Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 107 / 8 / 0

Dzis 1110mg kody. Tylko, ze ja tez byczek jestem (Laicy pamietajcie max 300mg to tak dla pewnosci, zeby nie wprowadzic amatora w błąd).

P.s. ale bedzie bomba. Inauguruje w ten sposob swoj ciag i postanawiam nie tykac ile sie da.
Użytkownik zbanowany
  • 154 / 14 / 0

Panowie po jakim czasie od pierwszej dawki można zajebac kolejną dawkę żeby fajnie poklepało? 😀

Edit:zajebałem po 4 godzinach i wyrrzelilo mocno ale to jest piękny stan mów boże

Ciekawi mnie fakt. Wszyscy mówią, że wygrzewa itp. A mnie aktywizuje, czegoś takiego jak grzanie nie poczułem nigdy. U mnie świat jest piękny i kovfam wszystkich hahaha

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Irakijczyk sprzedawał narkotyki za siedem różnych kryptowalut. Surowa kara

Trzydziestoletni Irakijczyk Alaa Mohammed Allawi został skazany na 30 lat więzienia za sprzedaż 245 kg narkotyków w zamian za kryptowalutę.
  • 7537 / 929 / 0

09 listopada 2019NicNieBralem2000 pisze:
... Inauguruje w ten sposob swoj ciag i postanawiam nie tykac ile sie da.
To inaugurujesz, czy kończysz? ; )
  • 1820 / 244 / 0

@NicNieBralem2000 fajnie, tylko powyżej 600 mg się nie metabolizuje jeśli bierzesz ad hoc na sportowo, albo powyżej 900 mg gdy jesteś w ciągu. Po za tym w tej cenie to już można normalne opiaty sobie ogarnąć a nie truć się tym gównem
Użytkownik zbanowany
  • 154 / 14 / 0

Normalne opiaty? %-D helupe po kablach napierdalac czy majke radzisz? Czy oksy co działa 2 godziny a potem zjazd jak skurwysyn?

Truć się tym gównem? Powtarzam jeszcze raz nie ma żadnych udowodnionych badań nad szkodliwością sulfo. Piecze w ryj jak ostry sos to o niczym nie świadczy. Trzeba dobrze przezuc na papkę i nie obciążać żołądka, zapić jogurtem i będzie dobrze. Ktoś posłucha Ciebie ekspercie i pierdolnie Majkę/helupe w kabel i zaliczy złoty strzał jak to z kablowaniem bywa i dopiero będzie struty

koda jest zajebista bo jest legalna, z ćwiarą jak Cię złapią będzie źle z Tobą i w pierdlu będziesz dojeżdżamy jak to helupiarze

Poza tym znów piszesz glupoty, u mnie różnica między 900 mg a 1.5 (bo tyle maks zajebałem) jest wyraźna i znacząca. Znów wyglaszasz herezje

User dostał ostrzezenie za wprowadzanie w błąd, pieprzenie od rzeczy i zachowanie godne gimnazjalisty (te pyskówki to porażka). Kolejne będą konsekwentnie wiązać się z banicją na forum
GG
  • 394 / 11 / 0

Po jakim czasie od zażycia 2mg alprazolamu(xanax U94) mogę wrzucić 150mg kody żeby zadziałała?
  • 1820 / 244 / 0

Cinek, przestań już pierdolić głupoty bo każdy z twoich postów nic nie wnosi i nie jesteś nawet w stanie podpiąć je żadnymi dowodami czy chociażby argumentami.
wydajność enzymu cyp2d6 ma swoje granice, poczytaj jakaś literaturę zamiast pierdolić farmazony na każdym kroku, a powyżej tej granicy to wprowadzony jest większy udział glukoranidowej-6-kodeiny dzięki UGT2B7 (slaba afiliacja z receptorami mu, lecz możliwe że to właśnie ten enzym glukoronidowy odpowiada za większość highu jako takiego) oraz CYP3A4 do norkodeiny przez n-demetylacje.

No i dostajesz pierwszego warana za wprowadzanie w błąd po raz kolejny, tu chociażby stwierdzając iż kodeina jest w pełni legalna (+za całokształt) - gdyż w zależności od ilości popełnia się wykroczenie (użycie leku niezgodne z przeznaczeniem) bądź przestępstwo (traktując kodeinę jako prekursor do oksykodonu, którego synteza z kodeiny jest banalna). Ponadto podważając sprawdzone informacje masz wręcz obowiązek podeprzeć je jakimiś argumentami bądź badaniami, a nie wyciągać z dupy pomysły jak magik króliki z kapelusza. Kolejną głupotą przemawiającą za brakiem dojrzałości jest rzucanie się jak jakiś gówniak z gimbazy

Nie chce mi się wchodzić w dyskusję na tematy, które już dawno zostały kompletnie udokumentowane.

Ps. Jeśli myślisz, że heroina jest opiatem to już świadczy jakim specjalistą jesteś w tej dziedzinie, i jeśli myślisz że jedyne co można ogarnąć w tej cenie to helupa, oksy czy Majka to rzeczywiście koniec tematu, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Jest od groma tanich opiatów i opioidów z podobnej półki,chociażby opakowanie 90mg x 60 TAB DHC za 2 dyszki, ale do tego trzeba mieć jakieś kontakty, poza Sebastianem z szóstej klasy.

Pozdro
GG
  • 280 / 40 / 0

09 listopada 2019Marcins96 pisze:
Normalne opiaty? %-D helupe po kablach napierdalac czy majke radzisz? Czy oksy co działa 2 godziny a potem zjazd jak skurwysyn?

Truć się tym gównem? Powtarzam jeszcze raz nie ma żadnych udowodnionych badań nad szkodliwością sulfo. Piecze w ryj jak ostry sos to o niczym nie świadczy. Trzeba dobrze przezuc na papkę i nie obciążać żołądka, zapić jogurtem i będzie dobrze. Ktoś posłucha Ciebie ekspercie i pierdolnie Majkę/helupe w kabel i zaliczy złoty strzał jak to z kablowaniem bywa i dopiero będzie struty

koda jest zajebista bo jest legalna, z ćwiarą jak Cię złapią będzie źle z Tobą i w pierdlu będziesz dojeżdżamy jak to helupiarze

Poza tym znów piszesz glupoty, u mnie różnica między 900 mg a 1.5 (bo tyle maks zajebałem) jest wyraźna i znacząca. Znów wyglaszasz herezje

User dostał ostrzezenie za wprowadzanie w błąd, pieprzenie od rzeczy i zachowanie godne gimnazjalisty (te pyskówki to porażka). Kolejne będą konsekwentnie wiązać się z banicją na forum
GG
Bzdury piszesz. Jak nie ma żadnych dowodów na szkodliwość sulfogwajakolu? Co z ludźmi, którzy walą ten syfiasty thiocodin miesiącami/latami, a później mają problemy z żołądkiem? Mi kilka miesięcy brania dawek 500-1000 mg wystarczyło, żeby sobie żołądek rozjebać. Po antidolu nigdy nie miałem problemów takich jak po thiocodinie. Nie no, gdzie tam, nic nie szkodzi ten sulfogwajakol
  • 171 / 20 / 0

@M@Marcins96 Odleciałeś stary strasznie. Kocopoły pieprzysz. Oxy działa 2 godziny? Zjazd po oxy? Jeśli masz niską tolerkę, to 40mg oralnie przeładuje Cię na cały dzień. Poza tym nieporozumieniem dla mnie jest porównywanie kody do helu/majki czy oksy. kodeina to strasznie biedna siostra ww. substancji. Moim zdaniem profil działania kody to 1/10 tego, co daje hel, czy oxy. I nie trzeba tego walić w kabel. Przechodząc z kodeiny na brąz, gdybyś spalił 50mg heroiny, to byś pewnie leżał, wymiotując co 5 minut. Tylko Ty tego pewnie nie wiesz, bo nigdy nie brałeś nic poza apteką.
Kto w więzieniach dojeżdża helupiarzy? Co Ty za bajki wymyślasz? W zakładach karnych około 90% procent osadzonych to osoby uzależnione, czy to od alkoholu, czy innych substancji. Potrafisz się zachować, to jesteś normalnie traktowany. Chyba że piszesz z własnego doświadczenia, lecz wiedz, że jeśli Cię dojeżdżali to nie przez helupę, tylko z powodu Twojego charakteru. Ewidentnie masz ze sobą problem. Pozdrawiam. I uspokój się, nie wiem zjedz snickersa może...
  • 472 / 12 / 0

Czemu tak jest, kurwa, że co jakiś czas mix DXM (90mg) z kodą (ok. 400) daje chujową fazę? Nie słabą tylko właśnie chujową. Jakiś chujowy niepokój itp. Potem kilka razy nie mixuję z DXM i znowu jakiś czas prawilnie grzeje. A potem znowu chujnia. Miał ktoś podobne doświadczenia?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata