Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1970 / 309 / 0

Da się z polferanu wyizolować kode?
Takie musujące 500 paracetamol 30kod
  • 1970 / 309 / 0

Do scalenia

do to jest w ogole na recepte ?

Werbowali Polki i brutalnie zmuszali je do przemytu narkotyków. Nigeryjska grupa zdemaskowana

Nigeryjska grupa przestępcza działała z terenu Polski. Członkowie werbowali kobiety do przemytu na portalach randkowych. Później "ptaki", bo tak nazywano ofiary, przewoziły nielegalne substancje we własnych organizmach. Reporterzy "Superwizjera TVN" trafili na trop przestępców.
  • 416 / 58 / 0

Dobry. Biore od 2 miesięcy kodeinę i policzylem ze przez ten okres bralem 10 dni kodę. Mysle ze nie jest to zly wynik.
Tu rodzi sie moje pytanie, do osób, w ciagach czy nie w ciagach, uzależnionych, po prostu doświadczonych: przez jaki jeszcze czas bede mogl sie cieszyć grzaniem kodeiny biorąc np ten raz dwa w tygodniu po 240 mg? Jak szybko rośnie ta tolerancja.
  • 289 / 33 / 0

Póki nie będziesz wcinał dzień w dzień, to tyle może Ci starczać jeszcze dłuuuuugo. Ja się bawię z kodą od ponad roku i nauczyłam się już, żeby nie wpierdalać coraz większych ilości, bo więcej wcale nie znaczy lepiej. I wrzucam z reguły 390 mg. Przez jakiś czas wpierdalałam po 3-4 paczki na raz i wcale nie było lepiej, więc wróciłam sobie do mniejszych dawek. Zdarza się, że takie 16 tabsów poklepie lepiej niż 30, więc bez sensu, trzymaj się tej dawki.
  • 264 / 45 / 0

Potwierdzam słowa @dzojov :) Ona można powiedzieć jest ekspertką w dziedzinie obżerania się Thiocodinem :P Sam widziałem jak wcina dwie paczki 16-ek i popija to dwoma syropami Thio i można powiedzieć, że ledwo ją smyrnęło :)
  • 379 / 63 / 0

Jeśli będziesz się trzymał swojego postanowienia tj. branie raz na dwa tygodnie to będziesz mógł się cieszyć fazą po 240 mg przez długi czas. Ja też się takiego trzymałem (raz/dwa na tydzień), z taką różnicą, że dążyłem do takiego ugrzania ogromnymi dawkami, żebym nie mógł stać na nogach, ale teraz po jakiejś miesięcznej przerwie dawki typu 400/500 mnie grzeją, więc da się. Co innego czy rzeczywiście dasz radę się swojego planu trzymać
  • 416 / 58 / 0

Na razie sie trzymam, orzez obowiązki raczej sie nie wjebie. Nrak mi czasu na to czesto.
Czym wzmacniacze dzialanie? To normalne ze czasami czuje taki meha przyjemny wjazd a czasami sredniawa?
  • 289 / 33 / 0

Ja to lubię połączyć sobie kodę z alperką. W moim przypadku daje przyjemną zamułkę (nie senność) i podbija euforię. Ale to już kwestia upodobań, nie na każdego tak to musi zadziałać. :)
  • 416 / 58 / 0

Ja kocham byc senny na kodzie, ale jak slabo dziala to juz wkurwienie okropne
  • 289 / 33 / 0

Aha, @dgnted odnosząc się do Twoich słow "Na razie sie trzymam, orzez obowiązki raczej sie nie wjebie. Brak mi czasu na to czesto." - uważaj na to bardzo. To jest złudne. Ja też miałam obowiązki i mało czasu, jednak szybko się przekonałam, że to da się połączyć. Zaczęłam robić pozaweekendowe wyjątki i skończyło się na lataniu po aptekach dzień w dzień. Tak więc pilnuj tego i nie rób wyjątków, bo jak zrobisz raz, to zrobisz i drugi raz. A potem setny i tak dalej.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1516 uczestników Wejdź na czata