<< Outdoor 2018 >> HajpiHajp :)

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 377 / 41 / 0

Nie
  • 6170 / 671 / 0

Zagrożenie pleśnią jest dopiero w zaawansowanej fazie kwitnienia.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Celem bossa z branży dopalaczy był nie tylko Ziobro

Oprócz pozbycia się ministra, który stanął na przeszkodzie nielegalnym interesom, Jan S. miał planować zemstę także na trzech policjantach, którzy rozbili jego grupę przestępczą.
  • 849 / 39 / 0

Dodam od siebie, że jakby ta walka z pleśnią - warto zacząć od JUŻ
Warto się zaopatrzyc w środki przeciw pleśni
  • 302 / 22 / 0

Pleśń największy wróg (no oprócz złodzieji i zwierzaków). Co roku około 15- 20% plonu idzie mi się jebać przez pleśń. Z tym że wcześniej uprawiałem na dużą skale, nie było czasu ani możliwości żęby zabezpieczyć rośliny przed pleśnią. W tym roku mam skromną uprawę to się tym zajmę ;). Zeszły rok to w ogóle był tragiczny przez te opady we wrześniu.
Na szczęście podzia się polepszyła i na razie ma być ok. Oby na kwitnienie dopisało słońce.
  • 6170 / 671 / 0

Przez pleśń tracisz 15% plonów, przez złodziei 100% : ) Czy jest jakiś oprysk przeciwko złodziejom? : D

Pamiętam, jak w zeszłym sezonie biegałem na spot we wrześniu i spryskiwałem jakąś zawiesiną. Pleśni nie było, ale skończyło się, jak się skończyło...
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 4 / 0

Jakiś znawca może się wypowiedzieć, kiedy finito ?
  • 2766 / 246 / 0

w sensie kiedy będą gotowe do ścinki ?
  • 6170 / 671 / 0

Panie - nawet nie napisałeś, co uprawiasz... (albo ja nie znalazłem).
Jeśli to pełnosezonowe odmiany, to przełom września i października.
Finito może być wcześniej, jeśli trafisz na złodziei lub mundurowych (a raczej oni na Twoją uprawę).
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 4 / 0

Ah, nie wczytało się i lipa. Auto, po czym poznać że jest już gotowe ? Bialy nalot się pojawił (nie pleśń).
  • 377 / 41 / 0

Preciki na kwiatach powinny sie lekko zaczac brazowic
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata