PACZKA ZATRZYMANA

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Posty: 30 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2017
  • 27 / / 0

Tak czesto zatrzymuja paczki wewnatrzkrajowe czy z zza granicy zamawiacie?
Rejestracja: 2015
  • 136 / / 0

Narazie nic , ja siedze za granica, rodzice nie dzwonili ze jakies wezwanie przyszło. Bylo tam tylko 12tabsow flualpry takze moze to wyjebali poprostu... kto wie

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Zobacz gdzie przemytnicy chowają narkotyki. Z psim nosem ciężko wygrać

Nie zapalił jointa w Polsce 23-letni Ukrainiec, który w podroż zabrał marihuanę i ukrył ją w dezodorancie. Ale świetnym węchem wykazała się Idea, pies szkolony przez Straż Graniczną do wykrywania narkotyków, która bez pudła znalazła marihuanę w bagażu młodego mężczyzny.
Rejestracja: 2015
  • 136 / / 0

22 czerwca 2018DexPL pisze:
Koleś z Inpostu to sobie może... Co to w ogóle za prośba?
Skoro przejęli Twoją przesyłkę, którą zamawiałeś na Siebie, na swój adres, to tak czy siak jakieś pismo dostaniesz i skoro nie ma Ciebie w PL, to dzielnicowy lub inny kulson przyjdzie do domu spisać notatkę gdzie jesteś, czemu nie odbierasz i nie stawiasz się na wezwania itd. Także nic to nie zmieni w kwestii rodziny. Najlepiej jak dostaniesz nagłej amnezji, zapomnisz o wszystkim, lub bedziesz miał wyraźne problemy z kojarzeniem...
zamawialem na paczkomat i że to faktycznie ja moga dojsc po nr telefonu jedynie chyba...
Rejestracja: 2018
  • 164 / 6 / 0

Czyli w koncu wypowie sie ktos kompetentny, co w sytuacji, gdy zamawialismy zalozmy nie wiem trojmian, ktory w sumie nie wiem czy jest nadal legalny, paczke przejeli z Twoimi danymi, i masz wezwanie. Co mowic?
Rejestracja: 2012
  • 753 / 78 / 0

Jeśli nie zamawiałeś ze swojego komputera lub masz go świetnie zabezpieczony i korzystasz z tora, vpn i jeszcze kolejnych zabezpieczeń, to możesz w ogóle wyprzeć się, że cokolwiek zamawiałeś (ktoś zrobił kawał, nie wiesz kto), ale musisz przy tym być pewnym, że nie namierzą przelewu, konta lub nie zidentyfikują twojego pisma na dokumencie przelewu na poczcie. Przede wszystkim jeśli zamawiałeś z kimś, to tego NIE WOLNO mówić (bo będzie zarzut o udzielanie).
Rejestracja: 2018
  • 1225 / 57 / 0

Mam pytanie. Kiedyś zamówiłem 5g pewnej substancji i po prostu nie doszła do mnie. W trackingu zatrzymała się w Niemczech. Mogę mieć jakieś problemy?
Rejestracja: 2020
  • 18 / / 0

A podawałeś swoje dane? Czy z darknetu zamawiałeś
Rejestracja: 2020
  • 56 / 5 / 0

@Demis
Wariant optymistyczny - po prostu się zawieruszyła, albo kurier wiedział że w tym są dragi i ojebał paczkę. Ponoć się zdarza.
Wariant pesymistyczny - niemieckie psy wyniuchały temat i przesyłają namiary do polskich psów, i będziesz mieć rano wjazd na chatę.
Wariant paranoidalny - paczka puszczona dalej, informacja smsem że czeka na poczcie, idziesz, i w momencie odbioru at-ki cię dojebią (żart, paranoidalny i mało śmieszny)

Żeby być bezpiecznym, możesz wszystko na kilka miesięcy wyjebać z chaty co by wskazywało że wiesz co to dragi (czyli inne dragi, wagi, bonga, strzykawki,...).
A jak paczkę przyniosą gliniarze, to nic nie wiesz, Ty tego nie zamawiałeś, pewnie ten chuj spod piątki to zamówił w Twoim imieniu bo to chuj. (oczywiście jak robiłeś przelew, i sprawdzałeś tracking to trochę słabiej, ale jeśli to 5g marychy, to raczej nikt by nie będzie się bawił w sprawdzenie twocih przelewów czy tym bardziej jaki estrony odwiedziałeś).
Rejestracja: 2018
  • 1225 / 57 / 0

Wszystko na moje dane. Wiem, głupota. Ale wszystko było rok temu. Więc trochę czasu minęło. Myślę, że wariant pesymistyczny odpada.

Po jakimś czasie przyszedł list z Niemiec, na mój adres ale na nazwisko sąsiadki. Nie wiem czy to przypadek i o to chodziło, czy w ogóle o co innego :)
Rejestracja: 2014
  • 8899 / 1204 / 0

A w tym liście co było? : )
Posty: 30 Strona 3 z 3
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości