Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 235 / 29 / 0

A jak wygląda sprawa kupna leków zawierających kodeinę w Niemczech?
  • 406 / 7 / 0

Tylko na receptę. W opcji z paracetamolem, 30mg kody na tabletkę, jest 20 tabl i kosztuje 13€.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Legalizacja marihuany w UK coraz bliżej? "To kwestia 5-10 lat"

Grupa brytyjskich posłów, która odbyła służbową podróż do Kanady oceniła, że Wielka Brytania 'w pełni zalegalizuje rekreacyjne używanie konopi w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat' - poinformowało dziś BBC.

N03

• 9 / / 0

Jestem na dawce 80ml metadonu, wcześniej siedziałem na 600 mg parę miesięcy. Zrobi 600mg po ok. 20 dniach przerwy od mietka, czy jebać to?
  • 86 / 3 / 0

koda to ruletka, możesz próbowac ale nawet jezeli tolerka się obniży to metabolizm zawiedzie.

N03

• 9 / / 0

Kurwa, dość mam już tej sedacji, chciałbym poczuć to co dawniej. No cóż, jak koda nie da rady to trzeba Maję ogarniać i w kable walić. A mietka waliłem co 3/4 dni, także tolerka nie powinna być wyjebana w kosmos
  • 887 / 195 / 0

Chyba żartujesz albo liczysz na cud. Po użyciu słabiutkiej hery w małych dawkach, 720mg kody nic nie robi, a co dopiero po metadonie. Szkoda kasy i flaków na ten syf.
  • 15 / / 0

Wie ktoś jak najszybciej filtrować preparat parasyf + kodeina w postaci co-codamol? Nie mam czasu na robienie pokazówek w kuchni i chcialbym ładnie na szybko sfiltrować te 32 tabletek. Zawsze mnie wkurwia że muszę czekać po pół godziny aż się sfiltruje. Co sądzicie o zwykłej koszulce jako filtr?
  • 406 / 7 / 0

Ja na filtr stosuję cztery chusteczki higieniczne. Filtruje nieźle i trwa to ok. 10 minut.
  • 17 / / 0

Nie polecam preparatu Dafalgan Codeine, tabletki są powlekane i roztwór wychodzi jak mleko z powodu powleczenia właśnie. Nie sposób ocenić jakości roztworu, nie chciałem ryzykować i wyjebalem to do zlewu. Za to Ultracod miodzio, za około 40zl 900mg kodeiny, roztwór wychodzi klarowny.
  • 150 / 14 / 0

Może źle ekstrahujesz? Znalazłem coś takiego na forum:

"Kompletna ekstrakcja z efferalganu lub dafalganu, testowane 2 razy i jutro bedzie 3. Sprawdzony sposob na 100%

1.Mrozimy wode w zamrazalce do temperatury ok 1-3 stopni. Wazne zeby byla zimna
2. Dodajemy 4 ml wody na każdą tabletke. Można zaokrąglić i dać 5 ml czyli jedną łyżke mała.
3. Wrzucamy tabsy i odstawiamy na balkon w zimie lub do zamrazarki na 10/20 minut, zeby zaszla reakcja musujaca.
4. filtrujemy przez skarpete, bandaz lub cos takiego
5. Wychodzi nam biały roztwór, chluptamy."

Sposób jest nie mój, nie uzurpuję sobie żadnych praw do niego, ani nie biorę odpowiedzialności za ewentualną złą ekstrakcję.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata