Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 49 / 1 / 0

Powiem tak:

1. Pierwsze razy nic konkretnego, lekkie wyluzowanie dzien po, spadek apetytu.
2. Pierwsze miesiace dzien po ogromnie odczuwalne na caly DOM pierdy, jelita na drugi dzien ostro pracuja.
3. Rok + w zasadzie nic wyproznisz sie i tyle.

Nie masz sie o co martwic, mozesz ew. Kupic sobie w aptece Acard i zarzyc 1-2 pastylki na te serce.
  • 101 / 24 / 0

Jak byłem dzieciakiem to w autobusie marki Jelcz był plakat z napisem "narkoman nie ma szans w sporcie" i chyba coś w tym jest %-D

Na pewno przyjmowanie kodeiny obciąża wątrobę i nerki. Tym bardziej, że jednocześnie bierzesz paracetamol, który też nie jest obojętny (w końcu z alkoholem jest mocno toksyczny dla wątroby). Pewnie przy rzadkim zarzucaniu to nie jest jakoś mocno szkodliwe, ale jeśli robisz to codziennie to na pewno wpływa na kondycję. Tym bardziej, że po kodeinie nie chce się jeść za bardzo.

Myślę, że o długofalowych skutkach musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ma większy staż w piciu kody z antka.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Fałszowanie leków bardziej opłacalne niż wytwarzanie narkotyków

Internetowi oszuści parający się sprzedażą fałszywych leków mają się świetnie w dobie kryzysu lekowego. Jak twierdzą eksperci podrabiane są zarówno leki specjalistyczne, jak i powszechne typu Aspiryna. Stało się to bardziej opłacalne niż produkcja narkotyków.
  • 171 / 11 / 0

90 mg DXM podbije dobrze kodę? Ile minut przed wziąć?
  • 23 / 5 / 0

09 października 2019dgnted pisze:
Dobrze, godzinkę przed jest idealnie. Nie za szybko nie za późno
  • 376 / 11 / 0

Jeśli o 13:40 wziąłem 150mg kody, to jest sens 4godziny potem wrzucić 225mg? Czy lepiej poczekać 6h?
@dgnted godzine przed kodą wrzuć te 90mg DXM jesli juz chcesz to robić
  • 463 / 12 / 0

Zalecają dwie godziny wcześniej.
  • 49 / 1 / 0

09 października 2019dgnted pisze:
Godzinę przed wzięciem kodeiny.
  • 101 / 24 / 0

09 października 2019Mondeeste pisze:
Jeśli o 13:40 wziąłem 150mg kody, to jest sens 4godziny potem wrzucić 225mg? Czy lepiej poczekać 6h?
@dgnted godzine przed kodą wrzuć te 90mg DXM jesli juz chcesz to robić
Co najmniej 6h, ale pewnie i tak zadziała słabiej i podbijasz sobie tak tolerkę. Lepiej po prostu zarzucić 300 następnego dnia.
  • 29 / 2 / 0

nie mam juz hajsu na kode... dziwka złapała mnie w pułapkę, budzę się wszystko mnie boli jestem nerwowy rozchwiany emocjonalnie skopałem cały DOM, nie mam juz za co jej kupic, dobrze ze ojczym miał skitraną wódę w domu... upijam sie i nie chce mysleć nawet o tym co bedzie jutro nie wiem czy isc na detox czy sie kurwa męczyć
  • 101 / 24 / 0

A długo już walisz kodę w ciągu?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata