Jakie benzodiazepiny są najlepsze rekreacyjnie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 159 / 17 / 0

Do SSRI dr podłączył alprazolam 1mg. Biorę sobie raz na tydzień albo jak jest ponadstandardowy stres to leczniczo. Dzisiaj właśnie po 8 dniowej przerwie przyjąłem 1mg o 11:00, oraz 1 mg dorzuciłem o 13 i bardzo miło działa, przyjemne rozleniwienie, problemy nieodczuwalne, co chwilę kawka i jest si.
  • 1468 / 123 / 0

Mialem pewnego czasu Bromazepam ale jakoś nie " czułem " go ..ale alpra jak najbardziej , diazepam w ampolkach jest tez spoko :)

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

W Krakowie powstaje DROP-UP, czyli hostel readaptacyjny dla osób wychodzących z uzależnienia

W ramach Zintegrowanego Centrum Redukcji Szkód przy ul. Krakowskiej 19 niebawem powstanie hostel readaptacyjny dla osób bezdomnych podejmujących leczenie ambulatoryjne.
  • 32 / 3 / 0

według mnie najlepsze działanie rekreacyjne ma alpra
jednakże jest to tylko moje zdanie i rozumiem jeżeli ktoś się z nim nie zgodzi
  • 25 / 1 / 0

alpra + mj mmm... Chociaż pamiętam jak miałem swojego czasu etizolam, mix z mj to była dla mnie baśniowa podróż za każdym razem, najgorzej że często potrafiłem dostawać amnezji - pamiętałem że było fajnie ale nie pamiętałem dlaczego :D Chociaż jak paliłem z kimś i mi ktoś opowiadał to potrafiłem sobie przypomnieć
  • 56 / 7 / 0

No akurat alprazolam + marihuana to zajebiste połączenie, podpisuje się pod zdaniem posta wyżej.

A co do tematu, ja wolę ogólnie apteczne rzeczy, najlepsza alpra rekreacyjnie, lub z RC do czego nie zachęcam flualpra.
  • 1468 / 123 / 0

alpra + midazolam to jest cos pięknego ❤ tym bardziej jak midas IV
  • 5 / 1 / 0

Dla mnie największy potencjał rekreacyjny ma klasyczna alpra i eti
  • 175 / 24 / 0

1. Bromek/klon
2. alpra/diazepam
3. klon

kurwa sobotnia noc a człowiek musi siedzieć w chałupie przez jebane choróbsko. Dobrze ze mam psa do towarzystwa.

klonazepam dwa razy bo zależy o jaka rekreacje chodzi. Taką w klapeczkach przy basenie i wolne od pracy, czy taka ze musimy iść na te 8 godzin i dopiero następuje owa rekreacja.
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata