Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 62 / 2 / 0

04 maja 2021ImaneAnys pisze:
Osobiście lubię piwo na koniec działania kodeiny, podczas peaku tak jak mówisz może się zrobić niedobrze, raz myślałem że się porzygam, mega mocno weszło mi wtedy 300 mg kody, chyba nawet nie podbijałem DXM.

Najlepiej to w ogóle nie pić alkoholu do kodeiny, przy Antidolu dostaje po dupie wątroba, przy Thiocodinie flaki. Lepiej zjeść godzinę przed kodeiną trochę dexa.
Oj tak.Dlatego ja zawsze ide w neoazarine zeby moc to jedno lub pół piwka wypic przed bez skutkow ubocznych czy mysli "i tak rucham swoj organizm i jeszcze go paracetamolem z alko zmieszanym dobijam"xD
  • 548 / 64 / 32

Właśnie ze względu na to, jakie skutki uboczne niesie mieszanie alko z tymi preparatami, unikałem choćby nawet takiego piwa przy zarzucaniu kody. Jakoś jednak niedawno się złożyło, że wypiłem piwo, co rzadko mi się w ogóle zdarza, jakiś czas minął (godzina(?)) a ja o tym piwie zapomniałem i zarzuciłem kodę i, zdziwiłem się, jak miło podziałała. Dlatego dopytywałem, jakie są wasze doświadczenia, bo ja ich przy tym miksie nie mam.

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Laboratorium mefedronu pod przykrywką hodowli psów

Na terenie ukrytego laboratorium oficjalnie prowadzona była hodowla psów. Kryminalni z lubelskiej komendy wojewódzkiej na miejscu ujawnili ponad 25 kilogramów gotowego mefedronu, 400 litrów cieczy przygotowanej do krystalizacji oraz kilkaset litrów innych substancji chemicznych, które służyły do produkcji narkotyków.

lol

• 3535 / 480 / 0

No jest to spoko miks. alko moze spotegowac euforie, jest wieksza sedacja itd. Mozesz sprobowac w lato zarzucic kode jak bedziesz wracal z imprezy i mial te 3-4 piwka we krwi. Sto lat temu jak koda na mnie dzialala lubilem wlasnie wracac z akademika albo klubu i usiasc sobie w parku po malej popijawie. Czesto siadalem w parku obok pl narutowicza.
Albo na przystanku zarzucalem i piekna faza wchodzila w busie. Fajne uczucie tak jechac nocnym, ogladac miasto, przysypiac. Szkoda, ze to juz raczej nie wroci :)
  • 548 / 64 / 32

To pewnie odwiedzałeś akademiki PW. Też w tych murach dawno temu bywałem. Dobre imprezy tam miały swoje miejsce.

Myślę, że z głową popróbuję delikatnie za jakiś czas z tym miksem.

lol

• 3535 / 480 / 0

tak braciak
  • 482 / 62 / 0

@lol 0 tol na opio. 4 mg klona + 150 kody syrop. Będzie jakaś synergia?

lol

• 3535 / 480 / 0

klon ci moze zepsuc faze, bardzo duza dawka. to normalna dla ciebie?
niektorzy mowia, ze pomaga, inni ze zabija faze. musisz sie przekonac.
moim zdaniem dodatki do opio sa zbedne %-D moze sprobuj z mniejszą dawką najpierw, 1-2mg moze.
  • 482 / 62 / 0

Pomyślałem że nie zaszkodzi bo kode/opio ostatnio to z 5 lat temu zażyłem. Dokupić jeszcze 150 kody?
  • 482 / 62 / 0

ja po kodzie nie mam fazy nigdy., myślałem że z klonem jakoś wejdzie

edit: 300 kody łącznie jeszcze 150 dorzuciłem. Ciekawe czy coś zatrybi.
  • 482 / 62 / 0

Zatrybiło. Noddy swędzenie bomba opór. Świętuję mały sukces :D
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata