Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 305 / 13 / 0

Ja wczoraj zasosowalem 150mg kodeiny i 300mg DXM i powiem ze bylo fajnie
..:)
  • 2026 / 118 / 0

spróbowałem niedawno homemade actavisu, czyli miałem czysta kodeinę 300mg plus pare tabsow prometazyny, plus piwo, zrobiło mnie jak skurwysyn, akurat poszedłem na koncert sokoła, wiało grubo, ogólnie zrobiło mnie w chuj, ale nadal nie rozumiem czym tu się jarać a to przecież opiaty które wpierdalają jak chuj
no w każdym razie różnica jest ogromna, waliłem w życiu łącznie może z 15-20 razy kodę i nigdy mnie tak nie porobiło jak z prometh

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Osoby palące e-papierosy zapadają na tajemniczą chorobę płuc

W ciągu dwóch miesięcy zarejestrowano ponad 150 przypadków.
  • 4 / / 0

michass90 pisze:
odwroc proporcje, DXM w mniejszych dawkach (w ktorych nie czuc jescze porzadnie dzialania) podbija dzialanie kody. Jak miksujesz w takich proporcjachto dzialanie DXM sie strasznie przebija i imo lepiej juz jebac sam acodin lub laczyc z mj
  • 305 / 13 / 0

To widze ze grubo bylo ..mnie koda i DXM dlugo trzymalo ..az sam bylem zdziwiony

.
  • 2026 / 118 / 0

grubo było w chuj, spokojnie mogłem jebnac pół dawki, no ale waliłem wcześniej po 450mg kody i było zawsze średnio to pomyślałem ze 300 z prometą coś tam porobi a ziomek mówił ze z daleka było widać ze naćpany jestem grubo, także mysle ze polowa tego by spokojnie wystarczyła. a czysta koda śmieszna kest, tsbsy malutkie jak bemzo, wiec zajebalem od razu 10 naraz chwile przed paroma tabsami prometh
  • 1060 / 282 / 0

21 sierpnia 2019Elegist pisze:
Dzięki za odpowiedzi, a bierze ktoś kode będąc w trakcie leczenia SSRI/SNRI? Z tego co wiem to te leki znoszą działanie kody, wczoraj nie wziąłem wenli czyli minęło 30h od ostatniej dawki, wersja o przedłużonym uwalnianiu ma okres poltrwania 15h a więc we krwi została jeszcze 1/4. Może dlatego działanie było trochę słabsze niż powinno być. Za tym pierwszym razem jak brałem antidol to całkowicie zapomniałem żeby nie wziąć leków i zupełnie nic nie poczułem.
Z tym też jest trochę zwalona sprawa bo fajnie byłoby się wychillowac kiedy mam na to ochotę a nie planować z dwudniowym wyprzedzeniem... Leczenia też sobie nie chce rozwalac
Złe info dla ciebie. Parę dni nie wystarczy, w teorii enzymy żeby wrócić do normy po lekach, zwłaszcza dłużej działających potrzebują ok. 2 tygodnie. W praktyce to bywa krócej, bywa dłużej. Nie warto sobie psuć kuracji dla takiego gówna jak koda, a jak musisz ćpać to warto się zastanowić po co ciągnąć i to i to. Ani ci się nie poprawia stan zdrowia, ani ugrzać się też nie ugrzejesz porządnie.
  • 7 / 1 / 0

21 sierpnia 2019michass90 pisze:
Jakiś czas temu wrzuciłem 30mg DXMu godzinę przed kodeiną i potem jeszcze 50mg prometazyny na pół godziny przed ugrzaniem. I ugrzało jak nigdy %-D Polecam
  • 305 / 13 / 0

Rowniez polecam prometazyne czy to tabsy czy w syropie ;)
  • 434 / 10 / 0

22 sierpnia 2019daikin89 pisze:
Jakiś czas temu wrzuciłem 30mg DXMu godzinę przed kodeiną i potem jeszcze 50mg prometazyny na pół godziny przed ugrzaniem. I ugrzało jak nigdy %-D Polecam
Zalecana dawka DXM jako wzmacniacza kody/znoszącego tolerancję to 75-90mg na dwie godziny przed kodą.
  • 22 / 3 / 0

Wreszcie mam dobre ręczniki papierowe, także dzisiaj wyjdzie 95% dobra filtracja, lubię papierowe bo nie zapychają się i są wytrzymałe i nie pękną podczas wyciskania.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata