Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 159 / 15 / 0

%-D Planuje zrobić ''drinka'' w weekend z całego syropku + cola z lodem... ahhh ciekawe co to będzie
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 2 / 0

25 października 2020Stteetart pisze:
25 października 2020lowlife pisze:
Kazdy kto bierze thio powinien obowiazkowo brac inhibitory pompy protonowej (omeprazol, pantoprazol etc.)
Chyba po to, żeby jeszcze bardziej spieprzyć żołądek :)
Możesz rozwinąć i przedstawić związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy braniem leku na zgagę, a zwiększeniem uszkodzeń żołądka? W jaki sposób zmniejszenie ilości kwasu żołądkowego ma wpływać negatywnie na żołądek walczący z sulfogwajakolem?

Już pisałem taki post, ale nie wiem czemu nikt mi go nie klepnął. Nie wiem, ale się domyślam, jak to mówią ;)

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 2 / 0

Umartwiasz się? Przegrałeś zakład? Masz jakąś karę?

Przecież Thiocodin w syropie jest tak obleśny, że jedyny sposób konsumpcji to picie duszkiem butelki za butelką i zapijanie jakimś napojem który zabije smak tego gówna.

Poza tym kodeine bierze się tak, żeby jak najszybciej przyswoić całą dawkę, a nie się sączy (a to dlatego, że kodeina jest inhibitorem enzymu, który ją przerabia na morfinę - dlatego dorzutki nie działają albo prawie nie działają)
  • 239 / 88 / 0

Po pierwsze nie pisz posta pod postem, bo potem musimy to „ręcznie” scalać.
Po drugie pierwsze słyszę, żeby kodeina była inhibitorem cyp2d6?
  • 6439 / 1139 / 2

26 października 2020lowlife pisze:
25 października 2020Stteetart pisze:
25 października 2020lowlife pisze:
Kazdy kto bierze thio powinien obowiazkowo brac inhibitory pompy protonowej (omeprazol, pantoprazol etc.)
Chyba po to, żeby jeszcze bardziej spieprzyć żołądek :)
Możesz rozwinąć i przedstawić związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy braniem leku na zgagę, a zwiększeniem uszkodzeń żołądka? W jaki sposób zmniejszenie ilości kwasu żołądkowego ma wpływać negatywnie na żołądek walczący z sulfogwajakolem?

Już pisałem taki post, ale nie wiem czemu nikt mi go nie klepnął. Nie wiem, ale się domyślam, jak to mówią ;)
Musiałbym poszukać linku ale już opisywano, że stosowanie tych leków zaburza kwasowość żołądka i w konsekwencji prowadzi do patologicznych zmian w obrębie śluzówki żołądka.
  • 115 / 10 / 0

Polecam to DXM na zbicie tolerki. 150mg kodeiny znowu mnie grzeje, mam zajebisty nastrój. Po 300mg to pewnie bym miał mocną euforie/lekkie noddy. A kode wpierdalam już jakieś 2lata z mniejszymi lub większymi przerwami. Trzymajcie sie niskich dawek serio, przedewszystkim dla zdrowia, ale i dla pieniędzy :korposzczur:
  • 16 / 3 / 0

Paracetamol ma rozpuszczalność na poziomie 14 000 mg/l w temperaturze 25°C natomiast ibuprofen ma rozpuszczalność 21 mg/ w temperaturze 25 °C. To bardzo dużo nam już mówi.
  • 90 / 12 / 0

Ile Thiocodinu na pierwszym raz? rozgryzc? pokruszyc i zapic?
Tolerka klonazepam 4-5mg
  • 988 / 110 / 0

Zrobić maść z 9 i natrzeć pod pachami a jedna wsadzić w pępek.
  • 90 / 12 / 0

hehe
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1760 uczestników Wejdź na czata