzy, 1902.56 i 1903.55, to wg mnie jest ten sam syfiasty mak co we Fresco, np w 5E.1811.16, ponieważ bakallandy francuskie nigdy nie były tak bardzo zasypane czerwonymi ziarnami i różnym syfem roślinnym, resztkami główki itp, a właśnie Fresco francuskie tak wygląda. Druga sprawa jest taka - skąd nagle by Bakalland wziął nowy rzut francuzów na święta, skoro dobre maczywa francji skończyły się na seriach z oznaczeniem 1810.xx czyli były pakowane aż w październiku.

Czyli moja teoria to Bakalland potrzebował maku francuskiego na święta Wielkiej Nocy (bo wiedzą ze napis Francja na paczce gwarantuje dobra sprzedaż), a więc wzięli mak przeznaczony pod markę Fresco i go przepakowali w żółte paczki głównej marki, bo mogą w ten sposób zarobić 2-3x więcej.

Dlatego nowe francuzy baka są takie słabe, dlatego do jako takiego minimalnego poczucia fazy potrzebne jest 1,5-2kg, identycznie jak w słabiutkich nieklepaczach francuskich z fresco.
Nie oznacza to żadnych zmian w przepisach ani innych teorii ze nagle francja nir bedzie juz działać, bo to po prostu inny mak, inny hodowca/producent, niż ten który normalnie był w baka. Pewnie w sierpniu typowy klepacz francuski wróci do baka, wraz ze zbiorami u normalnego dostawcy.

Tl;dr - baka 1902.56/1903.55 === ziarna fresco
Generalnie to juz turasy są lepsze od tego maku, bo turasy 1kg+ są nawet ok, tak na 2/10, a ten baka/fresco dopiero od 2kg+ jest 2/10
  • 529 / 136 / 0

To ma sens. I nie chodzi tylko o sprzedanie tego samego za wyższą cenę, ale też o to, że mało sklepów zamawia markę Fresco, a sporo Bakalland. W ten sposób sklepy nie muszą wprowadzać zmian w tym, jakie marki zamawiają. Oczywiście wyższa cena za paczkę to niby większy zysk dla firmy, ale biorąc pod uwagę nieudane zbiory, strasznie drogie ceny już na etapie skupu, to wydaje mi się że takie firmy muszą zysk robić na innych produktach, a co do maku to głównie chyba mieć go w ofercie, bo takiemu producentowi nie wypada niw mieć...

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Johns Hopkins uruchamia Centrum Badań nad Psychodelikami i Świadomością

Placówka skupiająca się na poszukiwaniu metod leczenia zaburzeń psychicznych przy użyciu środków psychodelicznych będzie pierwszą tego typu w Stanach Zjednoczonych.

NDA

• 4 / / 0

AGA HOLTEX 105/07 03.2020 - coś niby czuć na granicy placebo, ale nogi przestały boleć.

Kerf zielony - 8h.1901.83 - dupa słodkie aż mdli.

Bakallino 03.2020 07014 - ogólne zamotanie, ale raczej też pudło.

Kresto v190 - niby gorzkawe a nic a nic.

Wszystko Czechy.

Ktoś coś jest w stanie powiedzieć o kresto v967 v169 które to można obecnie spotkać ?
  • 5 / / 0

15 kwietnia 2019NDA pisze:
Ktoś coś jest w stanie powiedzieć o kresto v967 v169 które to można obecnie spotkać ?
v169 nie daje żadnych efektów, ogólnie to chyba wydawanie obecnie pieniędzy na mak kresto to wyrzucanie pieniędzy w błoto

lol

• 2521 / 218 / 0

@IvoPartisan
10 kwietnia 2019IvoPartisan pisze:
Nie rozumiem skąd te informacje o działaniu tureckiego maku, przecież on jest tam zbierany tak: https://pawelwronski.blog/2018/10/08/fr ... ashaselli/
bez użycia kombajnu i nie ma możliwości zanieczyszczenia ziaren wypływającym z pociętych makówek opium. Widocznie muszą działać inne alkaloidy zawarte w nasionach, ale najważniejszego - morfiny, tam nie ma.
Tak to sobie mogą zbierać na małych poletkach. Oni tam sprawdzają czy makówki nie są pocięte, nie słyszałem, żeby kombajny były zabronione. Nie miałoby to żadnego uzasadnienia.
Jak kombajn zbiera to morfina będzie tak jak we wszystkich nieoczyszczonych makach, które kupujemy.
Zresztą, nawet jak zbierają ludzie to też trochę morfiny może być. Zależy jak zbierają, ile jest maku w torebce, jak to potem przechowują, szkodniki itd. No wiele rzeczy ma wplyw.

10 kwietnia 2019180 pisze:
A czy nie idzie zrobić przepluczke z naprawdę dużej ilości tych szajsowych maków i później zredukować ilość wody żeby nie było hektolitrów. Ponoć ktoś z tego forum redukował wodę, gdzieś czytałem posty o tym.
kolego jeśli chcesz przejebać całe swoje kieszonkowe i czekać 10h to tak, można %-D

15 kwietnia 2019liltracy pisze:
ja plukalem male baka .56 w ilosci 2x 250g, ten mak to jest cos typu 10 min troche milego wchodzenia w nogi po czym nic juz sie nie czuje, nawet tego uczucia w nogach. co najwyzej jak sie skupisz to zauwazysz jakas sedacje, ale tak minimalnie, nie warto ogolem. mak ostatni raz plukalem pare msc temu wiec.. ten mak ocenilbym na 0,1/10
nie wiem jak to mozliwe, piszesz wjezdza na nogi, a oceniasz na zero.
u mnie jak wjezdza na nogi to zawsze oznacza to mocarza i konkret euforię.

@skunk_z
Tak ogólnie to te nowe francuzy, 1902.56 i 1903.55, to wg mnie jest ten sam syfiasty mak co we Fresco, np w 5E.1811.16, ponieważ bakallandy francuskie nigdy nie były tak bardzo zasypane czerwonymi ziarnami i różnym syfem roślinnym, resztkami główki itp, a właśnie Fresco francuskie tak wygląda. Druga sprawa jest taka - skąd nagle by Bakalland wziął nowy rzut francuzów na święta, skoro dobre maczywa francji skończyły się na seriach z oznaczeniem 1810.xx czyli były pakowane aż w październiku.

skunek ja jak oglądałem te nowe 56 [małe paczki] to w ogole nie było w nich czerwonych nasion.
wyglądały średnio, ale nie tak zeby nieklepacz. dosyc jasne cos jak te gorsze 89
  • 334 / 37 / 0

Turcja to piękny kraj :extasy: , mak się tam uprawia ponad 2000 lat, małe dawki opium w porannej herbacie potrafią uśmierzyć ból zęba oraz ożywić człowieka na cały dzień :extasy: , małe dawki opium podaje się dzieciom na uspokojenie. W Turcji jest bardzo pożyteczny przesąd, który mówi, że zbyt duże dawki opium utrudniają spłodzenie męskiego potomka :extasy: . Po reformie uprawy maku w 1972 roku, jednym z przepisów był ten, który mówi że pozwolenia na uprawę maku udziela się tylko dla stosunkowo niewielkich ale licznych areałów, tak by rodziny tureckich biednych chłopów miały z czego żyć. W praktyce eliminuje to użycie kombajnu do zbiorów, ręczne zbiór nie zanieczyszcza ziaren, lub robi to w sposób nieznaczny.
  • 29 / 3 / 0

OK, stestowałem tego .56 o którym yak głośno w ilości 1KG bo nie spodziewałem się niczego zbyt mocnego mimo że mniej niż 300mg kody robi dobrze, i stwierdzam że ten mak jest kijowy. Tak krytykowane przez wszystkich turasy od Bakalnussa znacznie przyjemniej działały w tej samej ilości od tego francuza, w sumie to ich mi brakuje bo te turasy dla mnie miały naprawdę fajne działanie :(
  • 334 / 37 / 0

Hej misiaczki, jak ktoś jest bardzo zdesperowany, to chciałem przypomnieć że dobry mak można kupić u straganowej baby na targu w Czechach.
  • 73 / 3 / 0

^up Jakieś szczegóły? :D
  • 334 / 37 / 0

A jakie to szczegóły potrzebne? Siadasz w auto, jedziesz do Czech, idziesz na bazar gdzie sprzedają płody rolne i kupujesz mak na wagę . Pisano tu już pozytywna recenzje z takich zakupów.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata