Ecstasy - Opisy Piguł vol. II- REGULAMIN w 1 poscie

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 308 / 25 / 0

29 lipca 2020lokosik pisze:
24 lipca 2020posluchajmnie pisze:
Nie mogę nigdzie znaleźć info , mam dwa rodzaje.
1) Fioletowe Givenchy z przedziałka , nabite 250 mg , kształt : kwadrat
2) Czerwony Jurassic Park - przedziałka, brak info o mocy
Obie wyglądają dobrze, są zbite, nie krusz się.
Postaram się wrzucić fotki później.
Dokładnie te 2 rodzaje widziałem w jednej aukcji w darknecie. Wszystkie (parenaście) opini było pozytywnych.
jedne i drugie to okolice 250mg, bez tolerancji radzę zacząć od połowy bo cała może wygiąć za mocno:)
tak samo reapery mają w sobie deklarowaną zawartość, radzę uważać z nimi i nie jesc w calosci
  • 42 / 11 / 0

Nazwa:Jurassic
Kolor: mocny róż
Kształt: logo Jurassic Park
Logo: Jurassic Park
Gdzie kupione: Krainy tysiąca jezior
Kiedy kupione: lipiec 2020
Sposób przyjęcia: oral
Cechy -wykonanie bardzo dobre, wyraźny emblemat, nie kruszy się w samarce
Opis działania: Testerem nie byłem ja , ale stwierdzam ,ze wrzucenie całości dla średnio zaawansowanego gracza to dobre 2,5 h wykręconego ryja :) Marquis - ok .
Ocena działania: 9/10

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Handlarz dopalaczami oskarżony o podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry

Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu handlarzowi dopalaczami Janowi S. - poinformowała Prokuratura Krajowa. Mężczyzna jest oskarżony o m.in. podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami.
  • 55 / 4 / 0

Opis
Nazwa: AMG
Kolor: Zielony
Kształt: Prostokąt
Logo: Napis/logo AMG z dwóch stron, bez podziałki
Gdzie kupione: WLKP
Kiedy kupione: Czerwiec
Sposób przyjęcia: Oral
Opis działania: Wrzucona cała piksa wchodziła dosyć długo, około godziny w towarzystwie całkiem sporego bodyload'u objawiającego się nudnościami. Po instalacji ogromne ciepło, pot na karku i dłoniach. Świetny odbiór muzyki, podbite kolory, szczęście i radość, lekkie problemy z koordynacją, rozmazany obraz. Po 2,5h dorzutka jeszcze jednej, tutaj już ledwie opanowany odruch wymiotny. Dorzutka spotęgowała wcześniejsze efekty, doszło jeszcze do lekkich omamów - rozmazujące się twarze, przemieszczenia i nakładanie się na siebie przedmiotów. Całkiem wyraźne CEVy też sie pojawiły. Faza poszła w stronę bardziej kanapowej. Zejście przyjemne, spanie w normie. Następny dzień normalny, brak zwały.
Ocena działania: 9/10
Dodatkowe komentarze: Piksa bez dodatków, według netu `150mg MDMA. Jeść po całej, przed tripem właściwym sprawdzałem jedząć pół. Połowka to za mało.
  • 2 / / 0

Nazwa: Philip Plain
Kolor: pomarańczowy
Kształt: sześciokąt foremny
Logo: czacha, a na rewersie PP
Gdzie kupione: dolnośląskie
Kiedy kupione: miesiąc temu
Sposób przyjęcia: klasyczny
Opis działania: euforyczna, lekko stymulująca
Ocena działania: wg mnie od jakiegoś czasu jeden z lepszych sortów
Dodatkowe komentarze: z alkoholem poczułem zwiększone działanie w stosunku do zażycia na czysto
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata