Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 22 / 4 / 0

Nie wiedziałem. Jest napisane, że roztwór wychodzi biały, teoretycznie powinien być ok przy zwykłej ekstrakcji, to nie są tabsy musujące. Ale uznałem, że nie będę ryzykował zatrucia dla 15zł
  • 1573 / 118 / 0

koncze chyba z opio
przenioslem sie na oxy, 20mg na poczatku robilo swietnie na kilka godzin, jednak po tygodniu stosowania przestalo dzialac to wszedlem na 40 i znowu to samo
teraz biore od 2 dni dawki po 80 mg i nic nie czuje, tragedia jakas
to chyba dobry powod zeby skonczyc z tym syfem

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Wypił odżywkę białkową, przedawkował kofeinę. Rodzina ostrzega

Lachlan Foote z Australii po noworocznej imprezie postanowił zrobić sobie odżywkę białkową. Mieszanka okazała się śmiertelną trucizną.
  • 236 / 29 / 0

@Drevolt

Istnieje 50% szans na to, że rzucisz opio - Ty chcesz, opio nie
  • 1573 / 118 / 0

Jezeli oxy nie chca na mnie juz dzialac to ja pierdole ten biznes
do kody nie ma co wracac a morfina i hel to za wysoki poziom
  • 1851 / 286 / 2

morfina to ten sam poziom właściwie co oxy. Kwestia jedynie aplikacji, bo majka jednak większości kojarzy się z iv - ale nie jest to jakiś mus, można stosować z powodzeniem oralnie, działa wtedy bardzo długo w porównaniu do kody, nie mówiąc o oxy.

Możesz się zainteresować DHC, ale wiadomo, najlepiej rzucić całkowicie. Pisz jak Ci idzie jak coś ;)
  • 429 / 35 / 0

No bo mniej więcej co 2 dni się zwiększa dawki oxy, a jak ty jeszcze pisałeś, że bierzesz 3x dziennie to już wogóle...tak to działa i pisałem w temacie o oxy wiele razy, albo znajdziesz sobie jakiś podbijacz i zamiennik, żeby można było zrobić kilkudniową przerwę z oxy to idzie tą tolerancję jako tako trzymać. Jak będziesz sobie brał tak jak kodeinę, czy tramal, to po miesiącu, może półtora będziesz jechał na blistrze dziennie. I im dłużej, tym więcej, bo chyba dex o tym pisał - nie ma efektu pułapowego.
Oxy nigdy nie nadawał się do ciągów dłuższych niż 2 tygodnie, DHC może bardziej, ale tolerka nie rośnie jakoś wybitnie wolniej, ale przynajmniej działa najdłużej z tych popularnych opio, więc może raz dziennie by wystarczył, w dodatku bez obawy o szybkiego skręta. Najlepsze wyjście to chyba mix tych dwóch substancji (czyli oxy i DHC), ja chyba tylko dzięki temu nie przerabiam liścia oxy dziennie.
  • 17 / / 0

Brytolski co-codamol to jakaś padaka jebana. Kilkadziesiąt różnych wersji przez co jest losowość w filtrowaniu i trzeba poświęcić czas aby wykaraskać z opakowania chociaż te 250mg kodeiny. Wyzywałem thio ale wolę połknąć te tabletki niż cudaczyć z filtrowaniem(antek to jednak coś xD). A i oczywiście w jednej aptece raz na trzy dni można kupić bo inaczej już każą wypierdalać.
W ogóle co do kody to jak Drevolt mówił gdzieś to jak się chce to można lecieć długi czas na dawkach 240-450mg. Jak bym chciał walić 900mg to już wolałbym pixe majki kupić i walić dodupnie już chyba xD
  • 236 / 29 / 0

870 mg kodeiny, 100 mg difenhydraminy i 200 mg dimenhydrynatu. Jazda, LECIMY I GRZEJEMY pozdrawiam panie aptekarki i aptekarzy, byli dzisiaj niesamowicie mili
  • 82 / 5 / 0

Mam szansę kupić 5 tabletek kodeiny 200 mg za 50 zł. W temacie nie siedzę ale wydaje się że to korzystna cena. Kontakt pochodzi ze znanej strony z ogłoszeniami i możliwe że to wałek. Co myślicie?
  • 108 / 11 / 0

nie warto, za 50zł masz 4x 240mg thiocodin i to bez żadnego ryzyku wałka
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata