Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8275 • Strona 809 z 828
  • 196 / 12 / 0
Awatar użytkownika

Czy sprzedaż więcej niż 150mg substancji czynnej (np. thiocodin + antidol po jednej paczce) jest uwarunkowane decyzją farmaceuty, czy tak jak w przypadku zamówień na stronie, wyskakuje im komunikat, że nie dzienny zakup nie może przekraczać jednej paczki?

I ogólnie jebać przemysł farmaceutyczny, w mojej ulubionej aptece 16 tabsów za 13zł, a żeby się odpowiednio zaopatrzyć muszę odwiedzić takich 3-4. No i w jednej z nich się naciąłem na 10 tabsów za 15zł. Skandal, po prostu skandal.
  • 263 / 10 / 0

Jest to uwarunkowane prawnie, sprzedaz 2 paczek jest nielegalna. Czasem da sie namowic zeby na dwa paragony sprzedala ale to chyba tylko starszym co nie wygladaja na cpunow.
Bez sensu to jest, trzeba tylko chodzic po tych aptekach i jak ktos chce to i tak sie zgrzeje
  • 6 / / 0

5-6 lat temu paczka po 5,60 była w mojej ulubionej aptece.
Ja chodzilem do gimnazjum i po drodze wchodzilem po Antidol, starszy gosc taki prowadził tą apteke i mi odkładał po 4-5 paczek. Bez problemu sprzedawał i nawet na zeszyt mogłem wziąśc, albo jak nie miał wydać to na nastepny dzień przekładaliśmy.
Teraz 16 zł paka i tylko jedna na 24h :/ Porażka i niesamowity biznes , kosztem naszego czasu.
  • 28 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Jak znajdziesz spoko farmaceutę i masz gadane to sprzeda ci na dwa paragony. Ja zawsze chodzę do kilku, bo nie chciałabym sobie spalić kolejnej apteki, wolę zrobić dłuższy spacer
  • 25 / / 0

Ja mam tak, że rano po jakimś benzo muszę się napić thiocodinu, jestem uzależniony od tego syropu. Chciałem się poradzić czy ktoś zna magiczny sposób....Magiczny sposób na to, żeby tak nie muliło w środku dnia, bo ciągle chce mi się spać. Bardzo mnie to irytuje i męczy. Muszę się napić, a potem tylko spać mi się chce po godzinie - dwóch od zażycia. : //
  • 1016 / 98 / 0
Awatar użytkownika

Takie są uroki kodeiny senność po peaku to normalne. Jakbyś chciał to zbić to byś musiał nie wiem kilka energetyzerów wypić.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 330 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Jeśli mieszkacie w większym mieścei to jest żaden problem. Na każdym rogu jest apteka
"Świat który stworzyłem był kaleki.Chciałem bólu prawdy"
Mikołaj Jaska
  • 917 / 122 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

@SlawomirAnonim
Ze niby dorzutka ma tu pomóc? :cojest:
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 330 / 8 / 0
Awatar użytkownika

30 lipca 2021Klamm pisze:
@SlawomirAnonim
Ze niby dorzutka ma tu pomóc? :cojest:
Chodziło mi o to, że spacer po aptekach nie stanowi problemu, bo są od siebie oddalone o kilkaset metrów. Po 2-3 apteki na jednej ulicy
"Świat który stworzyłem był kaleki.Chciałem bólu prawdy"
Mikołaj Jaska
  • 46 / 1 / 0

Jakie poświęcenie,maraton po aptekach %-D
Uwaga! Użytkownik SugarLady nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 8275 • Strona 809 z 828
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.