Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 843 / 80 / 0

No właśnie sulfosyf z thico jakoś jedzą.

A druga sprawa ten syrop z pseudoefką jest na recepte czy bez? A ten lek neoazarine? Bo my chyba głównie o lekach bez recepty czy się mylę?
  • 69 / 4 / 0

@up, Neoazarina bez recki :-)

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Wyrok w zawieszeniu zamiast więzienia. "Dzięki medycznej marihuanie leczę bezsenność"

Bartosz Łaniecki, który miał leczyć bezsenność medyczną marihuaną, nie pójdzie do więzienia za posiadanie narkotyków. Najpierw Sąd Rejonowy w Gnieźnie skazał go na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie 288 gramów suszu marihuany i 19 gramów amfetaminy. Wyroku tego nie podtrzymał sąd drugiej instancji, który wymierzył mężczyźnie karę roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
  • 843 / 80 / 0

No dobra a co z tym ACTI-trin syrop z pseudoefką? Na recepte czy bez?
  • 69 / 4 / 0

Jeśli wierzyć wujkowi gogle - bez.
  • 843 / 80 / 0

Dziękuję za odpowiedzi :)
  • 183 / 11 / 0

Ja pierdolę rozgryzłem prometazynę, bo myślałem, że cała jest taka słodka jak otoczka i prawie się porzygałem.
  • 46 / 6 / 0

Jak polubisz działanie to później i smak pogryzionej przypadnie do gustu, tak jest ze wszystkim.
  • 2875 / 234 / 0

13 czerwca 202121Ch0sen37 pisze:
Ja pierdolę rozgryzłem prometazynę, bo myślałem, że cała jest taka słodka jak otoczka i prawie się porzygałem.
XDDD hahah, wiem ocb, ale to przecież nawet nie tabletik tylko drażetki, więc mogłeś wziąć to pod uwagę
zmywanie otoczki za to jest upierdliwe i upierdala ręce jak sobie chcę prawilny syropek zrobić z kodą xd
  • 702 / 92 / 32

14 czerwca 2021kontoprezes pisze:
Jak polubisz działanie to później i smak pogryzionej przypadnie do gustu, tak jest ze wszystkim.
Nie zgadzam się. Z każdą kolejną porcją ten smak jest coraz obrzydliwszy.
  • 2875 / 234 / 0

jak już tak ciężko ci poczekać te nwm 15 min dłużej na wjazd to zrób sobie syrop ala Actavis, Wockhardt, Hi-Tech etc., przyszne w smaku i masz wszystko w płynie, więc wjazd jeszcze szybszy
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata