Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 219 / 32 / 0

@dgnted Dopada, dopada i to bardzo często. Momentami na takim ciśnieniu siedzę, że hoho. Jedyne co zauważyłem to to, że tylko po Thio z sulfosyfem, po Acodinie nie doświadczyłem wkurwienia. Profil działania jest dla mnie inny po Aco.
  • 262 / 54 / 0

Jasne, ze profil dzialania jest inny, przeciez DXM to dysocjant a kodeina opioid. Dwie zupełnie różne grupy substancji. kodeina uzaleznia silnie i psychicznie i fizycznie, od deksa mozna sie co najwyzej psychicznie uzaleznic.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Podejrzane pakunki na francuskich plażach. Nielegalne, niebezpieczne i warte miliony euro

Na plaże w południowo-zachodniej Francji od kilku tygodni morze wyrzucało podejrzane pakunki. Okazało się, że zawierają przeważnie "czystą kokainę". Kilka plaż zostało zamkniętych.
  • 163 / 16 / 0

02 grudnia 2019dgnted pisze:
Czy kogos tez po zejsciu kody czasami dopada wkurwienie?
napierdalam we wszystko i dostaje takich furii, ze jak ktoś nie poda mi antka, to psychiatryk w kurwe, nawet po benzo i tak się ostro wkurwiam
  • 262 / 54 / 0

No ja tez znam to wkurwienie, ale mnie bardziej na skrecie dopada niz na zejściu kody. Bardziej sie wkurwiam, jak w ogóle nie zadziala, co niestety sie zdarza, bo nasza ukochana kodeina to kapryśna suka jest.
  • 423 / 12 / 0

Czemu opiody muszą mieć taki potencjał uzależniający...masakra
  • 163 / 16 / 0

Czasami śmieszne jest to, że jak jestem w kropce i nie mam hajsu i sobie myślę dziś tylko 300 totalna rozpacz w chuj, przecież ja tej dawki nie poczuje... Ale chociaż zalecze wkurw i ku mojemu zdziwieniu potrafi wygrzac bardziej niż 450 podbijane czymkolwiek się da, po wypłacie za nim Majka dojdzie spróbuję jebnac 3x 450 w ciągu doby, 450 zejdzie kolejne zejdzie i kolejne
Jaylin pisze:
No ja tez znam to wkurwienie, ale mnie bardziej na skrecie dopada niz na zejściu kody. Bardziej sie wkurwiam, jak w ogóle nie zadziala, co niestety sie zdarza, bo nasza ukochana kodeina to kapryśna suka jest.
  • 423 / 12 / 0

@xantiago pamiętaj o conajmniej 6h przerwy między dawkami, a najlepiej 8h
  • 200 / 3 / 0

DXM na wzmocnienie, jak najlepiej? Dzień przed czy kilka godzin przed?

Hm, chciałabym rozumieć uzależnienie... Od kilku lat (7) używam kodeiny. Od zawsze (tj ostatnie dwa lata) biorę co drugi dzień 720mg (to zmienna, akurat odniesiona do ostatnich miesięcy) , a ostatnio przez ponad tydzień 150mg,każdego dnia. Czy jakiś skręt ma szansę wystąpić?
  • 163 / 16 / 0

jeżeli ciąg trwa tylko tydzień (jeśli dobrze rozumiem) to skręt nie wystąpi szczególnie przy takiej dawce
  • 289 / 25 / 0

03 grudnia 2019ueafa pisze:
DXM na wzmocnienie, jak najlepiej? Dzień przed czy kilka godzin przed?
U mnie dobrze działa 60mg półtora godziny przed (jeśli chcesz wzmocnić). Ja jeszcze razem z grepfrutem jem. Nie wiem czy coś to pomaga ale tlumacze sobie że skoro wzmacnia DXM to wzmacnia tez te podbijanie %-D . Na obniżenie tolerki trzeba jeść codziennie małe dawki kilka dni przed. Jeden user to bardzo fajnie zrelacjonował ?GGAllin?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata